PLAZA

Gliwice

PLAZA

Opinie o PLAZA

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w PLAZA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

wetyuk

czesc o rany jak dawno tutaj nikt nie pisal..widze ze od marca szukaja opiekuna klienta na stoisku z telefonami w Lublinie kandydatt powinien charakteryzować się sympatycznym usposobieniem - wręcz zarażać optymizmem, powinien być otwarty na ludzi

Byłam tam na rozmowie, ale od razu zrezygnowałam, najlepsze jest to że podają masę różnych ogłoszeń w gazecie ale pod różnymi numerami telefonów. Jak rozmawiałam przez telefon, pani powiedziała że jest to praca biurowa, z kolei na rozmowie kwalifikacyjnej, pani juz mówiła zupełnie co innego. Nie polecam.

znam

pracowałam tam miesiąc i podobnie jak przynajmniej dwie osoby o których mi wiadomo nie dostałam nawet złotówki wynagrodzenia. najgorsze jest to, że praca polega na akwizycji i naciąganiu ludzi na usługi telekomunikacyjne. jest to rzeczywiście piramida z tymże każde biuro to osobna działalność, zarejestrowana na inną osobę i trudno później dochodzić swoich praw, zwłaszcza że podpisują wyłącznie umowy zlecenia. Firma mieści się przy ulicy Tarnogórskiej 80/3 - poprzedni 20 letni "manager" nie sprostał obowiązkom, nie regulując żadnych należności z pracownikami - z dnia na dzień zastaliśmy zamknięte drzwi. Być może zmieniono nazwę ale radzę uważać na ten adres bo przysłano nowego managera i wciąż działają.

miły

AKWIZYCJA!!!! PIRAMIDA!!,bardzo nie profesjonalna firma,na początku mówią ze praca w biurze i w dziale IT,ale tak naprawdę chodzisz po domach jako przedstawiciel Handlowy i wciskasz kity,awans niby nawet po 2tyg-śmieszne.Firme prowadzą młodziki widac,że brali lekcje z marketinku ale do końca im to nie wychodzi. ODRADZAM!! stara czasu!!

Zostaw opinię o PLAZA - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAZA