Opinie o SP Medical sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SP Medical sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SP Medical sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP Medical sp. z o.o. w Zduńska Wola

Samantha

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

@Samantha

Na początek najniższa krajowa, po jakimś czasie dostaniesz premię.

@pracownik

Dostaniesz premie którą ci mogą za byle co zabrać :) albo trochę uciąć ;) a wynagrodzenie jako na produkcji tym bardziej w systemie 4brygadowym smiech ;) w porównaniu do innych firm.

Nie polecam pracy w tej firmie

Czesław
@Anonim

Twoja opinia jest krótka i nie zawiera żadnych argumentów ją popierających. Czy mógłbyś ją rozwinąć i dodać swój komentarz na temat warunków pracy i oczekiwań pracodawcy odnośnie kwalifikacji pracownika? Jak wygląda sprawa z zawieraniem umów? Są na zlecenie, czy na czas określony? Twoja opinia będzie mile widziana.

@Czesław

ale sensowna :) kwalfikacji nie trzeba mieć zależy jak umiesz Się podlizać :) Umowa o pracę :) praca sama w sobie nie jest zła ale podejście innych do takich z produkcji to pozostawia wiele do życzenia. jak jesteś miły i grzeczny i dużo donosisz to możesz liczyc na więcej :)

Ulka

SP Medical ma dobrą opinię jako pracodawca i jeśli komuś praca tu nie odpowiada niech ją zmieni!!

Mk
@Ulka

No i tak właśnie robią ludzie haha

@Ulka

Praca tam jest fajna ale podejście kadry pracowniczej daje dużo do życzenia. Traktują równych sobie ludzi - tylko ze z produkcji jak jakiś szaraczków którzy nic nie potrafią. a nie wspomnę o tych cudownie niewygodnych butach gdzie po stokroć ludzie zgłaszali o wymianę i to po kilka miesięcy. Zabierana premia za to ze w czasie ktoś np. nie zrobi danej rzeczy. Wynagrodzenie słabe - jak np. na system 4brygadowy. Ja krótko wytrwałam w tym Chaosie i całe szczęcie to była przejściowa praca.

Witam Jeśli chodzi o firmę, która będzie twoim pierwszym miejscem pracy odradzam. Po przepracowaniu okresu próbnego do ostatniej chwili niewiadomo czy zostaniesz zatrudniony. Tego dowiadujesz się chwilę przed rozpoczęciem pracy w ostatni dzień. Wymagania chigieniczne jak w fabryce leków, które nie są rekompensowane wynagrodzeniem, najniższa krajowa, nie można mieć nawet pomalowany paznokci, makijażu, nawet głupiego kataru nie można mieć. Brygadzistki zajmują się wszystkim poza tym by przygotować merytorycznie pracownika do pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SP Medical sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Natalia

@pracownik, mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Premie są miesięczne, czy kwartalne? A inne dodatki do wynagrodzenia? Można liczyć na pakiet socjalny lub szkolenia? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Podziel się swoim doświadczeniem, pomożesz w ten sposób innym użytkownikom forum, którzy szukają zatrudnienia. Aktualnie firma szuka pracowników produkcji. Praca jest w systemie trzy i czterozmianowym. Co myślicie o tej ofercie rekrutacyjnej?

Natalia

Proszę o nieobrażanie się wzajemnie - zachowujmy podstawy kultury w wypowiedziach. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem będą usuwane. @Ktoś, napiszesz coś więcej o SP Medical? Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik firmy? Kto jeszcze wypowie się?

Ktoś

Ludzie. Do pracy przychodzi się pracować, a nie interesować kto jakim autem jeździ, kto z kim śpi. Krytykować innych wypowiedzi, wyśmiewać się z osób jak ktoś wygląda. To jest tz brak zajęcia w pracy.

Groch z kapusta

fasolka a którym Duńczykom (usunięte przez administratora) dawałaś?? Szanuj innych i siebie bo bzdury opowiadasz. A jak taka jesteś szczera to dlaczego wypisujesz to na necie a w rzeczywistości łeb w piasek! żałosna jesteś!

Fasolka
@Groch z kapusta

Właśnie za szczerość nie miałam przedłużonej umowy (usunięte przez administratora) Bo to co myślałam to mówiłam. Kilka dziewczyn mówiło jak to im źle, żeby ten (usunięte przez administratora) w końcu ktoś podpalił. Jak faktycznie się jedna hala zaczęła się palić to w nocy pracownice przyjechały z rynkiem, że szefowa ich zwolni, a za co kredyty po spłacają. Kto tu jest żałosny. Napisałam, że praca i finanse ok. Może sama jesteś z tych pierwszych u szefowej i swój tyłek bronisz? Ha ha ha

Nikt
@Groch z kapusta

Forum jest po to by pisać co się chce. Oczywiście na dany temat. To po co taka krytyka innych ludzi. Chyba sami pracownicy się bronią którzy mają coś na swoim sumieniu. Żałosne

lol

ANGELA TY BLONDYNSKI PUSTAKU:D RZESY SE ZROB. LUBISZ TOO :D KSIEZNICZKOOO ZA DYCHE! PAZURKI TWOJE! Tylko z Tb byl problem od pocztku:D za siedzenie nie placa!:D

Dobraaa

Tak na umowie jest 1600 zł ale BRUTTO więc skoro nie potrafisz obliczyć tak prostego rachunku to powodzenia w życiu z takim ilorazem inteligencji.

Dobraaa
@lol

Z tego czym się chwalilas to ta"piękna pani "dała Ci czas abyś mogła się ogarnąć i podarowala Ci parasol ale no tak księżniczka oczekiwala że jest taxi zamówią na koszt firmy xd mam nadzieję że pisząc" jeśli jesteś zbyt dobra i zbyt szybko się uczysz[..] " nie masz na myśli siebie bo jeszcze żadna dziewczyna nie zasnęła NIBY na stojąco tak jak Ty to zrobiłaś. Twoja postawa w pracy była karygodna. Lekceważące spojrzenia gdy ktoś coś Ci kazał zrobić też były nie na miejscu. Także pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.

twojapani
@Dobraaa

Grzecznie mówiąc zamknij ryj, bo wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz. (usunięte przez administratora) Cie to powinno obchodzić czy zrobię sobie rzęsy czy nie, Ty zamiast zbierać kasę na wesele zainwestuj w operacje nosa bo mogłabyś nim ściągać koty z drzewa. Hahaha, (usunięte przez administratora) wieśniaczko, księżniczki za dyche to sobie w rodzinie poszukaj, prostaczko że wsi, przyjechała do miasta i wielką kierowniczke rżnie hahaha. Ja w przeciwieństwie do Ciebie umiem się postawić i nie dam sobie wejść na głowę tak jak robili to Tobie, bezmózgu. Wielka Pani bo przyjechała do miasta i zaczęła pracować w fabryce i wyrwała się z wiejskiego życia. Taka jesteś wyszczekana w internecie, ale w Realu nigdy nie potrafiłaś się odezwać, bo Ci strach nie pozwalał karakanie mały. Urośnij najpierw a potem wchodź ze mną w dyskusję :D

twojapani
@twojapani

Wszystkie tam jesteście mądre i wszystkie macie taki sam niski iloraz inteligencji, w końcu się idealnie dogadujecie i macie podobny tok rozumowania. Dobrze jest przyjść pracować do tej firmy i zobaczyć jakie fałszywce i pustostany tam robią. Nie dziwię się, że wszyscy stamtąd się zwalniają, jak na porządku dziennym pracuje się z takimi idiotami. Nie pozdrawiam. Firma nie jest zła, ale ludzie ja niszczą, zazdrosne szmule które potrzebują dowartosciowania :D

Ojojojojo
@Dobraaa

Na umowie to chyba ty masz 1600 bo to dla ludzi ze spierdoleniem z powiklaniami Dziewczynie chodziło o to że masz 1600 na rękę a dostajesz 1300 naucz się czytać bylegownie P. S opinie nie pisała sama tylko głównie pisałam ja Pracując tam widać jak zazdroscicie jej tego jaka jest piękna i tego jak się ubiera ból (usunięte przez administratora) cebulki!!!! Pracujecie za 1300 i bądźcie całe życie lizodupcami Dobrze wiemy kto pisze i komu żal (usunięte przez administratora) ściska że jej żadna z was nie dorasta do pięt pod żadnym względem. Pracownica wzorowa, która dziewczyna po 3 dniach tak by sobie radziła Zazdrość i jeszcze raz zazdrość, dzięki temu trzeba na takich patrzeć z gory!!!!!!

Ojojojojo
@Dobraaa

Bez odbioru bo nie warto znizac się do poziomu podłogi z całym szacunek do podlogi

@Ojojojojo

1300 powiadasz? Bardzo ciekawie... :) Chyba, że siedzisz miesiąc na zwolnieniu, to czemu nie. Nie masz żadnego pojęcia więc się nie wypowiadaj. W tej firmie naprawdę można dobrze zarobić porównując do innych w Zduńskiej Woli :)

zezolka

Jakie sa zarobki na poczatek czy sa nadgodziny lub premia w jakiej wysokosci bo dzwonili do mnie i nie wiem czy sie zdecydowac

Aaaa
@zezolka

1400 zł na początek. Premii też żadnych nie ma. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Sama zrezygnowałam po kilku miesiącach. Szkoda zdrowia i nerwów.

gviazda
@zezolka

Na poczatek najnizsza krajowa ale jak troche popracujesz, bedziesz przykładała się do pracy to łącznie z nadgodzinami bedzie szmogła zarobic cos koło 2500 a nawet więcej myśle ze jak na realia malego miasta to dosc dobrze .

ha ha ha

Idź do supermarketu Jaga - nikt cię nie trzyma!

Jaga
@ha ha ha

Takie strony sa po to by pisać jak wygląda prawda w danej firmie ...coś czuje że Ty to jesteś dopiero wazelina ....przez takie osoby robi się tu coraz gorzej ..qrcze może i pójdę do supermarketu bo jak patrze na tą zakłamaną elitę na produkcji to aż się odechciewa tu przychodzić!!!

Waldi

Dobry pracownik nie narzeka . Jeśli ktoś nie radzi sobie to zawsze może zmienić pracę.

NIE POLECAM!!! MOBBING PEŁNĄ PARA!!! Ostry przemiał ludzi, jedna próbuje być lepsza od drugiej, dokładnie tak jak ktos nizej napisal lizodupy 20 letnich kierownikow!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jak widać są hejty do komentarzy gdy ktoś wystawi złą opinie!!!!

Artur

Nie polecam pracy w tej firmie.

;)

boss

Zatrudnienie jako specjalista może się rzeczywiście opłacić, ale wiecie czy są jakieś oferty pracy nie dla lekarzów? Zależy mi na współpracy z nimi, bo doświadczenie jest dość cenne, a później się liczy na rynku pracy.

zuaaaaa
@boss

od razu odradzam pracę w tej firmie

Monia

Czy są jakieś zmiany na lepsze? Mam zamiar aplikować i dlatego dopytuję. A swoją drogą to jakieś drobne problemy powinniście załatwiać sami bez forum!!!

Natalia

@anonim jakie zachowania i manipulacje masz na myśli? Poszukują teraz Narzędziowiec form wtryskowych we Wrocławiu ktoś chętny?

deathe

Jak to jest z kolczykami? Czy mogę zostawić kolczyka w okolicach twarzy jesli zakleję go plastrem lub bedę nosic maseczkę przez 8 godzin? Czy sterylność w tej firmie jest do wytrzymania?

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Podłe zachowania, kłamstwa i manipulacje brygadzistki jak i innych pracowników są tam na porządku dziennym. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SP Medical sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w SP Medical sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SP Medical sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP Medical sp. z o.o.?

SP Medical sp. z o.o.