Opinie o Polmex

Wojek masz racje

PABLO

NIe polecam omijajcie z daleka!!!!!!!1

Marek

W jakich czasach Wy żyjecie umowa o pracę ???wszędzie dają pieniądze na czas wszędzie są no chyba że u plesiewicza to nie. A CO DOJNIA TAK DOBRZE PŁACI????HAHAHA ZA MAGNESY I CAŁY TYDZIEŃ W KABINIE???HEHE

walus

Pieniądze @Faaa zawsze są na czas, więc na to narzekać nie można, poza tym pracownicy dostają umowę o pracę, co na pewno może cieszyć, bo zapewnia stabilizację

Wojtek

ja wiem co się dzieje w tej firmie jeżdżenie na zaświadczeniach wstecznych i ogółem dobry kołchoz

xyz
@Wojtek 02.12.2014 21:30

Wojtek , to nie prawda . Dobra atmosfera tu jest i dobre zarobki

Zostaw opinię o Polmex - Chrzanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmex