WebCon Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o WebCon Sp. z o.o.

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie WebCon Sp. z o.o..

Marcin
@admin 29.07.2015 13:58

Firma średniej wielkości, wykorzystują głównie technologie Microsoft (Visual Studio 2015, MS SQL Server, .NET/ASP .NET). Dobra atmosfer, firma jeszcze na tyle mała, że wszyscy się znają (łącznie z prezesami itp.). Miejsce dla ambitnych, z wysokimi kompetencjami lub chcących się dużo nauczyć, lubiących jak cały czas coś się dzieje ciekawego. Raczej nie dla kogoś komu zależy na wysokim socialu i spokojnej posadce do emerytury

Zostaw opinię o WebCon Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WebCon Sp. z o.o.