LSA Leszek Sierhej

Piła

Opinie o LSA Leszek Sierhej

Edek

Ech ta prawdomówność właściciela to jak jego salonowy ford z zerwanym rozrządem wystawiony jako bezawaryjny

Bal

Dlaczego w ogłoszeniu piszecie że spedycja działa na rynku od 2002 roku? Przecież to nie prawda. Spedycją zajmujecie się dużo dużo krócej kiedy D tym się zajęła

Bal

Szukasz pracy?

hgv
użytkownik zarejestrowany

@nick no ale jak to jest możliwe? żeby zwalać winę na kogoś innego to jednak troszkę dziwne się wydaje

nick

warunki pracy normalne? a probowales siedziec z l i d w jednymn biurze czy jezdzisz taxi? bo to roznica......podejscie maja chore i zachowuja sie tez nagannie do pracownika - zwalaja czesto wine na niego za swoje wtopy!! mozna oszalec po paru tyg pracy !!

Dorotka

Nawet? Gratuluję zatem bo to wielka sztuka się z nimi dogadać

Odp.

Cyt "dają pracownikowi umowę o pracę" a co w tym takiego wzniosłego przecież to standard

pila

firma okropna - zle warunki pracy, zero poszanowania czlowieka ....... ,,kto sie paj....m urodzil - skowronkiem nie umrze L&D!!!!

Ja
@pila 23.03.2016, 10:57
firma okropna - zle warunki pracy, zero poszanowania czlowieka ....... ,,kto sie paj....m urodzil - skowronkiem nie umrze L&amp...

Co masz na myśli pisząc złe warunki pracy możesz to rozwinąć ?

Cel?

A po co ten wywiad udzielał?

Wywiad

hmmm
@Wywiad 24.02.2016, 19:39

co ma piernik do wiatraka?

ja

jak zglosil sprawe do prokuratury to moze i dobrze - wyjdzie pare istotnych kwestii. a tak na marginesie - to jest portal do wystawiania opinii nt. pracodawcy/firmy - a wiekszosc takich wlasnie jest. aby kogos zglaszac za pomowienia trzeba samemu trzymac sie zasad "nie pomawiac".....do zobaczenia w prokuraturze. P.S - warunki pracy w firmie LSA - slabe. b.zle podejscie szefostwa do pracownika - szef choleryk. wyplaty nie sa na czas. Potrafia opierdzielic za bledy, ktore sami popelniaja. Pani D. robi blad a zrzuca wine na pracownika.....przykladow mozna opisywac i opisywac.......Pozdrawiam :) i sa na to dowody. milego dnia

N
@ja 18.02.2016, 11:40

uwaga bo mają niezłe układy w sądzie w Pile, najlepiej to doPoznania

Uwaga

Nazywając kogoś "kłamcą, pomawiaczem" powinieneś mieć na to dowody i pewnie z tego co wiem będziesz miał okazję pokazać je w prokuraturze, a następnie przed Sądem, Na Twoim miejscu wstrzymałbym się z komentarzami do zakończenia sprawy bo na 100% właściciel zgłosił sprawę do prokuratury.

Edek
@Uwaga 02.02.2016, 09:32

I co sprawę umorzono "droga pani D"

bajzel

w tej firmie szef ma takie pojecie ze szkoda gadac - kasa i kasa a ta pani co sie uwaza za pania to smiech na sali - szanuja tylko siebie i chyba dobrze im to wychodzi bo wszystkich dookola maja gdzies. powinni na szkolenie z ,,kadr,, jechac i zobaczyc jak sie prowadzi firme gdzie pracuja ludzie, a pan szefuncio - klamca, pomawiacz - ta pani taka sama ...... nic dodac nic ujac taka jest prawda.....kto pracowal z nimi ten wie.

Lesław

Dobreee... sam siebie promuje ! hahaha

zainteresowany

Wood Empire Sp. z o.o. Leszek Sierhej (RED TAXI PIŁA) Co to za tartak założył Leszek Sierhej właściciel RED TAXI?? Jak tam się pracuje?? Czy warto się zatrudnić?? Jaka stawka?? Gdzie się znajduje??

www

najgorszapraca.pl

haha

panie robercie gdzie sie pan uchowal? w tych branzach akurat nie dzialaja - skad ma Pan takie informacje hahahaha.....a na przyszlosc opisujemy warunki pracy a nie czym sie zajmuja ! a warunki u nich okropne - oboje powinni sie leczyc.

pomowienie

"pomówienie" - wypowiedź, w której ktoś bezpodstawnie oskarża kogoś..... W mojej opinii to jest napisana prawda, wiec prosze lepiej zapoznac sie z prawem! a na sale sadowowa to chyba Pan sam pojdzie. Prosze sie nie osmieszac tylko zaczac cos z soba robic. Pozdrawiam To jest portal do opisywania warunkow pracy w firmie a nie na opisywanie prywatnych zali do tej badz innej osoby. To tak na przyszlosc, a wiekszosc opinii wlasnie jest napisana formie opisywania warunkow pracy.

Meet

Proponuje się spotkać. Dajcie maila gdzie można się umawiać

wyplata

skoro juz kazdy rzuca artykuly to ja dodam jeszcze jeden: przepisy art. 85 § 1 i 2 Kodeksu pracy - bo z doswiadczenia wiem ze wyplata 10-tego to 10-tego na koncie a w firmie LSA roznie to wyglada. Jak Pani D zapytasz dlaczego nie masz pieniazkow to slyszysz cytuje: "Przeciez zrobilam przelew 10-tego..." .... Otoz droga Pani - jakby Pani nie wiedziala,a uwaza sie Pani rowniez za pracownika co bledow nie robi, to przelewy bankowe potrzebuja conajmniej jednego dnia na zaksiegowanie. A jak 10-ty wypada w sobote badz niedziele to powinna Pani robic przelew nawet w czwartek w mysl ustawy co by w piatek znalazly sie u pracownika na koncie. 10-ty na koncie pracownika a nie ze 10-tego robi Pani przelew. Zeby nie bylo - wyciagi z konta moge pokazac - i to nie jednorazowy przypadek! Zbierzmy wszystkich co pracowali i nie ma problemu aby jawnie porozmawiac na rzeczy dziejace sie w tej firmie i na podejscie wlasciciela i Pani D do pracownika!

RP

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej w art. 54 ust. 1 zapewnia obywatelom wolność wyrażania poglądów. To jest portal to wyrazania opinii nt pracodawcy i warunkow - jak czytam wiekszosc opinii wlasnie takie jest. Chyba nie moga sie wszyscy mylic. Ale jednoczesnie jest to znak dla pracodawcy ze w rzeczywistosci jest cos nie tak z ,,firma,, i ludzmi tam pracujacymi. Dlaczego Panu jest to tak ciezko zrozumiec - tego nie moge pojac. Obwinia Pan wszystkich dookola za zle opinie, ale to Pana firma powoduje ze tak sie wyrazaja i widocznie Pana podejscie. Dlaczego Pan tego nie potrafi zrozumiec?

taka prawda

kto pomawia ten pomawia - prosze spojrzec w lustro. Nie strasz nie strasz bo kiedys sie przejedziesz. Ludzie prawde mowia a to Cie boli. Ludziom buzi nie zamkniesz - swoja opinie maja!

Leszek

Sprawa w prokuraturze z osobami które pomawiają, próbują poniżyć w opinii publicznej Art 212 par.1 widzimy się na sali sądowej.

widz

tam, u nich tylko kasa i kasa i kasa.dobrze piszecie - chociaz ktos madry opisuje co tam sie dzieje......Wlasciciele to jakas masakra spoleczna.powinni najpierw nauczyc sie ,,komunikacji miedzyludzkiej,, - choleryk i choleryczka - para dobrana nie ma co.Pani D nieraz odwracala kota ogonem - wielka szlachta a do bledow nie potrafia sie przyznac. dobrze ktos pisze - karma wraca.

ja-my-wy-oni

Drodzy Panstwo Czytelnicy: Opinia moja jak najbardziej trafna - dziekuje za dodanie ,,wlasnej - poza stopa zawodowa" - to tylko ukazuje ,,ich,, podejscie. Hmmmm w systemie socjalnym to mozna dostac np [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] haha ..... Duzo mowia - mala robia - a jeszcze bardziej sie wiecej chwala..... Do makik-a: pracuja, bo musza?! a wiekszosc z pracujacych w ogole nie ma z ,,tymi ludzmi,, do czynienia, do spedzania czasu zawodowego z ,,nimi,, - dlatego pracuja, a i opinie od ,,pracujacych,, nie sa zbyt ciekawe na Pana L. i Pania D......Konfliktowi Bardzo - ale przejada sie na tym.....juz sie przejezdzaja......Karma WRACA :) Pozdrawiam

karma wraca
@ja-my-wy-oni 08.12.2015, 23:48

już usunęli wpis z 7 grudnia ja-my-wy-oni, to dowodzi ze ne wyciągnęli nauki z lekcji jaka im dajemy

Ala

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w spedycji w LSA. Odeszłam sama. Bardzo trudna współpraca, (usunięte przez administratora)Zaznaczam, że nie pisze tego aby obrazić kogoś tylko jako ostrzeżenie...

skryta
@Ala 12.05.2015, 19:54

a dlaczego uwazasz ze jest trudna wspolpraca? bo wlasnie szukaja do siebie do firmy i sie zastanawiam......jesli moglabys napisac bylabym bardzo wdzieczna. dziekuje.

Leszek S.

posty nieuczciwe usuwam Ja. Jest to portal o firmie a nie o mojej rodzinie. Jeżeli uważasz, że moja firma cię oszukała miej cywilną odwagę napisać to i podpisać się imieniem i nazwiskiem, sprawę wyjaśnimy w sądzie. Od dzisiaj jeśli ktoś obrazi nas niech liczy się z konsekwencjami.

andrzej

na produkcji nie płacą za okres przyuczenia / kilka dni /, pył z popiołu wszędzie, maseczki nic nie dają, smród i wyziewy z piecz

kropka

Zdecydowanie nie polecam. Do tego podszywają się na forum i robią sobie auto reklamę.

cynik

Zadziwiające jest to ile postów znika.Dorotka to znowu ty?

kierowca

Niestety odradzam współpracy z tą firma jesli chodzi o zlecenia spedycji.( usunięte przez administratora ) Człowiek szuka pracy to idzie na kompromí ale sa granice. Nie polecam

transport
@kierowca 30.01.2015, 22:52

hmmm dziwne, brałem od nich ładunki wszystko było ok jak również to, że płacą w terminie co bardzo się liczy w spedycji w tych czasach. Wypowiedź poprzednika moim zdaniem przesadna.

krecik

Ludzie nie odchodzą z pracy tak po prostu, a w LSA rotacja jest większa niż przeciętna, już w zasadzie od początku powstania firmy. Powody są dwa: albo jest coś nie tak z pracodawcą ( usunięte przez administratora ) albo pracownicy od dobrych paru lat nie spełniają oczekiwań. Tylko zawsze trzeba pamiętać, że oczekiwania pracodawcy powinny iść w parze z atrybutami tj. wynagrodzenie, dodatki, atmosfera w pracy...

Firma Krzak

Skoro firma Krzak to po co tam pracowałaś ? Zawsze można iść do Philipsa na linie albo do sprzątania ulic. A wg mnie jeżeli ktoś próbuje nawet innych działalności żeby dać ludziom pracę i za tą prace płaci tyle że ludzie przychodzą to oby więcej takich FIRM KRZAK. Proponuje zapisać się do pośredniaka siedzieć w necie i opisywać innych, znam akurat właściciela( usunięte przez administratora )jak niektórzy piszą takie rzeczy to naprawdę nadają się tylko na siedzenie na bezrobotnym pozdrawiam

nowi
@odp 07.11.2014, 22:40
"żeby dać ludziom pracę i za tą prace płaci" nie jestem pewien czy tworzy nowe działalności po to, aby dać ludziom pr...

a kto napisał, że tam pracowałem??

odp
@odp 07.11.2014, 22:40

Dlaczego tak nisko oceniasz ludzi na forum, dlaczego od razu do sprzątania, skoro pracowali u Sierheja to chyba nie mieli kompletnie niskich kwalifikacji, chyba, że Sierhej zatrudnia kogo popadnie z ulicy..

minia

bo to firma krzak oferująca wszystko co popadie, co tylko na rynku mogłoby przynieść jakąkolwiek złotówkę. A tak naprawdę nie specjalizują się w niczym, bo kilka srok za ogon ni da się trzymać jdnocześnie

opinia A.

To zależy ile godzin w miesiącu musisz być do dyspozycji...

do Jarka

@do Jarka 06.02.2014, 18:01
Teraz dają 2000 brutto, to wychodzi 1460 na rękę, a to tylko 220 zł więcej niż najniższa krajowa. Na kolana nie powala!...

Pani (usunięte przez administratora)jak by Pani zapomniała to przypominam godziny pracy poniedziałek - czwartek od 8-16 w piątek 8-14 !!!! Jak inna firma w Pile w piątki kończy o 14 ?? No i wiadomo praca jako spedytor czasem wymaga pracy w domu jak jest problem z przewoźnikiem.

odpowiedź

O czym ty kobieto piszesz. Owszem pracowałam w markecie i wcale się tego nie wstydzę, byłam świeżo po szkole i wolałam cokolwiek robić niż narzekać!!!! jak wy co wypisujecie bzdury, teraz ciężko znaleźć osobę która w ogóle chciałaby pracować!!!!! Dla twojej wiadomości po krótkim czasie jaki tam przepracowałam zaczęłam pracę w firmie transportowej i przepracowałam tam 10 lat - co ty wypisujesz!!!!! Natomiast LSA było długo, długo później jak nie wiesz to nie wypisuj głupot estupido!!!!!!!

gruby

żałosne są te komentarze (usunięte przez administratora)Spedycja działa od 3 lat i od tego czasu są wciąz ponawiane ogłoszenia o prace dla spedytuorów. Bynajmniej dlatego żeby zwiekszyć obsadę. Na miejsce obecnego pracownika juz za jego plecami szuka się następnego. Zdecydowanie odradzam

odpowiedź

Kolejne ogloszenie bo szukamy trzeciej osoby- bez komentarza najlepiej tylko narzekać.

ania

Żałosne jest to co napisał przedmówca, że pracuje tam się tylko na okres próbny. Chyba nikt nie jest w stanie zostać na dłużej...

?

Co 3 miesiące od 3 lat nowe ogłoszenie o pracę na spedytora.

@ 11.10.2013, 19:20
Co 3 miesiące od 3 lat nowe ogłoszenie o pracę na spedytora.

Akurat spedycja jest od dwóch lat :) ale ok od 3 lat nowe ogłoszenie oj żałosne :)

Zostaw opinię o LSA Leszek Sierhej - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LSA Leszek Sierhej