Dom Aukcyjny Jubiler24h

Opinie o Dom Aukcyjny Jubiler24h

eee

Właściciel wykazuje brak podstawowej wiedzy. Nie byłoby to dużym problemem, ale wydaje się mu, że wie bardzo dużo, co utrudnia życie i czyni nawet przyjemną w założeniu pracę frustrującą. Zupełnie niekonkretny, ględzi o niczym, ma przerośnięte ego, lubi się wywyższać i deprecjonować innych nie mając pojęcia w danej dziedzinie. Potrafi powiedzieć coś, a dwa zdania później sobie zaprzeczyć. Stanowczo odradzam.

uchachany

Najbardziej "profesjonalna" jest sama właścicielka. Jedyne co potrafi, to przeszkadzać w pracy, bo wszystko musi kręcić się wokół niej :)) plus to, że de facto jest największym nierobem :)

drożyzna - nie warto tam kupowac bizuterii

Nie polecam

Pan P

Zgadzam się, miałem tam pracowac, ale przed tym bledem wybronily mnie zatrudnione tam owczesnie osoby, ktore mowily o zlych praktykach pracodawcow. ( usunięte przez administratora )

Stokrotka

Praca w tej firmie wiele uczy, zwłaszcza tego jakich pracodawców należy unikać. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Dom Aukcyjny Jubiler24h - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Aukcyjny Jubiler24h