Opinie o Panaceum Zdrowia w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Panaceum Zdrowia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Panaceum Zdrowia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panaceum Zdrowia w Jelenia góra

byla pracownica

witam, pracowałam tam w Jeleniej Górze 2 tyg. Racja- siedzisz, B. Cie pogania, czepia sie, slucha nagrywanych rozmow i wzywa na dywanik ! kazdemu moze sie cos pomylic. racja- ze jest to praca od zaraz. ale.. ? chyba nie warto, klepie sie w kolko to samo, trzeba byc milym nawet dla kogos kto cie przezywa po drugiej stronie telefonu bo inaczej dywanik i kazanie ze jestes niemiła dla klienta

fabia

to dlaczego juz tam nie pracujesz skoro jest tak fajnie :P

loralya
@fabia

Ciężka? Gadanie przez telefon jest ciężkie? Proszę Cię... a jak wisisz na telefonie gadając z koleżanką, to zapewne traktujesz to jak rozrywkę? Ta praca niewiele się od tego różni. Telemarkerka siedzi sobie wygodnie na krześle, popija herbatę i jedyne, co musi robić, to być miłą. Są firmy, gdzie wynagrodzenie zależne jest od ilości osób, a w Panaceum tak nie jest - tu dostajesz stawkę za godzinę. Nie są to kokosy, ale praca jest mega łatwa.Jednak jest to praca dla silnych osobowości - niektórzy ludzie lubią wyzywać przez telefon, ale wtedy się rozłączasz i tyle. Słyszałam, że jedna dziewczyna wyleciała z firmy, bo przychodziła kiedy chciała i w ogóle nie trzymała się zasad. Mogę się założyć, że to od niej i jej podobnych wychodzą pełne niechęci komentarze o firmie.

Nic dodać nic ująć.Banda i jeszcze raz banda (Usunięte przez moderatora).Kto pracuje w Panaceum w Jeleniej Górze to dobrze wie że jest desperatką bo nie może znaleźć pracy na tym rejonie.A praca jest ciężka i to bardzo,a jeśli szef uważa że się mylę to niech sam siądzie za krzesełko ,weźmie telefon w swoją łapę i niech zaprasza ludzi na pokazy.Dobrze wie że nie jest łatwo i dlatego tego nie robi.MASAKRA

kisia

Ty laleczka chyba przesadzasz , ja nie znam osoby, która by chwaliła Też pracowałam ale moje zdanie o tej firmie nie jest tak pozytywne.

Telemarketer

Najszybsza i najbardziej wyluzowana rozmowa o prace w moim życiu.Mega miła atmosfera.

Normalne pytania: czy umiem rozmawiać przez tel. i czy mam doświadczenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
hm

dziwia mnie wszystkie negatywne opinie o tej Firmie. Przez jakis czas mialam przyjemnosc tam pracowac i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pelen proofesjonalizm.

mm

no jak ktos lubi(usunięte przez administratora)prosze bardzo-Panaceum w jeleniej zawsze czeka otworem:p

g250

czy te opinie dotyczą tylko Legnicy? czy jest ktoś kto pracował w Jeleniej Górze w Panaceum Zdrowia na stanowisku telemarketera?? proszę o opinie czy firma wypłaca pieniądze? jak się tam pracuje?

aaa

Zatrudniając się w tej firmie pięć razy przemyślcie tą decyzję,bardzo dobrze,jej (usunięte przez administratora)Piszę to ku przestrodze,to nie jest (usunięte przez administratora),zastanówcie się bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Panaceum Zdrowia - Jelenia góra

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panaceum Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Panaceum Zdrowia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panaceum Zdrowia
  • Stanisława Moniuszki 1B