P.H.U. Mega Service

Katowice

P.H.U. Mega Service

Opinie o P.H.U. Mega Service

Wkurzona 10

W moim przypadku, gdy pokazalam pracodawcy, ze "potrafie" zostalam wykorzystana na potege. W czasie swojej pracy wykonywalam obowiazki za 3 osoby, a w momencie kiedy sie sprzeciwilam i nie zgadzalam sie na wszystko to przelozona zaczela dawac mi do zrozumienia, ze jestem pracownikiem gorszej kategorii. Nie wspomne juz o faworyzacji osob, ktore "ida na reke"... L4 jak zreszta powiedzieli na rozmowie kwalifikacyjnej (jezeli mozna to tak nazwac) jest nie mile widziane. Kompetencja kierownikow jest na poziomie przedszkola. Plotki, smiechy i okropna atmosfera... a ty rob na smieciowce na moja wyplate!

@Wkurzona 10 09.11.2018 04:26

Mogłabyś opowiedzieć, w jaki sposób objawiało się opisane przez Ciebie wykorzystywanie? Czy takie sytuacje często się zdarzały? Piszesz, że nie byłaś zatrudniona w oparciu o umowę o pracę, czy nie było szansy jej otrzymania? Dlaczego w negatywny sposób oceniasz kompetencje kadry kierowniczej?

Weronika

https://mega-service.pl/index.php/praca1 Firma poszukuje obecnie pracowników do prac porządkowych. Oferowana jest umowa o pracę, czy można liczyć też na premie, dodatki świąteczne? @Filip, czy zgłaszałeś komuś swoje uwagi dotyczące kadry kierowniczej? Może warto porozmawiać na ten temat i wyjaśnić problematyczne kwestie.

Filip

Beznadzieja jakiej wcześniej nie widziałem. Kierowniczka która nienawidzi ludzi, płaca poniżej krytyki. Zapierdziel ponad ludzkie możliwości. Ludzie, unikajcie tej firmy szerokim łukiem Ja nam grupę inwalidka i oprócz tego ze mega (usunięte przez administratora) miał ze mnie kasę to ja oprócz zapieprzu nie miałem niczego oprócz ciągłego opieprzu od kierowniczki, Daleko od tej firmy

jr

Na obiekcie zapierdziel jest ciongle ale my mamy fajnom kierowniczke to ja nienarzekam. Wszystko zależy z kim sie prace ma.A za nocki som dodatkowe pieniadze. I w rahubie jest lepiej znaczy sie w biurze jak dzwonilam. Komornika mam to mi taka jedna nawet pismo napisała i niezabierajom mi tak wiencej jak pszedtem.A rok temu to nawet nikt telefonu nieodebrał.

Weronika

@Szczera 333, możesz powiedzieć coś więcej na temat wymagań pracodawcy? Rozumiem, że zakres obowiązków jest szeroki? Czy jest on zawarty w umowie, a pracownik przechodzi stosowne szkolenie? @anonymous, Twój komentarz jest dosyć chaotyczny. Rozumiem, że już nie pracujesz w firmie, możesz zdradzić, z jakiego powodu? Co według Ciebie powinno się zmienić?

anonymous

Witam ja pracowalam dwa lata i nie wytrzymamalam jak chciałem sie zwolnic to byli mili w woncu powiedziałam dosc to wyslali mnie na urlop i powiedzieli ze idz na zwolnienie lewe koniec jutro ide do inspekcji pracy nie dajcie sie jasli ktos pracowal w lublinie i czuje sie pokrzywdzonym dajcie znac razem sila

Remik

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko na forum zaglądacie? Czy warto aplikować?

Szczera 333

Wymaganie nie z tej ziemi... Zarobki porażka, kierowniczka z Agaty w katowicach wiecznie nic nie wie... Nawet jaka jest stawka godzinowa... Traktują nas jak niewolników, chcieli by wiele ale kosztem innych... Podpisujesz dodatkowe ubezpieczenie w którym pobieraja ci kase z wypłaty a idziesz do lekarza który twierdzi ze mam platne l4 ... A kierowniczka mowi ze nie. To gdzie jest ta kasa? !!! W kieszeni kierowniczki? ... Nie z takimi walczylo sie juz po sadach pracy... Niech wiedza ze nie sa bogami... Bo to ze cale zycie myja kible i nagle dostali awans to nie znaczy ze maja ludzi trakyowac jak smieci!!!! Firma powinna zmienic nazwe na MEGA DOWNY!!!

Weronika

@Mira, znalazłam kilka propozycji pracy na jednym z serwisów z ogłoszeniami. Warto zatem śledzić na bieżąco aktualne oferty pracy w tym miejscu - być może pojawią się niebawem także na stronie firmy lub na wiodących serwisach z ogłoszeniami. @mocny, czy jesteś zainteresowany ponownym rekrutowaniem do firmy Mega Service?

Mira

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Trudno jest się dostać?

Paulina

Prawda Kasiu!!!!!!!!!!!!!Firma jest Super dużo zależy też od ekipy czy jest zgrana pracuje w tej Firmie i jestem zadowolona !!!!POLECAM!!!!

ilonka54
@Paulina 28.02.2013 19:26

Chyba sam kierownik napisał ten komentarz!!!!hahaha

mocny
@Paulina 28.02.2013 19:26

witam pracowalem w firmie 4 lata temu prowadzila wtedy nas monika blondynka czy wie może ktos czy nadal ona tam pracuje

Weronika

@lusia, czy próbowałaś podjąć rozmowy z kierownictwem firmy Mega Service? Czy dostałaś sugestie co możesz zmienić by kierownictwo było usatysfakcjonowane Twoją pracą i zarazem umożliwiło Ci przedłużenie umowy? Jeśli zdecydujesz się podjąć pertraktacje z szefostwem koniecznie daj znam znać jak przebiegła rozmowa. Twoja opinia będzie bardzo ważna dla użytkowników forum.

lusia

jestem załamana mam orzeczenie sprzątam dobrze a ti chcą rozwiązaz ze mna umowę co mam zrobić

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się P.H.U. Mega Service na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Piotr123

MEGA SERWIS TO BRUD SMRÓD I TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK SMIECI TAK JEST W AGACIE W KATOWICACH

anonymous

Firma poraszka robiłem w Świdnicy brak organizacji kierowniczka poraszka brak cuchów roboczych oszukują na wypłatach żadnych dodatków nie ma a wyzysk taki że szok poraszka mega serwice plus

józwa
@anonymous 09.01.2018 07:46

Pisownia poraSZka

Weronika

@Maja pewnie jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy? Jeśli możesz, to opisz krótko przebieg rozmowy tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,4890,1,1 Jeszcze nikt tego nie zrobił, a bardzo pomoże to osobom, które w przyszłości będą szukały informacji o procesie rekrutacyjnym do P.H.U. Mega Service.

Maja

Witam, w przyszłym tygodniu wybieram się tam na rozmowę... Napiszcie jakie jest wynagrodzenie i na co mogę liczyć?

Weronika

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w P.H.U. Mega Service, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

ona

Dlaczego nie odpowiadacie na zarzuty ??? Honorowo jest się bronić.

nie,nie

I w tym momencie widać jak szanują ludzi. Trzymaj się z daleka od tej firmy.

gosia 3333

witam nie pracuje w tej firmie ale bylam umowiona na spotkanie czekalam pod fontanna prawie godzine jak mi kazal kierownik mlody to czlowiek i wogole nie przyszedl .wiem ze byl na papierosie i sobie mnie poogladal mial lepiej bo ja go nie znamlam a on wiedzial skoro sie umawia przy fontannie dla mnie kompletne dno szkoda ze tak traktoje ludzi

Ona

Kultura osobista jest oznaką inteligencji co w tym przypadku jest poniżej zera!!!!!! .

Weronika

@Ja, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Ja

A tak na boku dlaczego są usuwane co nie które części wypowiedzi?? Widać nawet tego nie wolno w tej firmie. Czy Nas uważają za totalnych glanów?? Na,to wychodzi. Jak to kiedyś powiedziała moja kierowniczka " Muszę pracować z,takim elementem ".ale przepraszam bardzo nie uważam się za takową osobę. Pracuję uczciwie , nie kradnę,nie puszczam się i nie przychodzę do pracy pijana. Za takich Nas uważają . Niestety.

Weronika

@Kuntakinte piszesz, że nie polecasz. Dlaczego? Uargumentuj swoją wypowiedź. Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Dlaczego masz takie negatywne nastawienie? Podziel się swoją opinią.

Taka sobie
@Weronika 02.06.2017 10:32

Pani Weroniko. Jak można polecać firmę , która jedzie na zleceniu. Tylko nie liczni mają umowę o pracę po za tym nie oszukujemy sie ale nie jest to lekka praca. Pracuję w tej firmie dobre pare lat i niech mi pani wierzy mam dosyć serdecznie. Dosyć kierowniczki jej ciekawości,płotkarstwa i nie równego traktowania. Tak nie można. Proszę się zastanowić nad ty bo nie tylko ja o tym piszę. Być może Wy z biurowca nie macie o tym pojęcia. Wystarczy poczytać opinie ,ile jest pozycyjnych. To mówi samo za siebie. Pozdrawiam.

Kuntakinte

NIE POLECAM!!! BRAK SŁÓW.....

Rozgoryczona

Dla mnie porażka. Nie liczą się z pracownikiem. Wiecznie jest źle bo chcesz wybrać urlop jeszcze zaległy,nie ma mowy o urlopie na zadanie. Najpierw znajdź sobie zastępstwo. Nie wspomnę o chorobowy. Ile musiałam sie nadmuchać bo idę na zabieg. Juz drugi raz. A gdzie zdrowie ścichałam? Wiecznie brakuje ludzi. A po za tym dodatek za pranie 3 zł. Jakaś kpina.

Weronika

@Niezadowolony, może warto podzielić się Twoimi uwagami z pracodawcą?

Niezadowolony

Nie polecam tej firmy ! Chcieli nas oszukać na inwentaryzacji , umowy są źle napisane i nie do końca wyjaśnione . Pani która nas "obsługiwała " teraz nie odbiera telefonu ani od sklepu ani od nas . Polecam wirmw INTEL**** jeżeli nie chcecie zostać oszukani tak jak my .

małamii

nie polecam

Zostaw opinię o P.H.U. Mega Service - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Mega Service