O.W. NEPTUN

Krynica Morska

Opinie o O.W. NEPTUN

piotrek

sam chętnie się dowiem, czy firma organizuje szkolenia. To na pewno zwiększa zaangażowanie pracowników. :)

kelnerka

Wszystko zależy od atmosfery która w tym ośrodku jet tragiczna!!

Kelnerrrka

Zgadzam się , ośrodek rodem z PRL-u , coś strasznego , również nie polecam pracy tam . Ludzie okropni , atmosfera też ... Co tu dużo pisać ZGROZA !

kelnerka

Nie pracujcie w tym ośrodku ani nie spędzajcie tam wakacji ! Syf, brud, komuna jak się patrzy, w dodatku niebezpiecznie dla dzieci. Katastorfalne warunki, przestrzegam

Oj chyba kto� nie wie co pisze !! tez tam pracowa�am 2 lata temu i ten czas wspominam do dzi� !! �wietni ludzie, fajna atmosfera, po prostu niezapomniane wakacje !! :D ale jak ktos sie nie zna .. to pisze g�upoty ;D Poozdro ! ;D

nie polecam pracy w tym ośrodku!! jeżeli macie wybór idźcie gdzie indziej !!..... tragedia co tam sie działo

Zostaw opinię o O.W. NEPTUN - Krynica Morska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.W. NEPTUN