PPHU Pewniak

Mosina

Opinie o PPHU Pewniak

Klient z Poznania

Uwaga! oszukują przy wydaniu rusztowań i naciągają inwestora na zwroty. Sam szef to burak, kiedy próbuje się z nim rozmawiać wydziera się na swojego klienta. W ciągu 3 miesięcy obsługiwało mnie trzech jego pracowników, co jest powodem chaosu w dokumentach. Nie polecam!

Tomasz Pewniak
@Klient z Poznania 05.10.2017 22:35

...oszukuje ludzi, to jego podstawowa działalność ...uważajcie na tego podstępnego typa!

Oszukany
@Tomasz Pewniak 10.11.2017 08:16

Proszę o kontakt w sprawie pana t.p

zizi

Witam .was ja pracowałem u niego i miło wspominam i wporządku był gościu tylko wymagający więc niema co narzekać ,jeżeli chodzi o innych to rachunek prosty że musicie się wżiąź do roboty a nie w stołek pierdzieć.

pewniak to oszust
@zizi 28.04.2015 19:32

Mnie oszukał, jeszcze straszyl ! Nic db nie mogę powiedzieć o tym człowieku, zakładany,konto w banku zajęte. ..

Potwierdzam powyższe. Ten Pan to oszust. 1,5 roku temu pracowałam tam przez 2 miesiące, pomimo wygranej sprawy w sądzie, wynagrodzenia nie udało się odzyskać, a Pan nie ma żadnego sumienia czy skrupułów. Radzę trzymać się z daleka od każdej firmy prowadzonej przez p. Pewniaka.

adept.
@Ewa 13.07.2017 00:55
Wiele jest osób oszukanych przez tą firmę, nie tylko pracownicy ale również osoby korzystające z ich usług. Wystarczy wpisać do...

ludzie uwazajcie na spolki tego oszusta .connect. capital.bliss. balance ,adept i najgorsza pewniak . oszukuje nadal ludzi to jego sposob na zycie .

mosina przeciwko oszustom
@adept. 15.08.2017 01:46

ludzie zglaszajcie sie i postawcie opor temu oszustowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pilniki

Masz rację potwierdzam Oszut

zyczliwy

odradzam wszystkim , żadnego zlecenia. Wpisz sobie nazwisko pracodawcy w Internecie. Strasznie zadłużona firma .

Alfred wronski
@Zyczliwa 28.07.2017 23:05
Uciekl z w wiele spolek z.o.o i nadal dyma ludzi

Teraz pphu znow w szczecinie .czyli dwa bastiony nadal szczecin mosina.raz mosina raz szczecin I tak oszust krazy I dyma ludzi nadal.

Leszek stocki
@Alfred wronski 09.08.2017 18:01

Szybko chlop dziala .po co mo tyle spolek?????????????????

iza

budowlane usługi, roboty ziemne, transport, wywóz gruzu to nie jest łątwe zajęcie ale czy kobietę zatrudnią?

Firma (usunięte przez administratora)znowu szuka kosztorysanta, zdesperowanym którzy szukają pracy za wszelką cenę, zdecydowanie odradzam.

polak

Cześć. Chciałem się dowiedzieć więcej o tym pracodawcy,ponieważ poszukuje pracowników.Jakie są warunki pracy ,jak długo pracowałes itd.

Zostaw opinię o PPHU Pewniak - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Pewniak