Elektrociepłownia Kraków

Kraków

Opinie o Elektrociepłownia Kraków

Aśka

Jestem zainteresowana pracą w Elektrociepłownia Kraków, moja koleżanka tam pracuje i bardzo sobie chwali, nie widzę jednak aktualnych ofert, czy ktoś z obecnych pracowników wie cos na temat aktualnej rekrutacji?

Lolek

Są jakieś wieści jak tam teraz jest w Krakowie ?? Słyszałem że jest nabór do pracy w ochronie, chętnie bym się przyjął, tylko różne są opinie i chiałem wiedzieć, czy warto ??

rt

Nie wie nikt ?

Chętny

Ok ohrona ohroną, a może ktoś powiedzieć jak pracuje się tam w utrzymaniu ruchu i na ile może liczyć ?

justus5

spoko za miesiac ja przejme ten kontrakt ,dam ludzikom zarobic, beda spac i nic nie robic czyli tak jak robila baszta

dziadek

w dniu dzisiejszym firma Dozorbud która wygrala przetarg na ochronę Elektrociepłowni Kraków, przywiozła busem 20 osób z ochrony Elektrowni Połaniec,. EDF woli wywalić całą ochronę, która ma doświadczenie i ściągać takie firmy. Firma Dozorbud zaoferowała 1100 zł na rękę za miesiąc pracy. Tak oto firma Dozorbud -stać ją na przywożenie ludzi 120 km od Krakowa,wszystko po to żeby pracownik zarabiał marne grosze i miał grupę inwalidzką, wtedy Dozorbud dostanie dofinansowanie z PFRONU 1350 zł. EDF oszczędza na najbiedniejszych

miria

zastale srodowisko, nic sie nie zmienia od wielu lat, niejasne procedury rekrutacji, brak mlodych kadr, towarzystwo wzajemnej adoracji mimo, ze firma badz co badz miedzynarodowa;)

Zostaw opinię o Elektrociepłownia Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrociepłownia Kraków