ZPUH Stal Hurt Józef Ptak

Marciszów

ZPUH Stal Hurt Józef Ptak
1 8

Opinie o ZPUH Stal Hurt Józef Ptak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w ZPUH Stal Hurt Józef Ptak? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

były pracownik

Praca w skandalicznych warunkach. Na hali temperatura ujemna oraz brak przestrzegania jakichkolwiek przepisów BHP. Cześć pracowników w porządku, a pozostałą cześć rozgrzewa się alkoholem. Mam nadzieje, że wpadnie tam wreszcie inspekcja pracy i zakończy ten cyrk.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w ZPUH Stal Hurt Józef Ptak? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Ja

Buractwo i hamstwo oraz kłamstwo szybki opis pana Ptaka i pracownikow

fikio

widze, ze firma ma również w swojej ofercie docinanie oraz obróbka wysokiej jakości blach trudnościeralnych Hardox i to działa naparwde na plus z tego co widze, bo wiele maja klientów też już stałych.

przepraszam, ze sie wtracam

Dlaczego!? ehhh... Wystarczy przeczytać wpisy "Emil" i "gok" i nie trzeba być filozofem, żeby domyślić się , że to ta sama osoba... Myślę, że warto na tym zakończyć tą rozmowę bo to nie forum dla niezadowolonych klientów i właścicieli chcących darmowej reklamy, tylko dla przyszłych, byłych i teraźniejszych pracowników. Przepraszam, bo sam ten wątek podsyciłem. Mam nadzieję,że kolejne wpisy będą na temat, i że osoby które dokonały kilku powyższych wpisów znajdą sobie inne miejsce dla wyrażania swoich prywatnych frustracji i opinii... Przypominam, że to forum nie od tego!!!

przepraszam, ze sie wtracam

bije zakład, że gok to pracownik/właściciel tej firemki. Obstawiamy? PS: HEJ TY! klient ! trzeba pogłaskać, żeby wytrzymała - przecież to blacha do pracy w najtrudniejszych warunkach ;D

Klient

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale wypowiem się jako klient. Nie twierdzę, że sprzedawana przez tą firmę blacha Hardox jest zła, ale myślę, że nie znają się na jej obróbce, albo sprzedają jakieś podróby, gdyż kupiony przeze mnie element osłony dmuchawy wytrzymał zaledwie dwa miesiące, kiedy to ten sam element wykonany przez inną firmę ze stali S235 użytkowałem w ten sam sposób prze 1,5 roku i kosztował on kilkukrotnie mniej. Poza tym zarabiają na koszcie wysyłki zawyżając jej cenę. Szczerzę nie polecam

ptaszek

Zupełnie niekompetentne i chamskie towarzystwo siedzi w rozwalającej się budzie i udają jakąś "firmę". Przestrzegam i radzę omijać SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!

spawacz

(usunięte przez administratora)Totalny chaos i hamstwo. Ludzie bez wykształcenia i inteligencji. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Przestrzegam!!!!

Zostaw opinię o ZPUH Stal Hurt Józef Ptak - Marciszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPUH Stal Hurt Józef Ptak