Opinie o Bimex Grzegorz Rzędowski w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bimex Grzegorz Rzędowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bimex Grzegorz Rzędowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimex Grzegorz Rzędowski w Kielce

Nie Smierdzi Groszem Tam !

UWAGA na Firmy - " In Time " kielce i na jego Smiesznego wspolnika " Viainfo Transport" Kielce. Nie jaki SIUDAK i WRONA 2a KRĘTY i OSZUSTY co to po 10.ooo tys zł na miesiac obiecuja a tak naprawde 1.000 zł tam nie zarobisz ! Pilnowac sie i nie dac sie w Bambuko OSZOŁOMOM dawać robic oni tylko czekaja na Głopkow i na naiwnych. Nie polecam tej Firmy omijac DZIADOW z daleka i nie pozwolic sie KRĘTOM bogacic krzywda Twoja. Całe Kielce juz zdozyły poznac tych 2ch Pajacow ! Pozdr ROMEK.

Kierowca
@Nie Smierdzi Groszem Tam !

Viainfo nie należy do Siudaka ani Wrony całkiem inna firma wystarczy sprawdzić w ceidg...

Slizg Mistrza Sandro !

Do Sandro ! Mistrzu To nie sa zadne łozyska tylko Transport Miedzy Narodowy !! Nie myl pojec i nie pal GŁUPA ! Jedno z drogim nie ma nic wspolnego ! Ty albo czytac nie umiesz albo dzieciak jestes ! Jesli Dzieciak to jaja ogul i do przedszkola wypad ! Czytaj dokladnie o co C'mon ! Pozdr RYSIO .

czaro52fv

nie polecam tej firmy dla osob starajacych sie o prace!!!! szefostwo to oszusci nie placa tyle ile obiecuja wymagaja coraz wiecej a pracownika maja za zero. ktos powinien wziasc sie im w koncu za (usunięte przez administratora) 1

NERWOWY 2

Hhahahahahahaha !!!! Jedziesz rowno facet i tak trzymac 0 taryfy ulgowej dla DZIADOW i KRĘTOW !!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Inspektor zakładów górniczych
Służba Cywilna
pepe

ROZMOWA REKRUTACYJNA. Gościu mówi i się nie słyszy!! Proponuje 20 groszy /km! Twierdzi, że miesięcznie robi się ok. 17.000 km. To daje z wyłączeniem 2 niedziel ok. 944 km dziennie!!!!!!!. A gdzie załadunek? Unikają jazdy po nacjonalkach. Tylko boczne niepłatne drogi.,, Auto standardowo przeciążone" - mówi, trzeba mieć CB Radio i nawigację oczywiscie swoją... Auta posiadają GPS. Zrozumiałe. NA pusto możesz dojechać do najbliższego parkingu bo koszty. Widać,że facet jeździł za granicę tylko z ORBISEM. Nie ważne twoje bezpieczenstwo. Liczy się tylko kasa. Tak mnie zamurowały jego słowa, że zapomniałem powiedzieć, co o nim myślę...

Siwy @

Do Norbiego ! Z tego co Ja tytaj czytam to sorki ale nie jedna osoba to oceniala tylko kikadziesiat osob ! Wypowiedzi sa wszystkie rozna a zarazem jakze prawdziwe jesli chodzi otom Firme ! W 80 % wypowiedzi sa uczciwe odnoszace sie w 100% i taka jest prawda i nic ani nikt tego juz niezmieni Podsumowujac to wszystko = marne platniki ! Pozdr. ( Norbi doucz sie i poczytaj troche tego bo jest czego ).

Do Alojzy Bombka !

Hhahahahaha no mniej wiecej tak to tam jest !Ale jak sie zwolnisz nawet to itak niedostaniesz kasy no chyba ze niepojedziesz drugiego kursa !! To wtedy za pierwszego Ci tam kapna pare zlotych....pozdr "Bida"

Arnold 2

Nieplaca i niebeda placic !Bo musza miec dla siebie na Fury po 2.000tys i na palace w Bilczy tam Dziady uciekaja z miasta !! Ta Firma nigdy nieda Ci dobrej kasy za prace tym samym kreci bata na siebie , nigdy niebeda miec dobrego pracownika kazdy przerobi miesiac wezmie marny grosz i ucieka !! Wbijac sie Panowie do W-wy tam sa pieniadze !!! Tu w CK to jakies Biedaki.

Konkurencja !
@Arnold 2

Hhahahaha prawda ! Pracowałem u DZIADA Boczka kiedyś !Opierd**** Mnie jak bułke z masłem . Pozdr Kierowca bombowca!

Łukasz ok Kielc !
@Konkurencja !

Prawidłowo nagłasniać problem OSZUSTÓW i ZŁODZIEJI z Kielc ! Niech dla innych to będzie przestrogą a zwłaszcza ta jedna Firma typu Kszak " In Time" z Kielce tych 2ch OSZOŁOMÓW co rżną ludzi na kase bez żadnych skrupółów i się śmieją za Twoimi plecami!! Takich Fałszywców należy tępić od zarodka i nie dać DZIADOM się zbytnio wybic na rynku ..........Pozdr Kierowca z okolic kielc.

Do Alojzy Bombka !

Tak placa marnie ale placa ! Ale sprobuj sie zwolnic to grosza zlamanego niedostaniesz !! Ps ( Bida )...........

Sniety karp za kukiem ....

Bimex ? ten to jeszcze placi ale tamte z In Time to juz jakas prazka !! Uwarzajcie !!

Marny platnik 2

Obiecuje 3.500zl miesiecznie na dzien dobry a tak naprawde zarobisz lekko po 2e ......dodam za tyranie na Dziada! Ta Firma nigdy niebedzie miala dobrego kierowcy poniewarz nieplaci tak jak trzeba (usunięte przez administratora)

Bida......

Jak w temacie............

Spiacy non stop po trasie.

Hahahahahah bez komentarza!

Negatyw z kliszy !

BIMEX KIELCE ? ...Marne platniki !

Swir !

(usunięte przez administratora)niezarobisz grosza ! Szkoda Twojego czasu i zdrowia

Wredny az do Bulu !

Ochlapy pytasz ? pare groszy wiecej niz 2.000zl jak bedziesz jeszcze (usunięte przez administratora)na Dziada !!! Noclegi ? Hahahhaha....chyba pod grusza po trasie !! Albo ?? jak sobie zaplacisz sam za Hotel ! Lipa straszna i bryndza tam jest. Osobiscie niepolecam tej Firmy uwarzajcie na Bimex !!!!

Marny Grosz !

Jak w temacie nic dodac nic ujac ! ( Tu niezarobisz chlopie grosza szkoda Twojego cennego czasu , zaduzo wspolnikow kazdy ciagnie dla siebie kase a dla Ciebie jak zostana jakies ochlapy to Ci dadza !!! )

ostry

(usunięte przez administratora)Jak sie ktos zabije busem z ładunkiem typu 3 tony co to autko wraz z kierowcą wazy 3,200kg

Bida

Szanowni Panstwo ! W Bimexe niezarobisz , ewentualnie na jedzenie tak na styk zostana Ci z tego grosze smieszne no chyba ze bedziesz wozil lodowke i zamrazalnik zesoba ale nie tedy droga ! Ty masz tyrac i zarabiac ! Jesli chodzi o jazde tak mowa byla o 3y na 1 podczas kiedy sie przyjmowales a tak naprawde jezdzisz przeszlo 3y tygodnie czasem +2,3 dni dluzej za ktore nawet 1go grosza wiecej niedostaniesz ! Odpoczywasz ? Hahahah tydzien ? Nic mylnego gora 3y max 4y dni tylko.............i ? w droge dalej ! Cuz mozna powiedziec ? Bida straszna ale co sie dziwic tam gdzie 3ch wspolnikow nigdy niezarobisz kasy konkretnej ! Oni patrza ale na siebie nie na Ciebie chodz Ty tyrasz jak glupek na Dziadow . Zarobki od - 1.500zl do Max - 2.500zl na wiecej nielicz ! Czas na ocene w skali 1:10 daje mizerne naciagane 4y i tylko 4 !!!Gdyby nie spedytorzy dalbym 2 ! Poniewarz tak naprawde to Oni nakrecaja ta Firme ze jeszcze istnieje Transport Miedzynarodowy w niej ! Dzieki Panowie ( Janusz , Jarek ) Takich ludzi potrzeba zawsze nie DZIADOW ktorzy parza tylko na swoja kieszen i nikt wiecej sie juz nie liczy ! Ps ( Wilk jest syty a owca jak byla glodna tak jest i bedzie zawsze w waszej firmie kto by sie nieprzyjol nowy ) ! Niepolecam Firmy !

?

tak to kary pieniężne(usunięte przez administratora)nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bimex Grzegorz Rzędowski - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bimex Grzegorz Rzędowski?

Kandydaci do pracy w Bimex Grzegorz Rzędowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bimex Grzegorz Rzędowski
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-Curie 62
    25-625 Kielce