Akonda s.c.

Piaseczno

Opinie o Akonda s.c.

Staś

Chyba ostatnio sporo zmienili w swoim działaniu bo nie wyrażę sie tak jak przedmówcy, wszystko z nimi OK.

handl

Firma na rynku od dobrych kilku lat i się rozwija cały czas. Atmosfera jest ok, da się dogadać. Nie mogę się zgodzić z poprzednimi opiniami negatywnymi.

A.W.

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam tych cwaniaków.

Andrzej

Firma krzak o bardzo słabej reputacji w branży z uwagi na nie etyczne zachowania. Klient przestaje się liczyć po dokonaniu przelewu i tym samym nie polecam. P.S. Psujące się urządzenia nie idą w parze z profesjonalnym serwisem.

zagozdgłąb
@Andrzej 19.07.2016 14:13

To jest portal dla poszukujących pracy i nikogo nie obchodzi że kupiłeś chińskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamiast porządnego sprzętu i ci się psuje.

Amstel

no proszę, komentarz błyskawicznie usunięty jak tylko sie prawdę napisze o tej gównofiremce. Powtórze raz jeszcze - gównofiremka ktora jedzie na przekrętach i oszustwach. Jak ktos zainteresowany to moge opisać co tam sie odstawia.

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Akonda s.c. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Akonda s.c. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akonda s.c.