BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI

Poznań

Opinie o BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI

ON

jutro miałam iść na rozmowę w poszukiwaniu LEPSZEJ PRACY I LPESZYCH WARUNKÓW - patrząc na to widzę,że (usunięte przez administratora) takie same jak poprzednie. szok / zastanowiła mnie sekretarka dzwoniąca do mnie w celu umówienia rozmowy o pracę o godzinie 16:30 - automatycznie czerwona lampka się zapaliła. NADGODZINY .....

zielony

niestety, ale potwierdzam pozostałe opinie.. fakt faktem, że można w tym miejscu dużo się nauczyć, bo obsługują sporo dużych spółek, ale tak poza tym to odradzam w 100%. niesamowicie nerwowa atmosfera, duża rotacja pracowników i brak szacunku ze strony kierownictwa. przynajmniej ja tak odbieram ciągle wulgaryzmy, jakie padają w stronę pracowników

Renata

Wszystko co jest napisane tutaj to prawda smutna ale prawda. Za nadgodziny się nie płaci, na umowach minimalna kwota a reszta wypłacana pod stołem lub na umowie zlecenia. Wykorzystywanie pracowników do maximum. Śmieszne dyżury, sekretarka szpicel i donosiciel szefowi.

Alicja

Nie polecam pracy w tym biurze. Atmosfera koszmar, za nadgodziny nie płacą!!!!!

olka

Cześć, chciałabym się dowiedzieć o atmosferze w pracy, bo to najważniejsze. Czy serio jest aż tak słabo ?

alex

Dziwnym trafem zniknęła ze strony prawie połowa opinii. Czyli prawda w oczy kole. No cóż łatwiej jest usunąć opinie aniżeli zmienić swoje podejście do pracownika. Ja w każdym razie zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu.

wyzwolony

Zdecydowanie nie polecam. Fatalna atmosfera, prezes megaloman, niekończące się zebrania na których pracownikowi udowadnia się jakim jest zerem, i z jakim wspaniałym prezesem dane mu jest pracować. Sprawdzanie komputerów, korespondencji mailowej, przeglądanie burek. Mam wrażenie, że nawet wyjścia do toalety są odnotowywane. Oczekiwania, że pracownik będzie pracował 12 godzin dziennie plus co najmniej jedną sobotę w miesiącu są normą- biada tym którzy chcą się sprzeciwić. Straszenie pracowników zwolnieniem dyscyplinarnym. Myśląc o tym miejscu nasuwa mi się porównanie do obozu pracy.

frania007

W piątek idę na omówienie warunków pracy - dzięki za ostrzeżenie, będę teraz myślała jak grzecznie odmówić.

trash

Przeciez tacy asyetenci księgowych oprócz dobrej podstawy zarobków ma szanse na jakieś premie, ale czy wypłata jest adekwatna do zadań? Chętnie bym się załapał, bo zalęzy mi na doświadczeniu zdobytym u nich.

Anna

Jak ci ludzie to wytrzymują....i klienci....:( Dobrze wiedzieć wcześniej....

prezes

Faktycznie tego biura pełno w necie, teraz zdaje się prezes znów kogoś szuka. spora rotacja:( smutne.

majka

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy w tym biurze.

Antony

Jak nisko musi upaść człowiek aby tak traktować ludzi, przerażające.

Tim

smutne:(

Asia

Dokładnie tak odebrałam przedstawione warunki pracy na rozmowie kwalifikacyjnej. Aż ciężko było mi uwierzyć że to nie jest jakiś żart.

ola

nie polecam, praca po godzinach i w sobotę. dodatkowo nigdy się nie dostanie tyle na ile się umówiono.

Zostaw opinię o BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE MACIEJ SKORUPIŃSKI