merlin.pl - sklep internetowy

Piaseczno

Opinie o merlin.pl - sklep internetowy

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko PROGRAMISTA PHP. Firma nie wymaga wykształcenia kierunkowego, również bierze pod uwagę pasjonatów bez ukończonego kierunku ścisłego. Co możecie powiedzieć o pracy w merlin.pl właśnie w tym dziale?

ij
użytkownik zarejestrowany

@ks wiesz co ich ostatnia oferta to jest na stanowisko webmastera w Nowym Sączu z tego co widze trzeba miec wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

kidler

firma padła bo nie ma kasy, a firma która ma to niby kupic kupi tylko znak towarowy i nic wiecej, nic nikomu nie zapłaci, merlin wisi dostawcom pare baniek i najpierw musi zapłacić ZUS i US a potem reszte, takze sobie poczekacie a i tak nie wiadomo czy coś dostaniecie. spółka córka merlina i tego samego własciciela czerwona torebka juz dawno padła i likwidator z Poznania trzyma łapę na majątku. za grosze pojdzie mogę się założyć.

Szukasz pracy?

kidler

sklep i cała ta firma padła!!

Bonzo z Poznania

dla wyjasnienia aniak pisze o agencji pracy, a nie agencji towarzysekij

aniak

witam. ja pracowalam rok temu od 7 grudnia do 22 grudnia w okresie swiatecznym , przez agencje jezdzilam. i zarobilam ponad 1400 zł. więc jak najbardziej polecam . nie wiem czemu takie negatywne opinie , jesli będą wyjazdy w tym roku to się na to pisze ponownie .a praca tam to sama przyjemność , byłam na wyszukiwaniu, można stanąć pogadać, przerwa co 2h , super tam jest , szkoda ze daleko tak to chętnie bym chciała na stałe tam pracować . pozdrawiam

kamcio

W Poznaniu do Happy Profit dla Merlina idziesz? Współczuję. Pamiętaj, żeby robić szybko i byle jak. Tu dokładność nie jest w cenie. I nie musisz się starać. Za miesiąc, dwa z dnia na dzień cię wyleją i wezmą kolejnych naiwnych. Miłej pracy. I uważaj na panią L.

l.

hej! jakieś info odnośnie pracy w biurze w Pzn na wprowadzaniu danych? zarobki?wiem,że akord,jutro szkolenie-ktoś coś? ;))

MMM

Jak ktoś chce to zarobi, ja nie narzekam , miła atmosfera itp.

babaznosa

Jeszcze raz... "kwalifikacji"

Enkate

Brani są tam ludzie z ulicy bez żadnej szkoły, klasyfikacji . Przyjmują z otwartymi rękami . Tego samego dnia podpisują śmieciową umowę, obiecują kokosy a wychodzi od 2 do 4 zl na godzinę. Nie patrzą nawet w CV , ważne żebyś był u nich wolontariuszem...

babaznosa
@Enkate 12.12.2014, 15:26

Chyba "kwalifiakcji"...

Ukrytywregałach

Taktoja, jakiś Ty sprytny i mądry... Może napisz książkę "Jak wyd...ć pracodawcę i współpracowników i się nie narobić"? Rzeczywiście, masz się czym chwalić.

taktoja

Pracowalem tam dwa razy w okresie swiatecznym. Prace traktowalem jako przejsciowa. Wiekszosc negatywow sie zgadza ale to czego nikt nie powiedzial(i wiekszosc zatrudnionych nie bala sie robic bo wierzyli ze tu sie da zarobic) to: Mozezesz przyjsc nawet na dwie godziny do pracy i nikt Ci nic nie powie( trzeba wyjsc o pelnej bo ochraniacz sie przypiernicza) da sie zarobic ok 800-1000 zl nie pracujac po 8 godzin ale to trzeba sie nauczyc jak to robic a nie po prostu biegac jak duren z jedna kartka na raz:) A i brygadziste mozna olewac (tj. Brac jakie rachunki sie chce itd) i nic Ci nie zrobi. Smialem sie z ludzi ktorzy mowili do nich per pan albo pokornie sluchali opier$%$$$ i polecen:)

Czarna Ambrozja

Pracowałem tam przez niedługi czas ,ale szybko zorientowałem się ,że nie warto. Niby wywieszają listy ile pracownicy wyrobili ,ale nie da się w to uwierzyć np. osoba która pracowała ponoć 8h znalazła +/- 1600 linii ,co daje jakies 4 linie/minute [nie licząc przerw ,szukania danego towaru itp]. Co do agencji na pewno nie dajcie się omamić ładnym gadaniem o zarobku 2-3 tys. ,bo to jest niemożliwe na czas teraźniejszy z powodu chociażby braku zamówień. Zanim zacząłem tam prace nie chciałem wierzyć we wszystkie negatywne opinie ,ale niestety większość okazała się prawdą. Zakończenie pracy po stawce godzinowej która później powinna przejść w akord jest danej agencji mocno nie na rękę, przez co dochodzi do straszenia zleceniobiorców tym ,że zamiast 40 godzin wynagrodzenia stawki godzinowej ,dostaniesz wynagrodzenie liczone na akordzie [patrząc na to ,że praktycznie nic nie zarobiłeś ,bo się uczyłeś] . Opinia Enkate jest trafna w 100%. Pamiętajcie o tym ,że panowie z agencji wydają się bardzo mili ,lecz oni są od tego by was namówić poprzez "ładne gadanie" o zarobkach ,które są w rzeczywistości nierealne.

Enkate

Witam pracowalem tam 4dni. Po rozmowach z ludźmi stwierdziłem że to nie ma sensu. Kolezanka która pracuje tam 2 tygodnie zarabia okolo 30zl dniówki , oczywiście na 12godzin. Jedna znaleziona rzecz w magazynie to 16groszy za pakowanie bodajze jest 34gr od paczki z zabawkami , książki taniej. Osobiście nie pakuję. Na magazynie panuje haos , bardzo duże problemy logistyczne , brak zamówień a praca po 40h jest na akord. Ludzie pracujący tam dłużej dostają lepsze zamówienia np. na zabawki które łatwo znaleźć, jak jesteś nowym pracownikiem dostaniesz ochłapy. Nie którzy ludzie życzliwi ale zdarzają się też chamy , nie tylko mężczyźni. Na magazynie haos ludzie przepychają się i nie patrzą na innych. Największy bukiet to Dawid lata w krótkich spodenkach czerwonych lub granatowych , z dużym nosem nie trudno zauważyć, pasowała by mu ksywa jastrząb albo dzięcioł. Udaje pana i władcę magazynu a jest beretem ze wsi. Znajomym odkłada lepsze zamówienia. Podchodzi i się pruję a i tak nie ma zamówień. Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś po za magazynem... Ludzie jeśli macie tam pracować dajcie sobie spokój, też poczytałem pierw forum pomyslalem spróbuje lubię pracować, jednak zarobienie tam graniczy z cudem. Nie dajcie się nabrać ze tyle mozna zarobić ja na rozmowie uslyszalem 2 - 3 tysiące. Wszystkie prawie wpisy to prawda. Nie popełniajcie takiego bledu jak ja , szukajcie dalej chyba ze nudzi wam sie w domu to idźcie tylko na 40h za które jest 8.50 na godzinę. O tym ze zaraz koniec pracy mówią na ostatnią chwilę. Jedyny plus tej roboty to to , ze pracują tam tez ladne dziewczyny np. Warszawska lala , Winter lake i dziewczyna w reebokach . Pozdrawiam, nie dajcie się namówić...

leń

Nigdy nie uwierzę, że jeśli ktoś chce to nie da się zarobić!!!Szczególnie patrząc na nowe stawki akordowe. Widziałem wyniki osób tam pracujących i naprawdę były imponujące...I wcale nie były to osoby "stare". Jeśli ktoś przychodzi do pracy na pogaduchy to nie dziwię się że zarobi nawet 700 zł netto. Każdy narzeka, że praca jest ciężka i mało można zarobić...w takim razie siedźcie w domu na bezrobociu i użalajcie się nad sobą....

E.T

To prawda co napisała @zosia, przed świętami jest okropny czas, na rozmowie i tak Cię zapewnią że 8 godzin, od pon do pt będziesz robić, tymczasem siedzimy po te 12 godzin i serio..to nie jest normalne żeby pracować tak przez 5, 6 dni pod rząd. Gdyby nie moje samozaparcie i bliskość z pracy do domu, pewnie dawno już bym odszedł.

zosia

^tylko po szkoleniu, ktore trwa tydzien

snd
@zosia 27.11.2014, 22:23
^tylko po szkoleniu, ktore trwa tydzien

Szkolenie trwa 4h, przez następne 40h masz płatne godziy,potem akord. I naucz się, co masz zrobić przez te cztery h, by zarobić, pokażą Ci 1000 półek i zbieraj, lub pakój. Śmieszne jest to,że spakujesz nawet 1000 pozycji jednego towaru to jest liczone jako jedna pozycja.Co do brygadzistów, Micał zawsze pomoże, nie jak inni 'co znowu?. Stare 'wyjadacze' mają dogadane ze zbieraczami i im dają towar do pakowana,więc stoisz i patszysz jak inni pracują,a czas mija i nie zarabiasz.

Bogdan
@snd 29.11.2014, 20:54

Minęły dwa lata I widzę że prawie nic się nie zmieniło na lepsze. Nawet nie chce mi się pisać o propozycjach składanych przez np. roberta Michał jest rzeczywiście ok

dude

W merlinie dalej jest akord, ale sporo się zmieniło na lepsze - szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Akord nie jest "od razu" tak jak kiedyś.

qwe

pracowałam przed świętami 2 dni po 12h -uwierzcie mi, po takim czasie ciężko znaleźć książkę na półce pod wskazanym "adresem" po kodzie kreskowym... zrezygnowałam kiedy obliczyłam swoje pieniądze i nie pomyliłam się w rozliczeniu- 28zł. pozdrawiam

papiak

Kolega pracował w czasach, kiedy nie było tzw "akordu"... I cała tajemnica.

ALICJA

Dziwne to jest twoje zainteresowanie tymi wpisami "twój kolega pracował" nie wiesz dokładnie gdzie.... 2-3 lata. Czyżby merlin miał problem z rekrutacją? wszystkim zainteresowanym odradzam tam pracę, szkoda czasu, w Piasecznie Technicolor płaci 12 zł netto za godz. w ochronie płacą 8-10, a w Merlinie wyjdzie 3-5.

Alicja

Niestety, jest dokładnie tak jak opisywane jest w negatywnych opiniach. Pakowałam nawet po 700 linii, dostałam 784 zł za 20 dni, brak rachunków i wózków lub stanowisk do pakowania a przecież praca w akordzie. Wiadomo jak nie ma pieniędzy to dobre i tyle. Poszłam do ochrony marketu i dostałam 9,50 na godzinę. Merlina odradzam!!!

Obiektywna

Skoro nie masz wiekszych problemow,to zastanawiaj sie dalej:)A Wy czemu tam pracujecie,skoro jest tak zle?Czemu nie pojdziecie do kierownika i nie powiecie wprost co myslicie?

MAKS 123
@Obiektywna 03.10.2014, 08:22

Odpowiadając tobie czuję się jakbym rozmawiał z dzieckiem

Obiektywna

Zarobki adekwatne do pracy,dlatego nie rozumiem jęczenia niektorych osob.Skoro jest,tak zle to po tam siedzicie! Ludzie jak wszedzie czyli różni.A kto zoswtawia pieniadze w szatni! Ktos naprawde inteligentny,albo przedszkolak! Ludzie nie pasuja wam zarobki ani ekipa,to sie zwolnijcie i tyle,bo piszecie same negatywy a pozniej lecicie do merlina szukac ksiazek,jak dzieci! Ja tam pracowalam i bylo dobrze.Polski narod,tylko narzekanie,oczywiscie anonimowo.Zapewne "prawilniak" zadeklarowal chec do pracy u kierownika,bo przeciez tak to jest.A propo,ja zarabialam ok 1800 na reke,wiec zamiast jeczec i patrzec na innych wezcie sie do pracy albo na posredniak!

maks123
@Obiektywna 02.10.2014, 09:26

ABY ZAROBIĆ 1800 netto musiałaś dawać du.. zastanawiam się komu. Skoro jednak było tak dobrze to czemu tam nie pracujesz? 1800 nie mają nawet w marketach, a tam jest spokojniej. Na rozmowie obiecują od 1500 do 3000nnetto. Poza tym aby zarobić 1800 należy spakować dziennie za około 82 złote czyli około 1025 linii takich wyników nawet najlepsi nie uzyskali. WIEC WSZYSTKO JASNE!!! Oszustwo ludzi szukających pracy.

Ala

Jestem po rozmowie na stanowisko fakturzystki, czy toś może powiedzieć czy warto? Jak to realnie wygląda, czy jest szansa na umowę o pracę? Jak to wygląda w praktyce, podczas rozmowy w BP otrzymuje się wymijające odpowiedzi.

susie

Pisałam tutaj miesiąc temu i mogę już co nieco więcej powiedzieć na ten temat. Zajmuję się tylko i wyłącznie wyszukiwaniem książek, bez pakowania i wychodzi mi 50-55 zł dziennie po ostatniej wypłacie. To prawda, że bardzo często brakuje rachunków..duży minus tej pracy(w końcu to akord) i siedzimy i nic nie robimy..najgorzej jest też kiedy brakuje wózków dla wyszukujących bo kiedy 1 zmiana jest od 6 do 14 w piątek przypuśćmy to II zmiana przychodzi na 12 aby być do 20 i zmiany się na siebie nakładają, co powoduje chaos no i własnie brak wózków. Teraz dużo ludzi odeszło bo szkoła się zaczęła, nie wykluczone że jak październik się zacznie to i studentów może odejdzie, no chyba że są to zaoczni, bo weekendy są przeważnie wolne. Ja osobiście zadeklarowałam się, że zostanę na dłużej, gdyż kierownictwo pytało się nas o to kto chcę zostać na dłużej a kto nie. Nie jest źle, atmosfera jest fajna i mam paru znajomych z którymi się trzymam. Do kierownictwa/ brygadzistów normalnie po imieniu się zwracam. Jak macie jakieś pytania to piszcie.

JANEK

ha ha ha po jakich 2-3 miesiącach panie kierowniku, tam przecież pracuje się do wypłaty......

Janek

Nie podniecaj się "Pan" to zwrot grzecznościowy i rzeczywiście nie pasuje używać go w stosunku do większości kadry kierowniczej, w merlinie chamstwo nie zna granic np. Monika uważana za brygadzistę co chwila "sypała łaciną", Robert który zachowywał się jak ekonom i "kręcił" się tylko przy swojej d..pe, a przecież pracowaliśmy w akordzie, organizacja pracy - brak wózków lub stanowisk do pakowania, a bywało że również i rachunków. co do mojego wynagrodzenia to poczytaj sobie wcześniej co ludzie piszą tam nie ma nic ściemy!!!!!!!

aga

Niestety ale te wszystkie negatywne opinie to prawda,czytałam je zanim zaczełam prace ,kierownik w pierwszy dzien opowiada bajki ze mozna zarobic nawet 150zl jednak jest to nierealne mozna wyciagnac gora 30 zl jesli sie ktos wprawi,wyzysk,nie pracujcie tam ludzie ostrzegam was przed ta firma,traktuja tam ludzi jak smieci a w szczegulnosci ''pani''brygadzistka,ktora to przydziela zamuwienia niestety te wieksze tylko i wyłacznie znajomym,jesli jestes z ulicy to zarobisz max 30 zł.Tyle co miałam do napisania jednak tak czy tak zawsze znajdzie sie ktos chetny do pracy,tak jak to było ze mna gdyz nie dowierzałam zamieszczonym tu opiniom.

susie

Ja jutro zaczynam drugi dzień, wczoraj miałam szkolenie za które nic nie zapłacą..kobieta która miała przyjechać z umową na godzinę 16..nie przyjechała. Oj coś mi się to nie widzi. Dziś mam dostać jakiś grafik, zobaczymy jak to będzie i czy można dogadać się z kierownictwem ws. wolnych dni..bo widzę że opinie są niby podzielone ,ale większość negatywnych widzę :/

_aro_

Witam ja jutro idę na szkolenie do firmy merlin w piasecznie możecie mi powiedzieć o tym pakowaniu tzn czy to pakuje się do kartonów czy zawija się w folie czy coś się do tego nalepia ?? i ile zajmuje spakowanie takiego czegoś ? i jaka jest stawka ???

BASGRU

Witam, mam pytanko, czy jest tam odpowiedzialność za źle spakowaną paczkę, tzn jeśli spakujesz 2 rzeczy a klient chciał jedną.

mała

teraz placa 16 gr za linie wiec moim zdaniem nie tak zle mozna zarobic. zalezy od checi

Mariusz

Maniek gdy ja pracowałem to płacili 8gr brutto za spakowaną linie, jeżeli masz taką stawkę to na 3000zł skaner tego nie sklika, i uważaj na roberta jeżeli jeszcze pracuje, bo to kapuś.

Szymon

Maniek, ile masz lat? gdzie Cie zatrudniali? bo ja byłem w BP na rekrutacji w piątek i mieli zadzwonić w piątek albo w poniedziałek i tak samo praca w piasecznie, 11,50 zł/h brutto przez tydzien? a potem 10gr za spakowaną książkę?

Michał
@Szymon 20.07.2014, 19:19

I jak Maniek praca?

Maniek

Będę w poniedziałek na dzień próbny to policzę sobie. Babka powiedziała mi tak zarobki od 1300-3000 zł na akord, nie wyszukuje rzeczy tylko pakuje. Wyszukuje je osoba która pracuje na godzinę, więc będę wiedział czy warto czy nie i dam znać wam.(usunięte przez administratora)Ponieważ przy rekrutacji musi mówić prawdę, ile się zarabia a nie ściemnia. Oszukiwanie pracownika na rekrutacji, jest przestępstwem, nie pamiętam który paragraf, ale jeżeli mnie oszuka i będzie jeszcze ktoś poszkodowany możemy wtedy wystąpić z wnioskiem do sądu o zatajenie prawdy.

Michał
@Maniek 20.07.2014, 15:06

Jak oceniasz tę pracę Maniek? Ja zaczynam w czwartek

piotr
@Maniek 20.07.2014, 15:06

i jak maniek praca

Activ

Czyli nie warto się tam zatrudniać?

JANEK
@Activ 18.07.2014, 15:35
Czyli nie warto się tam zatrudniać?

Ja odradzam praca może jest łatwa ale bardzo ciężka, pewna jeżeli są rachunki jeżeli rachunków nie ma to dziękują

Janek

Ja pracowałem na książkach dwa lata temu, też tak mi obiecywano. Jeżeli będziesz solidnie pracował to może zarobisz 20-35 zł dniówki. Uzależnione jest to tym czy więcej będziesz pakował czy wyszukiwał.(usunięte przez administratora)

Maniek

Idę do merlina w piasecznie pracować na akord od poniedziałku, jak się zasuwa da się zarobić przy 8 godzinach pracy 100-120 zł dniówki ? Proszę o szczere opinie.

cześć

pracuje ktoś w merlin.pl jako kierowca ?

hahahah pracownik :D chyba kiepskiego PR-u :D Nie masz pojecia o czym piszesz czlowieku, ani czy jest happy profit :D Wystarczy poczytac, poszukac danych do KRS, zeby zobaczyc kto za tym stoi, siedziba to merlin, praca dla merlin tylko umowa smieciowa nie merlin, zeby lapy merlin mial "czyste", (usunięte przez administratora)

Pracuje się dobrze, kolega we wcześniejszym wpisie pisze o Happy Profit i chyba nie zauwazyl ze to odrebna firma. Moze i portwel wspolny ale zupelnie oddzielna dzialalnosc. Pracuje się dobrze, pracodawca rozdaje dodatki w postaci np. prezentow na swieta, imprezy, wypady. Atmosfera spoko, przynajmniej w moim dziale, duzo mlodych ludzi, pelen szacunek i wsparcie z "góry". Zarobki nie są na obiecanym poziomie ale za to sa premie ok 300 zl i obietnica ze jesli tylko bedzie mozna, pensja wzrosnie do obiecanej ( podobno w tym roku ) Dodatkowe plusy to wiadomosc o planowanych super promocjach np. w zeszlym roku mega wyprzedaz ciuchow ( kurtki za 700, 800 zł dobych marek byly za 50 zł i cala masa innych bajerow w tak niskich cenach ze az zal bylo nie zamawiac ). Byla tez mozliwosc odkupienia towaru poreklamacyjnego albo nowego z uszkodzonym opakowaniem. Ja oceniam merlin.pl na 4+

G

Nie obowiązuje. Osobiście odradzam pracę w siedzibie w Poznaniu. Organizacyjny chaos, prezesi traktują ludzi jak śmieci. Pracowałem w firmie Happy Profit, ale nie dajcie się zwieść, to po prostu wykorzystywanie ludzi chętnych do pracy, wywalanie ich i przyjmowanie nowych. Pracując dla tej firmy widmo pracujecie dla Merlina. Życzę ludziom na górze, żeby zaczęli w końcu panować nad tą firmą, bo spada na dno, opnie na internecie są katastrofalne odkąd merlin jest w Poznaniu. Pracowałem krótko i więcej wracać nie zamierzam. Oszczędzajcie swój czas i pieniądze ludzie, bo nikt na stałe was tam nie chce. Merlin to tylko nazwa.

llll

Czy tam nadal obowiazuje dresscode czy juz dali sobie spokoj z tym cyrkiem?

ff

daj sobie spokój kolego z tą pseudofirmą

on

witam jakie są zarobki na stanowisku magazyniera? i jakie system zmianowy ? bo są ogloszenia na tym stanowisku dzieki.pozdro.

eeeeee

A jak wzglada teraz rekrutacja w Poznaniu? Slyszalem, ze dzial zarzadzania danymi jest slaby, bo przyjeli kiepskich ludzi, moze tam beda zmiany i nowe rekrutacje. Zreszta w necie opinie o nowym merlinie sa bardzo zle. Ktos pracujacy w nowej firmie w Poznaniu napisalby jak jest naprawde?

Juliusz
@eeeeee 26.12.2013, 22:15

Hehehe... O poziomie intelektualnym świadczy raczej to, że szuka się pracy przez agencje (dodatkowo świadczy to jeszcze o lenistwie) oraz to, że wierzy się w bzdury na temat zarobków i rodzaju wykonywanej pracy. Młodość jednak musi poczuć na własnej skórze niektóre kopniaki w tyłek, żeby wyciągnąć wnioski. Życzę szybkiego przyswajania wiedzy :) Pozdrawiam.

Maciej
@Juliusz 28.12.2013, 08:38

Szkoda czasu na komentowanie takich głupot. Ty swoją edukację skończyłeś na poziomie zerówki.

czesio

po studiach i rence hehe

dorota

witam, pracowałam w merlinie w piasecznie jestem po studiach. w trakcie szukania pracy zaczepiłam się w merlinie moim zadaniem było odnalezienie i spakowanie zamowen pracowałam 5 dni po 8 albo 11 h po pracy nogi wchodziły mi w (usunięte przez administratora)rence pokaleczone były od kartonów..... zarobiłam 80 zł NIE POLECAM NAWET JAKO PRACE DORYWCZĄ............ jedna wielka masakra chyba (usunięte przez administratora) pozdrawiam ludzi tam pracujących ;)

Sven
@dorota 12.12.2013, 10:25

Maciej
@Sven 23.12.2013, 09:28
Świat się kończy. Po studiach na rynek pracy tacy analfabeci wchodzą? W sumie nie dziwie się, że na pakowalni wylądowałaś....

Gdy czytam tego rodzaju komentarze zaraz kojarzy mi się z konkretnymi osobami zatrudnionymi na stanowiskach funkcyjnych. "Świat się kończy. Po studiach na rynek pracy tacy analfabeci wchodzą" - człowieku zapytaj się w agencji rekrutującej ludzi do pracy co obiecują: ośmio-godzinny dzień pracy, wynagrodzenie 3000 miesięcznie, dla osoby która stara się żyć na własny rachunek to wystarczy, i nie jest istotne czy ma się studia czy nie. Napisana przez ciebie opinia nie ma nic wspólnego z wykonywaną tam pracą, czy otrzymywanym za nią wynagrodzeniem. Świadczy jedynie o twoim poziomie intelektualnym.

Zostaw opinię o merlin.pl - sklep internetowy - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie merlin.pl - sklep internetowy