Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

pracownik wnerwiony

W rufusie dobrze zarabiali każdy tak muwił co nie pracował w rufusie tylko nie zapytał ile godzin pracownik zrobił w jednym miesiącu zrobił dwa i zarobił marne 2 tysiące .A za wyjazdy w sobotę np Sandomierz przed wyjazdem była obiecywana premia a po skonczeniu pracy okazywało się ze nie była obiecywana albo obiecali 300 zl a dali 50zl

byku

To idzta chłopy do rycha,podobno zatrudnia i czeka ,podobno na czarno, ale 20 zeta na godzinę,Ale można skończyć w kiciu,Ale..... Co tam.kncu

JUH

Pseudo BYKU co się tak chyciłeś Tego RYCHA ? Jak on rządził to była robota ludzie mieli kase mogli zarobić a teraz KIŁA .NICKIZGYA-twoja kultura jest równa ZERO

Byku czytam twoje opinie jesteś śmieszny jak nie masz nic ciekawego to najlepiej milcz a nie pisz pierduł jesteś żałosny

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
byku

MADA,JUH I BYŁY_czy to ty rychu ps. Długi?witaj chłopie,sto lat,jak ci tam, no u tych co z nimi korumpowales?

nickizgya

Praca w cyrku na światowym poziomie jest wieksza przyjemnością niż w najlepszej korporacji.A ten cyrk ma poziom naprawdę wysoki,i rządzą ludzie w końcu normalni,długi był na pewno lepszy ,(możliwe, że wróci).,kultura na 6.

MADA

To co się tam dzieje to istny cyrk!!! A rządzą w nim MAŁPY !!! Ludzie ocknijcie się!!!

JUH

Zapomniałeś dodac HAU! HAU!HAU!!!

ByŁy

Byłem pracowałem kilka lat Za nic nie wrócę NIE POLECAM kici kici taś taś

tyuji

janusz, czy twe imię nie ryszard? bo sąd był tylko jeden z paskiem. zwanym powszechnie długim co kradł na potęgę wynosil firmy tajemnice i wyzywał od (usunięte przez administratora)kogo popadnie i ludzi na produkcji miał za śmieci. zresztą kogo on nie miał za śmiecia wielkie panisko. no chyba ze z nim się ustawiali i też kradli. zresztą nie tylko w rufusie ale tak jak i ten jego mireczek zięciunio na TC. mireczek dalej w rufusie i w tc i paskowy dobrze się pooustawiali. janusz to może ty nie z tej firmy skoro pamięc zawodzi? a może imię z ryszard na janusz zmieniłeś? albo pociotek jakiś długiego jesteś? a może mireczek? albo nasz piotruś syn długiego kochany popierdółka? albo dziura w pamięci po naszym długim dyrektorze? a moze kradłeś razem z paskiem to ci dobrze było?

on

PS. to są buraki

on

Trafiłeś w w dobry punkt bo sorry i byku się zdenerwował. (usunięte przez administratora)

byku

Jak tam nie pracujesz to co Cię tam obchodzi co tam się dzieje?

sorry

To se chłopie otwórz swoją i swoich ludzi pilnuj,i przestań się (usunięte przez administratora)gdzie indziej,a jak nie to kup Ty, i będziesz. Patrzył kto co robi.

janusz

Tak wiem, pasożytów zza biurek z góry i pozorantow z zielonej budki. Wyszło by to firmie na dobre. Nowy właściciel miałby oczy i wiedział kto tak na prawdę firmie szkodzi a kto robi robote a nie udaje, że się zna na tym co robi. Ja juz tam nie pracuje, a pisze tu, bo szkoda mi firmy w której spędziłem kilkanaście lat. I tu nie chodzi o koszule tylko szacunek do drógiego człowieka. Tam tylko był sąd i kara i awantura z byle pierdoły. Powiem tylko tyle, donosiciele nie mają tam źle. Tyle ja. Trzymcie się.

korpo.n

Nie wiem,czy wiesz,że sprzedaż firmy wiąże się ze zwolnieniem przynajmniej połowy załogi.Być może ogladalbys już niebo nad Debica z zielonej trawki,

Bonku

Inne firmy tylko czekają,dają wszystko koszule, wodę,zajebiste pensje,wczasy pod gruszą,na co tu czekać?

HotDog

Masz rację,po co się tu wyzalac,jak można gdzie indziej pracować,jest firm (usunięte przez administratora) trochę.

janusz

Korpo.n skoro nie sprzedał bo szkoda mi ludzi to dlaczego pozwala na takie akcje jak ta z woda czy koszulami? Tak naprawde to nikt nie wie co się dzieje w firmie, bo szefa prawie nie ma a rzadzi wiadomo kto. A z tego co chłopy mowia to nikogo na wynoszeniu nie zlapali. A z tego co widac po komentarzach to po każdym krytycznym jest dwa chwalące, że też dyrektorstwu się chce odpisywać.skoro to nie prawda to czemu taką sraczke mają?

fifo

Ja jestem zadowolony,przerobilem 4 firmy wszędzie to samo,a tu przynajmniej umowa i kasa na czas.PrzychodCie, bo wszystko ok.,kto nie kradnie,nie pije to nie jest zwolniony,wręcz cholubiony,że są jeszcze tacy pracownicy.wezownik się zwolnił,bo mu przenieśli maszynę,gdzie był na widoku,i fuch nie dał rady robić,a innox głupi i tego nie widzi,

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo