Opinie o BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI w Poznań

Fabian

Oferty pracy wiszą od miesięcy a chętnych na jej podjęcie brak co nikogo nie powinno dziwić więc szef zaczął pisać pochlebne komentarze sam sobie. Gdyby nie był tak żałosny jak jest połapałby się jak sztucznie i niewiarygodnie one brzmią zwłaszcza w odniesieniu do tego co mówią o nim na mieście ludzie z branży.

Marcelina

Praca bardzo odpowiedzialna więc może ktoś wybrał sobie niewłaściwie pracę? Dla mnie firma jest ok!!

Sebastian

Atmosfera między ludźmi ok, nie ma wyścigu szczurów, podkopywania, rozgrywek. Wspierają się merytorycznie, nie boją się zapytać, szukać pomocy. No i najważniejsze dla mnie – sam wybieram, o której zaczynam pracę. Mi było najwygodniej o 7. A inni zaczynają o 6, albo o 9. Super!

Iwona

Właśnie przedłużyli mi umowę po okresie próbnym. Jak dotąd nie przepracowałam ani jednej soboty. Jak potrzebowałam urlop, bez problemu załatwiliśmy zastępstwo. Bez stresu przed czy po. W ogóle jest bez stresu – sympatyczni i pomocni ludzie. Do szefa też można iść po radę, albo powiedzieć co boli, poszukać razem rozwiązania.

Paweł H. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) sam sobą nie reprezentuje zupełnie niczego ani jako księgowy ani jako doradca podatkowy o wiedzy prawniczej nie wspominając, dlatego wszystko zleca specjalistom z zewnątrz. Kosztuje to potwornie dużo bo musi sobie naliczyć niemałą marżę, a efekty conajmniej kiepskie bo zarówno ciebie jak i to co się dzieje w twojej sprawie ma głęboko więc efekt jest taki jak akurat wyjdzie.

Anka

Nie wiem jak jest tam teraz, ale kilka lat temu był to istny dramat. Niczego niereprezentujący sobą szef, który ma wymagania wobec wszystkich tylko nie wobec samego siebie, co chwila bezpłatne nadgodziny, praca w soboty i dni wolne od pracy by wyrobić się ze wszystkim i związany z tym brak czasu dla rodziny i bliskich, niekończące się pretensje ze strony klientów niezadowolonych, że ciągle są obsługiwani przez inną osobę, co naturalnie było wynikiem odchodzenia ludzi z pracy, na skutek fatalnej stresującej atmosfery i kiepskich warunków zatrudnienia.

Pracownik Nowy wpis
@Anka

Wbrew temu co wypisują tutaj wszyscy jest już lepiej. Dużo się zmieniło. Widać, że osoby, które kiedyś pracowały bardzo pielęgnują negatywne opinie. Są zupełnie nieświadome tego jak pracuje się aktualnie w biurze.. bardzo szkoda, przykro się na to patrzy...

Anna

Nie mogę uwierzyć. Mi mówili, że nie muszę nic odpracowywać. Koleżanka poszła na L4 bo syn był chory na covid i całe dni siedziała przy komputerze na zdalnych.

ANNA Nowy wpis
@Anna

Dokładnie, ja pierwszy raz widziałam, żeby nikt z góry nie narzucał, kiedy masz (MUSISZ BEZ ARGUMENTÓW PRZECIW!) być w pracy. Ludzie między działami, sami ustalają kto, kiedy ma być i bierze wolne, żeby nie robić przestoju w firmie. Przynajmniej jest sprawiedliwie i zawsze idzie się dogadać z jakimś konkretnym terminem. Nie trzeba się użerać z tymi wyżej.

ANNA Nowy wpis
@ANNA

Między działami się umawiamy jak bierzemy wolne – żeby nie była firma zamknięta np. między świętami a weekendem.

Boss

Księgowym poleciłbym pracę tu, bo: obsługiwanych jest wiele podmiotów, w tym duże, poważne spółki. To wartościowe doświadczenie. Z mojego punktu widzenia – rozwojowo. Z punktu widzenia prawnika ważne jest, żeby nie robić ciągle tego samego. Tu nie ma. Są sprawy sądowe plus stała obsługa prawna np. umowy, opiniowanie caseów, prawo cywilne, handlowe, podatkowe, obsługa spółek – zakres jest duży, zmienia się, co gwarantuje, że nie ma nudy.

MS
@Boss

Panie Macieju zapomniał pan napisać, że można dostąpić wątpliwego zaszczytu bycia obiektem do wyładowywania pańskich agresji i kompleksów; że przy byle napiętej sytuacji można usłyszeć z pańskich ust pod swoim adresem sięgające zgnilizny rynsztoku, bardzo dobitnie obrazujące jakim pan jest człowiekiem i jakie wartości wyniósł pan z domu; czy wreszcie że można doświadczyć jak to jest odrabiać urlop wypoczynkowy, zwolnienie lekarskie oraz jak to jest pracować za darmo w nadgodzinach i w dni ustawowo wolne od pracy, jak to jest mieć wpisane na umowie co innego niż jest faktycznie, czyli w skrócie na własnej skórze odczuć czym jest łamanie kodeksu pracy w bardzo szerokim zakresie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy w firmie BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarek

Firma tak dobrze przędzie że z braku specjalistów zlecają usługi rachunkowe zewnętrznych podmiotom bo nie ma kim robić. No ale co się dziwić nikt kto ma chociaż odrobinę honoru i szacunku do samego siebie nie zniesie tego co tam się odgrywa.

Jareczku
@Jarek

Zlecenia są różne, zdarza się i wspieranie z innymi - konsultacje itd. Obsługujemy wiele różnych podmiotów i mierzymy się z różnymi tematami. Nie wiem czy to coś złego? Może się mylę?

Jarek
@Jareczku

Nie zdarza się, lecz tak jest nieustannie. A co jak ma się do tego RODO? Tajemnica handlowa?

Karol232
Klient

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Arek

Nie jest to miejsce które przywołuje miłe wspomnienia. Jeżeli masz stalowe nerwy, potrafisz znieść festiwal mobbingu i wzajemnego podpieprzania to może wytrzymasz tam z rok. Większość ludzi przychodzi tam tylko po to by opanować podstawy i ucieka, bo atmosfera toksyczna, notoryczne nadgodziny, płacą poniżej przeciętnej, a i szans na awans brak.

Michelangelo

Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Czy myślicie, że to przypadek, że co chwilę pojawiają sie oferty pracy? Odpowiem Wam. Nie! Firma się nie rozwija i nie zwiększa zatrudnienia tylko ludzie stąd uciekają. Wiekszość osób pracuje tu poniżej jednego roku - rotacja ogromna. Co do szefa to zostało tu już wszystko powiedziane - niestety komentarze zostały usunięte. Przypadek?

Joanna
@Michelangelo

Lepiej bym tego nie opisała. To po prostu złe miejsce do pracy, bez perspektyw na rozwój i do tego z fatalną atmosferą, dlatego nikt nie chce tam zagrzać miejsca.

Joanna
@Joanna

Brak rozwoju? Szef sam zainicjował temat szkolenia... bo nie ma mowy o zmianie, na którą nie będziemy gotowi. Coś się dzieje - idziesz na szkolenie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI? Chętnie zatrudniają?

Pawełek
@Pytanie

Zatrudnia chętnie każdego wyrobnika, prezes musi mieć kogo poniżać i na kim się wyładowywać.

@Pawełek

Wydaje mi się, że osoba komentująca pomyliła firmę do której swoim komentarzem chciała się odnieść. Jestem pracownikiem i nie doświadczyłam na sobie ani na pracownikach poniżenia lub wyładowania.

@Pracownik

Panie Skorupiński, dopisując sobie samemu pozytywne komentarze, proszę zadbać chociaż o minimum wiarygodności, ustalić płeć i używać we wpisach zaimków przypisanej jednej z nich, a nie zamiennie. To naturalnie wymaga odrobine inteligencji. Odrobinę więcej niż wulgarne wydzierania się na pracowniczkę i grożenie jej, co opanował pan do perfekcji.

Lucynka
@Pracownik

Pawełek, zgadzam się z Tobą. Ktoś tu chyba wstał lewą nogą ;)

Stażysta

W czasie rozmowy kwalifikacyjnej atmosfera była swobodna. Porozmawialiśmy o case’ach i o życiu – żeby się lepiej poznać. Mam wszystko tak, jak chciałem i ustaliliśmy – bez nadgodzin, pracy w weekendy, dobra stawka + premie. Jestem zadowolony.

Łukasz
@Stażysta

Bardzo sztucznie brzmią ten pana wpisy panie Macieju Skorupiński. Co jeszcze dołożyliście? Samochód służbowy, pakiet szkoleń i przelotów w czasie business oraz wczasy all inclusive w egzotycznych krajach? Niech się pan nie ośmiesza... Nikt w to nie wierzy.

@Stażysta

Swobodna atmosfera - naprawdę? porozmawialiście o caseach i życiu - to się zwykle tak zaczyna. Już po tygodniu pracy zorientujesz się w jakie (usunięte przez administratora) wdepnąłeś.

@Jacek

Dziwne, że tak dużo osób pracuje na stałe i nie zamierza zmieniać pracy. Może po prostu przerósł Cię zakres obowiązków i nie umiesz pogodzić się z porażką ...

@Pracownik

Któż tam został? Chyba sam Skorupiński. Jak ja byłem to przez rok zmieniło się 2/3 załogi.

Natt

Tutaj praca dla tych co lubią różnorodność. Różni klienci, więc i różne tematy. Dodatkowo fajna lokalizacja - można wyskoczyć w przerwie na lunchyk ;)

Wiktor
@Natt

Na pewno za to co płaci Skorupa, kogoś stać na lunchyk na mieście, jasne. Wyciągasz bułę i szamasz ją przy biurku lub w mini kuchence w pośpiechu, bo czas leci, a Ty masz jeszcze tyle do zrobienia.

TC
@Natt

Ta jasne różnorodność - chyba (usunięte przez administratora)i chamskich zagrywek tego prostaka Skorupy. Wspaniała lokalizacja a w biurze warunki jak za komuny.

@TC

Będąc anonimem łatwo jest kogoś oczerniać, prawda ? Najwidoczniej nigdy nie byłeś/byłaś w biurze skoro uważasz, że panują warunki jak za komuny.

Mateusz

Nie będę miło wspominał tego miejsca. Panuje tam psychoza strachu. Zastraszanie, groźb,y wyzwiska ze strony szefa są na porządku dziennym. Do tego te niekończące się bezpłatne nadgodziny, praca w soboty i dni ustawowo wolne od pracy. (usunięte przez administratora) Nigdy nie dostaje się umówionych pieniędzy.

@Fabian

A pomyślał Pan, że może po prostu firma się rozrasta i dlatego trwają rekrutacje? Pan nie wie o czym pisze. Ludźmi z branży może kierować zazdrość. Nikt z branży nie będzie zachwalał konkurenta. Proszę nie być naiwnym.

monia
@Niefabian

@niefabian. Oj widzę że trudno pogodzić się z prawdziwymi - ale negatywnymi opiniami o tym miejscu. Jeżeli ktoś tam pracował, to wie że to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Niepochlebne opinie wyrażają nie tylko pracownicy ale też kontrahenci. Warto mieć to na uwadze. Poza tym to biuro, to żadna konkurencja dla rzetelnych i uczciwych biur - trudno w to uwierzyć ale takie też są.

@Niefabian

Dziękujemy zatem za potwierdzenie że pochlebne wpisy pojawiają się tutaj za sprawą pana Skorupińskiego i nie mają one nic wspólnego z faktami. Złe opinie to nie kwestia konkurencji lecz tego że przez ostatnie lata wiele osób przez tę firmę się przewinęło i nikt nie ma z tego miejsca miłych wspomnień.

@monia

Wydaję mi się, że nie ma Pani dużego pojęcia rynku. Pani opinie są niewiele warte

@Fabian

Nie mam nic wspólnego z kadrą zarządzającą. A Panu płacą za te nieprawdziwe opinie? Proszę nie oczerniać rzetelnej i wiarygodnej firmy. Pana wypowiedzi nie mają potwierdzenia w faktach!

@Niefabian

Panie Skorupiński skończy pan ten bełkot. Zbiera pan żniwo tego w jaki sposób od lat traktuje pan ludzi. Nie mniej nie więcej.

@Niefabian

Panie Skorupiński skończy pan ten durny bełkot. Zbiera pan żniwo tego w jaki sposób traktował pan przez lata ludzi. Nie mniej nie więcej. Nie jest pan wart tego by ktokolwiek miał płacić za niszczenie pana. Sam zniszczy się pan skuteczniej.

kandydat
@Fabian

Czytam te opinie i widzę że ktoś naprawde nudzi się w swoim życiu :-( to smutne czytać Twoje frustracje i nawet nie potrafisz napisać tylko kopiuj wklej :-(

Ania
@Fabian

Fabian trafiłam tutaj bo podejmuję pracę w Tym biurze spotkałam tam same miłe osoby widzę że frustraci odeszli.... na szczęście! Ile trzeba mieć w sobie chorej zazdrości aby w nocy pisać takie bezsensownie toksyczne komentarze? Ludzie plujecie w internecie i widzę że nikt z Was nie podaje swojego prawdziwego imienia i nazwiska strach? czy choroba psychiczna? Najgorsze że to was nie uleczy trzeba się wybrać do psychiatry. Nie ma sensy tego czytać więc, nie do zobaczenia!

@Ania

Do psychiatry wyślij swojego szefa, który karze ci pisać te kłamstwa pod dyktando.

nowa
@Fabian

podjęłam pracę w biurze, Pan Skorupiński jest wymagający, jest szefem to wymaga ale żeby był żałosny to... ciekawe :) dla mnie jest to prawidłowa postawa, ktoś musi trzymać rękę nad działaniem biura

Łukasz

Trudno napisać cokolwiek pozytywnego o tym biurze. Fatalna atmosfera i brak poszanowania pracownika o których piszą inni to niestety prawda. :( Drugi raz z całą pewnością bym tu nie przyszedł do pracy. Są dużo lepsze firmy, które traktują pracownika jak człowieka, dają szansę na rozwój i dużo lepiej płacą.

Karolinka

W firmie słyszałam o tych opiniach na goworku. Z ciekawości weszłam. Kto to wszystko wypisuje? Skąd się biorą tacy frustraci? U nas w firmie nie spotkałam, a sporo z ludźmi rozmawiam. Ciekawe, czy ktoś te bluzgi w ogóle bierze pod uwagę… A może to jakieś zlecenie? Od siebie powiem tylko tyle: pracuję i jestem zadowolona. Trzeba więcej?

Karolinko
@Karolinka

Więcej nie trzeba. Trzeba tylko, a może przede wszystkim, prawdy. Właśnie tej niewygodnej prawdy o sytuacji we firmie, która wychodzi we wpisach z ostatnich lat...

Paweł
@Karolinka

Rozmawiasz z ludźmi powiadasz.....To ciekawe kiedy pracujesz? Każda nieproduktywna chwila jest monitowana. Na pewno zostało to zauważone i pod stołem dostaniesz mniej kasy.

do Pawła
@Paweł

Czy my cały czas piszemy o tej samej firmie Biuro Skorupiński na Marcelińskiej? Bo mam wrażenie, że chyba nie...

TT
@do Pawła

Z pewnością o tym samym oszuście i złodzieju, wyzutym z wszelkich zasad i norm moralnych.

lifestylista

Witam serdecznie hejterów co czas tracą na pisanie opinii na Go Worku. Ja nie wiem kto to wypisuje. W pracy wszystko ok a po godzinach lawina komentarzy. Szukam w tym logiki, a znaleźć nie potrafię... Imiona jakie tutaj się pojawiają to chyba z generatora w wersji premium... Anyway. Mamy wolność słowa, ale niech to chociaż będzie prawda a nie tworzenie z namiętnością dla zaspokojenia swoich skrytych potrzeb znęcania się nad innymi. Pokłóciłeś się z szefem? Ja też, i to nie jeden raz bo jestem uparty. Czy mnie to boli? Nie, bo za każdym razem jak emocje opadają oboje dochodzimy do porozumienia i sytuacja jest w porządku. Zrobiłeś nadgodziny? Jak każdy, w każdej pracy. Każdy szuka dziury w całym jak tylko potrafi... Ktoś już tutaj na forum ładnie podsumował, że dobrze, że nie pracują już te sfrustrowane osoby - dobrze, bo praca to ludzie, a zgrany team to podstawa. Może jak będziemy szczerzy to, zamiast konstruować swoje teorie w domowym zaciszu, powiedzmy sobie wprost co nas trapi. Otwartość, otwartość, i jeszcze raz otwartość. Ja to praktykuje i mam spokojne życie w pracy...

Karolina
@lifestylista

To nie żądni krwi hejterzy piszą, ale ludzie którzy mieli wątpliwą przyjemność spotkać kiedykolwiek właściciela tego przybytku, który okazał się parszywym człowiekiem, próbującym ukryć swoje kompleksy poprzez gnojenie swoich pracowników. Nie zastanawia was to, że w przypadku małego biura, jakich tysiące w Poznaniu, o żadnym innym nie ma aż tylu negatywnych komentarzy. Biedny Skorupiński - hejterzy się na niego uwzięli - dobre sobie????!!!!!!!!!!!!

TR
@lifestylista

Gdyby jeszcze szef dysponował minimum kultury osobistej, opanowania i obycia to może potrafiłby rozmawiać z ludźmi w sposób inny niż powszechnie przyjęty za chamski i wulgarny. Wówczas sprawy pewnie wyglądałyby inaczej i być może możliwa byłaby ta "otwartość". Za nadgodziny w normalnych firmach się płaci tak samo jak za pracę w dni ustawowo wolne od pracy. Zawieranie umowy na minimalną krajową z pozostałą kwotą płatną "pod biurkiem" ma na celu właśnie zastraszanie i "dyscyplinowanie" pracownika, bo jak się postawisz to nic nie dostaniesz.

bunny
@lifestylista

Witamy panie Skorupiński. Uderz w stół nożyce się odezwą. Może jednak warto zacząć traktować pracowników jak ludzi?

life stylista
@TR

Nie wiem co tutaj działo się 3 lata temu zanim zacząłem pracę(usunięte przez administratora) wszystko legalnie na umowie - tak jak trzeba i tak jak powinno być bez zastrzeżeń. O zgrozo, nie mam na co marudzić...

Karolinka

Pracowałam i nie polecam. Firma złą sławą owiana i niestety jest to prawda co o niej mówią.

Pola

Trochę tu już pracę, rotacja faktycznie jest jak w każdej firmie. Nie wiem dlaczego ktoś na siłę tworzy historie z kosmosu.

Seba
@Pola

rotacja -faktycznie jak w każdej firmie??????????!!!!!!!!!!!!!!!! - tutaj gdzie obecnie pracuję ludzie pracują od kilkunastu lat, to daje do myślenia... sam pracuje tutaj od ośmiu lat i na razie nigdzie się nie wybieram do Skorupińskiego nie wróciłbym za nic w świecie....

HR
@Pola

Historie z kosmosu? Nie ośmieszaj się! Każdy kto pracował w tej firmie na wyrywki zna i nigdy nie zapomni patologii tego miejsca, dlatego warto by każdy o tym wiedział.

RG

Mało kto potrafi wytrzymać koszmarną atmosferę i warunki pracy w tej firmie. Odradzam nawet na początek.

W porównaniu do wcześniejszych prac – tu jak na razie jest najlepiej. Jest wyższe wynagrodzenie, merytoryczny zespół, swobodna atmosfera. W zespole unikamy problemów, jak coś się pojawi to o tym rozmawiamy, żadnych gierek. Wszystko da się rozwiązać. Nie ma głaskania po głowie, jest konkretnie - lepsze to niż lawirowanie i kombinowanie...

BB
@pracownik

prawdziwa bajka, najniższa krajowa - reszta pod stołem- jak właściciel ma humor, praca w soboty - 1 lub 2 w miesiącu, pracujące dni świąteczne np. 11 listopada czy 1 maja, odrabianie dni chorobowych, ciągłe gnębienie przez szefa lub Klaudię, szpiegowanie - na prawdę prawdziwy raj na ziemi. w sumie nie wiadomo dlaczego tak często zmieniają się pracownicy. Widocznie było im za dobrze w tym miejscu..

GL
@pracownik

Tak świetne miejsce że 2/3 załogi rocznie odchodzi do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI
2.1/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marcelińska 90