Bogunia Andrzej Usługi Budowlano-Sprzętowe, Transportowe i Handlowe

Opinie o Bogunia Andrzej Usługi Budowlano-Sprzętowe, Transportowe i Handlowe

anonymous

Omijajcie tą firmę !

tomek

Brak słów na ta firmę. Na nic nie ma pieniedzy trzeba jezdzic wlasnymi autami na budowy w delegacji. Dramat.Jesli chcesz wyplate trzeba sie chodzic i prosic o wlasne pieniadze jesli je ma. Bo przewaznie tylko zaliczki daje jak ma z czego dac. A reszte wyplaca w pozniejszym terminie. Trzymajcie sie z dala od tej firmy. A jesli ktos nie wierzy niech sie zatrutni tam to zobaczy ja kolorowo jest :P

Zostaw opinię o Bogunia Andrzej Usługi Budowlano-Sprzętowe, Transportowe i Handlowe - Jaroszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogunia Andrzej Usługi Budowlano-Sprzętowe, Transportowe i Handlowe