MBA

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

MBA
4 5 6 1

Opinie o MBA

Bronisław

@nowy co miało największy wpływ na Twoją opinię o tej firmie? Atmosfera pracy, którą tworzą sami pracownicy, czy mimo wszystko zarobki? Piszesz, że "prezes oszczędza na wszystkim". Co masz przez to sformułowanie na myśli? Czy każdy z pracowników ma takie wrażenie? To istotne przy takim zarzucie.

Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w MBA. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

faf

no to prawda, właśnie głównie chodzi o osoby, które sobie chcą dorobić, ale poszukują również elektryka-mechanika samochodowego w poznaniu i tutaj warto zwrócić uwagę na to, że proponują również szkolenia wdrożeniowe

nowy

firma fatalna,zarobki szkoda gadac,prezes oszczędza na wszystkim nawet na wodzie do picia dla pracowników i środkach czystości.nie polecam.

SantaClara

Naprawdę świetny program. Dobrzy wykładowcy. Ciekawe zajęcia a do tego za środki UE. Gratulacje!

Zostaw opinię o MBA - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBA