TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Bielsko-biała

Opinie o TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Edek

Pozytywny komentarz to może tylko napisać ktoś kto jest dobrym kumplem firma masakra a Pani obsługująca dramat zero prezencji oszuści i nic więcej zamawiasz części do dawnego samochodu dostajesz zupełnie inne mechanicy robią taką fuszerkę ze szkoda słów ludzie jak możecie uciekajcie gdzie pieprz rośnie Pani szefowa nie wie nawet kim jest ojciec jej dziecka to trudno oczekiwać aby wiedziała jakie mają być części do samochodu.

Aneta

Polecam . Profesjonaliści w każdym calu .

Jednodniowa

Niesłowni, jednodniowi.....

Marcin

Polecam serwis klimatyzacja tanio i profesjonalnie

Marek

topgum zaopatruje mnie od kiedy pamiętam, zarówno jeżeli chodzi o samochody prywatne jak i firmowe. Ceny konkurencyjne, wszystko zgodnie z opisem i bez żadnych przekrętów. Obsługa nie zlewa klienta i dobrze tłumaczy każdą kwestię, więc wielki plus. Ostatnimi czasy testujemy opony wielosezonowe. Dzięki za pomoc i dobrą współpracę .Polecam i wracam

Darek

Niesłowni

TomaszW

Porażka

Zostaw opinię o TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE