Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Gdańsk

Opinie o Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Słowa kojarzące się z Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Tęcza" w Gdańsku to solidna, profesjonalna, rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry . Atmosfera przyjazna i ciepła, ludzie tam pracujący są przyjaźni, pomocni, szczerzy . Najbardziej podobało mi się w Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: rodzinna atmosfera, młody zespół oraz pomocna dłoń jaką można było dostać od pracowników i szefostwa. Najbardziej nie podobało mi się w Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: brak etatów ;)

Zostaw opinię o Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna