Opinie o BUDMAT

katastrofa

Z pewnością znajomi nawet bez doswiadczenia dostają na start wyższe wynagrodzenia od tych, którzy kilka lat zachrzaniaja po godzinach i biorą robotę do domu. Ostatnio się o tym przekonałem.

Armagedon
@katastrofa 30.04.2016 22:18

Jak masz tempy, gnijący mózg i robisz wszystko 50 razy wolniej niż inni to nigdy się nie wyrobisz.

Hanna

@nikt jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest jego niezgodność z regulaminem. Dokładnie jest to wyjaśnione w jego treści. Każdy użytkownik zostawiający opinię akceptuje zasady według jakich działa portal. Również te mówiące o tym, że wpisy, które regulamin naruszają mogą zostać zarchiwizowane. Niezgodność z regulaminem to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Każda osoba może zostawić komentarz zgodny ze swoim doświadczeniem, należy jednak pamiętać, że niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, naruszające dobra osobiste, czy też propagujące przemoc.

Nie jest źle.

Na niższych szczeblach od razu "kokosów" nie ma, ale uczciwą pracą i zaangażowaniem można wiele zyskać. Mam tu na myśli podwyżkę oraz pochwałę.

nikt

Szkoda, że tu tylko wazelina a nie widać tego co admin usuwa. GoWork zrobił się kabaretowym Badziewiakiem. Szukam innego portalu opiniodawczego o firmie.

Koleś

Firma ok tylko ludzie "specjaliści "

Koleś

Niektóre wpisy ewidentnie świadczą o zazdrości , że inni potrafią cos w życiu zrobić! Często ciężką pracą!!!

Hanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Ktoś z Was pracuje/pracował właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o tym, jak wygląda w praca w nim? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możecie im doradzić?

Kanty

Nie ma ideałów ale to nie znaczy, że jest źle, trzeba pracować!!!

rafalll

W Płocku to tak naprawdę kilka firm tak, jak tutaj jest opisane http://praca-mazowieckie.pl/plocki-przemysl-naftowy-i-zachwycajace-molo-na-wisle/, oferuje porządne zarobki, a reszta przeważnie coś kolo najniższej krajowej…

Romantyk

Czy może ktoś słyszał o wolnych etatach w firmie dla przedstawiciela handlowego, nic nie mogę namierzyć. Trochę się dowiadywałem o firmie i wiem, że to dobry pracodawca.

A tak popieram a Wlocławek szczególnie . A miało być tak kolorowo

Pracownik firmy

Można źle trafić z pracą i być niezadowolonym, warto pomyśleć o zmianie.

Hanna

@Henryrozumiem, że Tobie praca w firmie odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron BUDMAT jako pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Henry

Czy uważacie, że BUDMAT nie zasługuje na kilka dobrych słów? Tak jak nikt nie jest idealny tak i firmy. Zapewniam was, że wszędzie można znaleźć jakieś mankamenty które sie ludziom nie podobają. Ale generalnie to firma jest spoko!!!

TomK

Witam Ktoś cos może powiedzięc o stanowisku PROJEKTANT – KONSTRUKTOR WYROBÓW? Jakie zarobki, jaki zespół i atmosfera pracy?

Koral

BUDMAT to firma odważna, która ciągle się rozwija i kreuje otaczający świat. Zdobyli wiele nagród, a patenty zrewolucjonizowały rynek dachów w Polsce i w Europie. Może trzeba tu dużo pracować ale bez pracy nic nie osiągniemy w życiu. Można mieć inna pracę.

Witold

Pracuję w firmie BUDMAT i jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas, całkiem niezła zresztą. Niezadowolonym życzę szerokiej drogi.

Hanna

Wiedzieliście, że BUDMAT może poszczycić się wieloma zdobytymi nagrodami? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,32548,0,0,nagrody_i_certyfikaty A Wy jak oceniacie firmę?

Kandydat

Czekam na informacje o terminie rozmowy rekrutacyjnej i proszę o kilka podpowiedzi. Jak przebiega rekrutacja? Czy są stawiane jakieś warunki? Na jakie zarobki na początek mogę liczyć jako ph? Czy są jakieś dodatkowe bonusy, może coś z socjalu? Z góry dzięki

Kandydat

Budmat to dobra firma z fajną załogą. Taka opinię słyszałem i złożyłem swoje CV zobaczę może się dostanę? Na jakie zarobki może liczyć PH i czy są premie?

radek

To oni planują jakieś relacje poza granicami naszego kraju @toemk bo po co ph tutaj języki obce tak się zastanawiam?

stalowy stachu

Bardzo dobra firma :) same zalety ,. Tyle że prawdy się tu nie dowiesz (usunięte przez administratora)

Nie bądź wariatem, buduj z BUDMATEM :)

Ksiądz Pedofil

Módlmy Się ! :)

budmatowiec

Mniej niz 2 tys netto

Bulbur

Ale to jest mdłe. Propaganda jak w Pisie.

Ziutek

Generalnie jest analnie.

Dziad

Ile dali ci za tę słodycz???? Albo którym z kierowników jesteś że tak słodzisz??? Przecie generalnie tam jest syf, tylko wybrani sa wysłuchiwani, protekcja, po rodzinie i po układach z przełożonymi co nie co na stołkach, a te stołki tymczasowe!

Dziad

co tu mówić, wszędzie jest to samo, dobrze gdzie nas nie ma. Każdy pracuje patrząc na koniec sawojego nosa, we Włocławku biuro patrzy na siebie każda zmiana patrzy na siebie, nie ma zażyłości, bo każdy sobie rzepke skropbie, ale jak cos do czegoś to utopili by w łyzce wody. Jak macie gdzie indziej szanse, to nie wchodźcie w te wodę. Zresztą widać ostyatnio kilku przyjętych rezygnowało po dniu, chyba to dowody oczywiste!

KOTEK

Tak jest super, sama prawda. Widac to szczegolnie po tym portalu, gdzie co drugi komentarz jest zdejmowany.

Vegeta

Budmat jest najlepszą firmą w której dotąd pracowałem. Szkoda że Pan Bogdan zrezygnował ze swojej oddanej starej kadry. Czytałem ostatnio o złapanych złodziejach, gdyby stara kadra została tego by nie było. Stawiacie na głupich cwaniaczków to musicie się liczyć z konsekwencjami.

kaczak

trafna uwaga, negatywne komentarze sa cenzurowane. Ja rozumiem, ze można cenzurować niewłaściwe słownicto, ale opinie?! Pewnie jak zwykle cos za tym stoi. W każdym razie Włocławek to dno i wodorosty, nie umieja tym zarządzać, tyle specjalistów wysokiej klasy za mase pieniędzy, a produkcji ustawić nie umią, wszytsko stoi i czeka na zmarnowanie.

Bold

Dlaczego komentarze są cenzurowane i te negatywne nie przechodzą ?

Jacek
@Bold 04.07.2016 10:47
Dlaczego komentarze są cenzurowane i te negatywne nie przechodzą ?

Negatywne komentarze nie są porządane i są cenzurowane, tutaj już się prawdy o firmie nie dowiesz

ebo

Firma porównywalna do innych firm prywatnych - tempo pracy bardzo szybkie i bardzo dużo obowiązków.

obo

Moim zdaniem jest podobnie jak w innych firmach prywatnych, czyli szybkie tempo pracy i obowiązków bardzo dużo. Zarobki jednak lepsze, przynajmniej w moim przypadku.

Rafał

Ja już trochę się pogubiłem w takim razie @fizyczny, jednak w większości komentarze są tutaj dobre, Ty znowu piszesz coś innego, czy ktoś może napisać jak w firmie jest naprawdę?

Głuptak

ludziom nie dogodzi, zawsze będą narzekać, a ci co zadowoleni wcale tu nie zaglądają i nie piszą. Jakby nie mówić, każdy z nas ma los w swoich rekach

Głuptak

jogi

w sprawie konsultanta to nie mam wiedzy, ale wiem że na gwałt to handlowców szukają :) w ostatnim okresie dużo się pozwalniało, normalni dają nogę z tej firmy :)

zaciekawiona

Witam, w internecie ogłoszono rekrutację na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej. Czy ktoś pracował bądź zna opinie na temat pracy na tym stanowisku?? Proszę o podanie wszystkich informacji. Z góry dziękuję ;)

Sokół

Dobrze do Włocławka dołączyła Pani ( usunięte przez administratora ) przynajmniej jest teraz weryfikacja jednogłośnych decyzji ( usunięte przez administratora )Trochę rozsądku i przychylności, wcześniej tylko jednoosobowe (w większości nie mądre) zarządzanie. Miejmy nadzieje, ze firma się rozwinie!

Mały pikuś
@kunfzio 24.09.2017 19:52
Takiego ducha wniosła,że przyjmuje znajomych i kolegów z byłej firmy (salamander) ciekawe co zrobi jak Bos wyda rozkaz dalej zw...

Tata może wszystko bo to jego biznes.

kunfzio
@Sokół 20.05.2016 12:38

Wydaje mi się, że ta Pani wybrała drogę "kariery"zamiany to ona może sobie robić W domu jest sterowana jak robot z Płocka a kwestia mieszalni to chyba jej bajka ale jakoś słabo funkcjonuje

Gargamel

Wieści z lasu NEWS :) Wiele zmian, oj wiele :) Od muchomorka z lasu wieści się niosą radosną nowiną.... Zespół handlowców z pomorza i nie tylko będzie miał nowych handlowców. Szczególnie tym z pomorza życzę by ciepło przyjęli nową koleżankę do swojego zespołu :) wdrożyli, pomogli i pokazali w końcu co to jest ten ten tajemniczy CRM i jak go prawidłowo i profesjonalnie obsługiwać, no i jak prawidłowo robić tabelki, zestawienia :) No chyba że nowa koleżanka nie sprawdzi się w roli przedstawiciela handlowego...(usunięte przez administratora)

Wesoły Romek

Dzień dobry, cześć i czołem! pytacie skąd się wziąłem?jestem wesoły Romek mam na przedmieściu Domek w domku wodę, światło, gaz... :) Życzę zespołowi z pomorza.... by ciepło przyjęli...NOWEGO HANDLOWCA :) No a nowemu handlowcowi :) dużo sukcesów :) no....albo miotła i do domu :))))))))))) NIE MA JAK TO DOBRA ADRENALINA CO NIE ?

głuptak

A proszę mi powiedzieć jak z ustalaniem wynagrodzenia początkowego, bo byłem na rozmowie i widzę, że to wolna amerykanka, żadnych zasad. Czy są jakieś zasady wynagradzania i premiowania. Czy można wiedzieć z czego bierze się comiesięczna płaca, czy to czysty przypadek? No i jak poszczególne filie, mnie chodzi akurat o Włocławek, jak tam jest?

Handlowiec

Do niedawna byłem handlowcem w Budmacie zwolnili mnie również bez powodu od tak. Koncepcja się dyrektorom zmieniła żaden z tych starych dyrektorów się za mną nie wstawił mimo to że prawie zawsze robiłem dobry wynik. Teraz pracuje u jednego z producentów i mam bardzo dobre warunki pracy chociaż nie wierzyłem że gdzieś będzie mi lepiej niż w Budmacie. Myliłem się teraz pracuje mi się naprawdę dobrze bez tej całej głupoty. Jakiś czas temu poprosił mnie dyrektor i pytał o rekomendację dla byłego Ex-dyrektora z Budmatu bo starał się do nas do pracy. I wiecie co nie powiedziałem nic, nie pomogłem. Mi też nikt ręki nie podał gdy mnie bez powodu zwalniali. Życie bywa bardzo przewrotne i w tej branży wszyscy się znają. Niech to będzie przestrogą dla obecnych pseudo kerowników nigdy nie wiadomo co was w życiu spotka ja odczułem wielką satysfakcję nawet po takim czasie :) Taki mały rewnżyk hehhe.

donatan

A jak z równością wynagrodzeń? Rodzina ma więcej? Jest jakaś polityka w tek kwestii, jakieś zasady premiowania itp.?

Krecik

Moja droga Calineczko, śmiem nie zgodzić się z Tobą, znam firmę od dawna i jak twierdzisz "dobra kadra która miała pomysły" :) ani nie była dobra ani nie starała się jak piszesz a ich pomysły też raczej wątpliwych lotów,...

masakra

Jak to mówią starasz się o prace poczytaj komentarze..... kierownicy do bani, rodzinka porozstawiana na stołkach... i tylko pozostaje pytanie aplikować czy jednak odpuścić...

blacharz

a Pruszek na to Jastrząb leć...:)

Ochrona Emir budmat włocławek to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pijaku. Szefem jest J. S z Lubienia Kuj. Chytry i cwany staruszek król złodziei z Mobilesu.

Zostaw opinię o BUDMAT - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDMAT