Opinie o Primart w Duczki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Primart. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Primart o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primart w Duczki

Paulina

@anonymous, czy jeśli ktoś z pracowników, kto nie był usatysfakcjonowany warunkami finansowymi, próbował rozmawiać na ten temat z przełożonym? Być może rozmowa byłaby w stanie wyklarować sytuację i poinformować o drogach ewentualnego awansu. Bo jak rozumiem dla pracowników spełniający podstawowe i dodatkowe wymogi są przewidziane premie?

nie bądźcie naiwni
@Paulina

Nie ma możliwości awansowania, premie również to marzenie :) najgorszemu wrogowi nie polecam, wyzysk ludzi

@nie bądźcie naiwni

W niemal każdej firmie istnieje możliwość awansu po spełnieniu konkretnych wytycznych. Czy aby na pewno w Primartcie nie można w ogóle awansować? Nawet w miarę upływu stażu pracy? Wspominałaś, że nie ma premii jednak by taką premię otrzymać także należy spełnić określone kryteria. Czy chciałaś przez to powiedzieć, że pracownicy zajmują się wyłącznie podstawowymi obowiązkami i nie kwalifikują się do otrzymania premii?

Grunt, że szefostwo się świetnie bawi, ciekawe czy oni by sobie poradzili za takie pensje jakie oferują pracownikom... porażka

Paulina

Wasze opinie o Primart nie przedstawiają firmy w pozytywnym świetle. Wasze uwagi się powtarzają, m.in o braku szacunku dla pracowników i ciągłych nadgodzinach. Czy podjęliście już jakieś konkretne działania w tej sprawie? Proszę Was o dzielenie się na bieżąco swoimi doświadczeniami z tą firmą, będą one ważnym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się o Primart pod kątem przyszłego zatrudnienia.

Witam chciał bym się wypowiedzieć na temat tej firmy primart , ta firma niedba wogóle pracowników tylko ich wykorzystuje do zbierania ciastek bo produkcja idzie i idzie a przerwa jest tylko kwadrans przez 8 godz można powiedzieć ze robota jest to na limit lub akord , są takie osoby które muszą zostać nadgodziny bo niema komu robić to jest wykorzystywanie pracowników do pracy , a do obco krajowców to wogóle wyciskają ich jak cytrynę , kobiet które tam robią radził bym się zwolnić i się postawić bo każdy ma takie prawo i powiem ze w szkole dzieci są bardziej zorganizowane nie polecam robić w tej firmie wogóle omijać szerokim łukiem

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Primart? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
tylewtemacie

proponuje wyslac kilka zgloszen do inspekcji pracy ( ja juz to zrobilem) moze sie zajma ta pseudo firma. kto to slyszal zeby ludzi zmuszac do pracowania w kazda sobote za te psie pieniadze o tym smiesznym dodatku 5 zł za nocki to nawet nie wspomne bo noz sie w keszeni otwiera. ODRADZAM TEN (usunięte przez administratora)

uczciwy

Witam , oj tak ja tez sie zgadzam z opinia Uwagaprimart warunki pracy sa tam fatalne kierownictwo ktore tam pracuje to pomineli sie z powołaniem , praca jest bardzo ciezka placa grosze a wymagania ogromne, pracowałem tam przez pewien okres czasu i nie polecam tej firmy kto chce tam isc to niech go ręka Boska broni.

Uwagaprimart

Witam to znowu ja. chce tylko poinformowac ze z moich informacji nic sie nei zmienilo od czasu ostatniego posta, wiec tak jak pisalem wczesniej wysylam pismo do inspekcji pracy i gdzie sie tylko da. Nie pozdrawiam @Paulina kto tam pracuje/pracowal wie co mam na mysli. podejscie wlascicieli: cos Ci nie odpowiada zwolnij sie

Paulina

@Uwagaprimart piszesz, że firma Primart poniża oraz zastrasza swoich pracowników. W jaki sposób się to przejawia? Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Czekamy na Twoją opinię.

Akia

Witam. Opinia "Uwagaprimart" z 9 03 2017 o tej firmie jest jak najbardziej prawdziwa. Tez znam kogoś kto tam pracuje i mówi identycznie to samo,ludzie są tam żle traktowani , zarobki marne a praca na produkcji ciężka,zero doceniania ,za to bardzo często jest mówione ze jak komuś nie pasuje to niech się zwolni. To prawda że ludzie mają urlopy z przed paru lat.Bardzo dużo osób pracuje tam z Tłuszcza i okolic więc szefowie wiedzą że ci ludzie nie mają za bardzo wyboru dlatego tak sobie pozwalają ,aż dziwne że nie ma tam kontroli inspekcji pracy ale czas najwyższy żeby się ktoś za to wziął a ludzie przestali się bać. Jak ktoś chce się tam zatrudnić to niech się przygotuje na 8,5 godziny pracy dziennie bo tyle trwa zmiana i nie wiadomo czy jest za to płacone,premia tylko na umowie. Jeśli chodzi o Tłuszcz to traktowanie jest identyczne. Szczerze współczuję ludziom którzy tam pracują.

Uwagaprimart

Witam. Jeśli czyta ten wpis kierownictwo lub ktoś z pracowników proszę przekazać ta informacja właścicielom pseudo szefom. Juz od dłuższego czasu słyszę od ludzi tam pracujących o warunkach pracy, urlopów nie można wykorzystać bo nie ma ludzi do pracy i ludzie maja zaległe urlopy z przed paru lat, załogi są ograniczone do tak małej liczby osób ze często nie mogą nawet zjeść czy iść do toalety w trakcie 8 godzinnej zmiany bo linia produkcyjna nie może zostać zatrzymana, ludzie są ponizani i zastraszani ze jeśli coś im nie pasuje to mogą szukać innej pracy, pracownicy z wieloletnim stażem zarabiają marne grosze ( powinni zarabiać więcej nawet z tego powodu że wytrzymali tyle czasu w tym (usunięte przez administratora) jest jeszcze wiele podobnych sytuacji które maja tam miejsce ale szkoda mi palcy na ta "firme" . Mam tylko krótka informacje dla właścicieli jeśli sytuacja się nie zmieni i ludzie dalej będą traktowani jak bydło będę pisał skargi gdzie się tylko i aż do skutku będę pisał do inspekcji pracy i instytucji temu podobnych AZ SIĘ ZA WAS WEZMA jeśli to nie będzie skutkowało będę pisał o tej sytuacji do telewizji gazety gdzie się tylko da. Informacje z zakładu będę miał na bieżąco bo znam ludzi tam pracujących. Możecie to zlekcewazyc ale później obudzicie się z ręką w nocniku. Nie pozdrawiam

Paulina

@x, a jak przejawia się ten brak szacunku, o którym wspominasz?

x

Primart w Tłuszczu to porażka, pensje głodowe, brak szacunku do pracowników. Ciągle nadgodziny. Nie polecam

sami

plik teraz to szukają ph do detalu i hurtu jak coś.

Mojito

nikomu nie polecam tej pracy kiedy mnie zatrudniano mówiono o super warunkach a było inaczej ludzie byli ok ale góra banał nie wiedza czym jest życie traktują człowieka jak zabawkę i straszą np ze wielu szuka pracy jak nie ty to inny przyjdzie który chce pracować za ciebie 1) Desperaci i pilnie potrzebujący pracy mile widziani 2) osoby które chcą poczekać dobrze robią nikogo nie szanują i tylko zakazują sami robią co chcą a pracownicy to popychadła nic tam nie mogą robić tylko tyrać i tyrać

też pracowałem w tej firmie około 10 ciu lat i ci ludzie B Y L I wtedy naprawdę całkiem inni, biuro cała rodzina

??????

Czy ktoś wie czy to prawda że drugi zakład produkcyjny primart ma być otwarty w tłuszczu?

Normalny
@??????

Tak już działa ale jak chcesz zarabiać grosze i być traktowany jak przysłowiowe (usunięte przez administratora) to proszę.

zainteresowany pracą
@Normalny

Możesz rozwinąć swoją wypowiedz bo to 1 zdanie trochę mało. Miałeś do-czynienia w ogóle z tą firmą NORMALNY?

...

Zasłyszane na sklepie: PH ma 1200 podstawy + prowizja od sprzedaży.

primart to największe (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem...szefostwo i kierownictwo nie mają pojęcia o swojej pracy,nie mówiąc o zachowaniu wobec pracowników,nie życze nikomu żeby tam traił...

anonim 2

Zgadzam sie z opinia poprzedniej osoby. [usunięte przez moderatora] Praca bez przerwy, kierownictwo nie zorganizowane, zero szkolen dla pracownika, a wymagania jak od kogos kto mial conajmniej roczne szkolenie. [usunięte przez moderatora], ponizanie pracownikow (glownie przez kierownictwo), marna placa (w zaleznosci szefa, upsss przepraszam, powinienem napisac PANA SZEFA, bynajmniej sam tak o sobie uwaza, ze jest Panem, bo na to trzeba miec wyglad i pieniadze i przede wszystkim maniery, czego on akurat NAPEWNO NIE MA), wieczne nadgodziny bez mozliwosci wykorzystania \'wakacji\' z nawet z POPRZEDNIEGO ROKU badz dwoch lat. Ludzie, ktorzy chyba za szybko dostali sie do pieniedzy i nie umieja sobie z nimi radzic plus traktowac innych jak powinni. Jednym slowem najszybciej opisujac ich powiedzialbym \'chamy i prostaki\'.

Czytając powyższa opinie wnioskuję, że pan [usunięte przez moderatora] nie ma zielonego pojęcia jak wygląda praca w tym zakładzie;/ Pracowałam w Primarcie kilka lat temu, ciągle nadgodziny, pracujące soboty bez możliwości odmowy, nie pasuje szukaj nowej pracy. Często o nadgodzinach dowiadywałyśmy się pól godziny przed wyjściem do domu, nie mowie o przypadkach gdzie wstawało sie z nocy i szło na 2 zmianę. Miesięcznie mieliśmy po ok 240 godzin chociaż kierowcy którzy wówczas tam pracowali mieli więcej. Zero szacunku dla ludzi którzy tam pracowali,[usunięte przez moderatora]ciągła presja. Pensje głodowe....

Zostaw merytoryczną opinię o Primart - Duczki

• Jak się pracuje w Primart?

Zobacz opinie na temat firmy Primart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primart?

Primart
  • ul. Szosa Jadowska 70