TERMO-OKNA FARTUSZYŃSKI

Grębocice

Opinie o TERMO-OKNA FARTUSZYŃSKI

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Przemysław, możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach? Rozumiem, że masz na myśli konkretną sytuację?

brenisanm
użytkownik zarejestrowany

Nie jest to duża firma @kombo, stąd też same ogłoszenia o pracę nie pojawiają się zbyt często. Nie ma bowiem powodów do tego aby z firmy odchodzić, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pewno zachęca do zostania w firmie. Szkoleń jednak wielu nie będzie

bigin
użytkownik zarejestrowany

Takich informacji należałoby szukać w KRS bądź gdzieś na stronach internetowych prowadzących ewidencję. Jeżeli ktoś nie poszukuje pracowników to nie wrzuca ogłoszeń - może tutaj jest podobnie, że wszyscy się zastanawiają czy firma funkcjonuje, a ona po prostu weszła w tryb stałej pracy z dogadanymi pracownikami...

Amon
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem jak wy, ale ja nie znalazłem nigdzie informacji o tym, że firma Termo-Okna z Grębocić miała być zlikwidowana. Czy aby na pewno nikt, kto odwiedza to forum nie jest w stanie potwierdzić/zaprzeczyć co obecnie dzieje się z firmą? Mam ogólne wrażenie, że sporo osób byłaby zainteresowana podjęciem współpracy z firmą.

jarek
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi sie, że firma termo-okna juz dawno zakończyła swoja działalność. Nawet ich strona internetowa http://www.termookna.pl nie działa, tylko wyświetla jakies reklamy związane z domeną. wie ktoś co sie stało, bo może to tylko jakies chwilowe problemy, czy przegapili tylko moment opłaty domeny internetowej?

Przemysław

!!!Uwaga na firmę TERMO- OKNA !!! Nie podpisujcie żadnych umów z tą firmą, uwaga na właściciela firmy! Mówi co innego, co innego robi, cwaniak posiadający mały zakres wiedzy. Kręci, oszukuje, nie jest osobą, której można zaufać. Z daleka proszę mijać tą firmę! Przed podpisaniem umowy proszę poczytać w internecie na ich temat a potem jak najszybciej się wycofać!!!!!!!! Nie odbiera telefonów, nie jest wypłacalny, nie jest uczciwy!!!

malizna

a mi pomogli i jestem zadowolony bardzo , mało jest takich firm co się tak dobrze znają

Klient

Ostrzegam Państwa przed tym sprzedawcą okien! Sprzedaje buble oraz posiada lekceważący stosunek do klienta. Okna pomimo nie małych pieniędzy są poniżej zadowalającego poziomu. Mimo posiadania gwarancji na każde skrzydło według nich każda reklamacja jest nie do przyjęcia (nawet nie pofatygował się do sprawdzenia czy jest do rozważenia). Słabe okucia.

xxx

tragedia towar nie dawajcie zaliczki najlepiej tam nie kupujcie (usunięte przez administratora)

dario

szef to jeszcze wieksza szuja niz ci pracownicy któży pracuja na czarno bo szef konstrułuje im jakieś nowe umowy a co do okien szajs szmelc powiem grzecznie

albatros

ciekawe że jakoś pracownicy byli pisza ze jakość do bani , przecież to oni sami to zrobili , podziwiam szefa ze to tolerował powinien dla przykładu kogoś udupić na kilkanascie tysiecy to dobiero się partacze nauczą

trzeba mieć nieźle ( usunięte przez administratora ) aby nie widziec że firma sie rozwija i zatrudnia nowych ludzi

jaka praca taka płaca

dario

nie kupujcie tych okien to szajc, szmelc, transport nie profesjonalnyi nie miły ,nie uczciwy

dario

kiepskie okna kiepski szef i cała firma do bani [banda partaczy],że tak ładnie powiem nie polecam a jak sie zdecydujesz to niepłac zaliczki przed ogładnieciem

ANONIM

Z daleka od tego pracodawcy! Pracują na profilu Aluplast, w tym systemie pseudo składaczy - bo tak ich trzeba nazwać, jest bez liku. Ceny wyższe od konkurencji - produkt kiepski, do tego źle wykonany. To się nie może sprzedawać. Nie ma sprzedaży = nie ma zapłaty!

Zostaw opinię o TERMO-OKNA FARTUSZYŃSKI - Grębocice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERMO-OKNA FARTUSZYŃSKI