Opinie o Revitum S.A.

użytkownik zarejestrowany

Zapraszam do przeczytania wywiadu, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,259910,wywiad-maria-biernacikbankowska @tuszer kuszer a czy nie ma możliwości, aby przejść na inną umowę?

tuszer kuszer

Opiszę stanowisko specjalisty; umowa na działalność gospodarczą ( tak jak piszą w wywiadzie to prawda), w dodatku bez podstawy. Powoduje to co miesiąc strach ( nie wiadomo ile zarobisz , i co gorsza nie masz na to wpływu !) Po drugie jak zachorujesz nie masz nic ;( Po trzecie; brak podwyżek ( nawet po 7 latach pracy) Podsumowując ; jeśli chcesz mieć dodatkową taka pracę może być, ale brak stabilności finansowej może wywoływać frustrację . Plusy: elastyczny czas pracy,

użytkownik zarejestrowany

@Zadowolona, to bardzo dobrze, że praca w powyższej firmie spełniła Twoje oczekiwania. Co możesz powiedzieć więcej na temat pozytywnych aspektów pracy w Revitum S.A.? Za co przede wszystkim cenisz sobie pracę w tym miejscu?

Zadowolona

Ja też mam dobre doświadczenia z pracy w Revitum. Fakt, że jestem teraz na macierzyńskim, ale nie narzekam na podejście do pracownika. Fakt, pracy jest sporo, ale chyba po to idzie się do pracy :) Jeśli ktoś sumiennie wykonuje swoje obowiązki, nie musi się o nic obawiać. Bardzo liczy się to na ile człowiek stara się wykonywać swoje obowiązki, a na ile ściemnia, że pracuje. Polecam tym, którzy faktycznie zainteresowani są pracą i jasnymi zasadami.

użytkownik zarejestrowany

Może ktoś inny podzieli się jeszcze informacją na temat przebiegu rekrutacji? ;)

Danuśka

Ja byłam w Revitum i wybieram się tam kolejny raz. Dieta i preparaty jakie mi zaproponowano - dały efekt. Czuję się zdrowa, pełna życia i chęci do pracy. Schudłam, odmłodniałam. Jednak ciągle staram się przestrzegać tych zasad o których mi mówiono. Wiem, co szkodzi mojemu organizmowi i tego unikam. Diagnoza okazała się trafna ! Pozdrawiam Danusia :)

hjk
użytkownik zarejestrowany

@Fejt jak jest dużo szkoleń to i ja bym sie chetnie zakręciła koło takiej oferty :) szkolenia sa moim zdaniem podstawą rozwoju pracownika, wiec super że je zapewniają :))) szkoda tylko że aktulanie nie ma ofert pracy od nich, ale to pewnie kwestia czasu

ewellll

Otrzymam informacje na temat pracy jako rejestratorka medyczna w Revitum w Warszawie? Zarobki? Atmosfera?

ewellll

patrycjaa
@ewellll 08.10.2015, 10:42
Witam dostałam ofertę pracy z jako rejestratorka medyczna w Revitum S.A. Otrzymam opinie na ten temat? jak zarobki?...

i jak ewellll, dowiedziałaś się czegoś? Byłaś wtedy na rozmowie?

jee

Świetne warunki pracy i bardzo miła atmosfera. Można się wiele nauczyć, jeżeli chodzi o biomedycynę, ale również wykazać podczas codziennej pracy.

Alicee

Świetna, rzeczowa firma. Praca w Revitum to naprawdę przyjemne stawki i miła atmosfera. :-)

robin schudł
użytkownik zarejestrowany

a nie orientuje się może ktoś z was czy dietetyków nie poszukują w Revitum SA – Centrum Diagnostyki Organizmu? ewentualnie mam też duże doświadczenie w organizacji i pracy biurowej więc nas taką posadę też mógłbym startować. o samej atmosferze pracy i ogólnie warunkach nazbierałem już dobre opinie, a jak kasa?

edek
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że w tej kwestii nie powinno być jakiś większych kłopotów, bo sądzę, że można wszystko załatwić, wystarczy zaangażowanie i chęć do pracy tylko. Zastanawiam się czy składać do nich samemu papiery, więc nie wiem czy jeszcze zatrudniają tam na takie stanowiska, ale to do dogadania wszystko jest.

Ketrin

Świetna firma - bardzo profesjonalne podejście do Klienta. O pracowników dbają - pensje zawsze na czas, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Warto skorzystać!

beata
użytkownik zarejestrowany

mam wykształcenie związane ze sprawami biomedycznymi ale jeszcze nie mam doświadczenie. czy mam szansę wystartować w temacie kariery w Revitum? dają szansę młodym zdolnym?

Yahoo

1studia medyczne zapewne. 2 Pokaż mi ,, żonaty''kto teraz za darmo w ramach powołania pracuje? Trudno, żeby dentysta brał grosze za wizytę skoro skończył ciężkie studia medyczne które kosztują też kupę szmalu jak każde inne medyczne kierunki, nie wspomnę o szkoleniach, zjazdach, podręcznikach za grubą kasę!

żonaty

Opinie w/wym to sam bzdety i pochwały nic nie znaczące. Ja mam pytania: 1. Jacy są tam specjaliści ( jakie maja wykształcenie - nie chodzi o odpowiedz wyższe czy mgr tylko kierunek, specjalizacja ? 2. Na czym polegają diagnozy, badania ( czy tylko lecza z pieniędzy tak jak u np. dentystów - stomatologów) ? 3. Co jaki okres są konieczne konsultacje ( średnio ) ?

mama

Mój maż pokładał się ze śmiechu, gdy nasze dzieci były badane. Śmiał się, że tak niepozorne badanie miało postawić diagnozę. Badanie wykryło bolerioze. Na to byśmy nigdy w życiu nie wpadli, zresztą lekarze z naszej przychodni również. Potwierdziłam testy badaniem krwi. Diagnoza trafna w 100 %. Dziąkuje

pacjent

ej ... hello to jest forum dla pacjentów, czy dla ludzi szukających pracy w tej firmie i branży , szukających dobrych zarobków opierających się na cenach danych produktów do leczenia ... , bo szczerze powiedziawszy ceny produktów nie należą do niskich, czyli co szukać w tej firmie dobrych zarobków czy dobrych rezultatów leczenia pacjenta....

i

tz.jak pokażesz po roku że jesteś potrzebny i kreatywny w pracy to pracodawca na pewno to doceni:). A jak bedziesz robić coś aby zrobić to to troche lipa. To firma dla ambitnych i umiejacych byc samodzielnymi pracownikami. Skonczony kierunek studiow to nie wszystko!

toyota

Zarobki zależą od stanowiska i kompetencji. Ja pracuję już trochę czasu, to co mogę powiedzieć o firmie to w kliku słowach :solidna, uczciwa, szanująca pracownika, ale też wymagająca. Bardzo szybko się rozwija. Odporność na stres też jest tu ważna. Zależy oczywiście, w jakim departamencie firmy pracujesz.

uuu

Praca bardzo odpowiedzialna, i prestiżowa. Często przychodzą celebryci, aktorzy itp. Pensje płacone zawsze w terminie. Firma w 100% profesjonalna i tylko takich zatrudnia. Pensja zależy od stanowiska i umiejętności jak wszędzie. Jako pracownik bardzo cenię sobie tą firmę. Ważne jest też to, że można pomagać ludziom, jak się widzi jak ludzie wracają zdrowi i dziękują, to jest coś czego nie dadzą żadne pieniądze.

ulka

zgadzam się w 100%

ULKA

WIECIE TO NAJLEPSZA PLACÓWKA W JAKIEJ BYŁAM

opinia i revitum

jestem pod wrażeniem, od kiedy ich zaczęłam odwiedzać dużo lepiej się czuję, mam lepsze wyniki, pozbyłam się zaparć (miałam kilka lat), no i s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dłam :)

Leon

Opinia o REVITUM : daję Szóstkę! Polecam, solidni, pracowici i warci polecenia. Moja opinia o kuracji Revitum: szóstka! Diagnostyka i kuracje bez zarzutów, popieram warto iść do nich :)

Robert

Bardzo polecam to Revitum, mają szybką i trafną diagnostykę organizmu, a jeszcze lepsze mają te kuracje, mi po latach zeszły zmiany takie niby łusczycowe, ale chodziłem 6 miesięcy do nich, miesięcznie kosztowało mnie to 300 zł, ale było warto, nie ma co się męczyć, jak coś wam dolega to do Revitum, bo po tym gorzej będzię i wydacie jeszcze więcej

Robert

yoko

opinie o Revitum z tego co wiem są bardzo dobre, specjaliści też mają tam dobrze

Nie wiem jak to powiedzieć, ale Revitum uratowało mnie od choroby z jaką borykałam się od dawna, zastosowane suplementy ZADZIAŁAŁY !!! a brałam podobne w aptece i guzik dawały, wniosek jest jeden NATURALNE MINERaŁY I SKŁADNIKI POKARMOWE NIE SĄ TAKIE SAME JAK TE CHEMICZNE POWSZECHNIE DOSTĘpne w APTEKACH!!! WARTO ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU TAK JAK JA , WARTO INWESTOWAĆ W ZDROWIE, DOBRZE ŻE SĄ TAKIE MIEJSCA JAK REVITUM.

karolina

bardzo dobra firma, solidna, personel na wysokim poziomie, firma obsługuje osoby z Londynu i nie tylko. Luksusowy i ekskluzywny ośrodek. Byłam tam i po raz pierwszy w życiu byłam mile obsłużona a co najważniejsze wysłuchana, oraz mogłam się pozbyć alergii bez odczulania! Preparaty kuracje i diety są u nich fenomenalne!!!!!

Sandy

tu mają się pojawiać opinii o firmie jako pracodawcy a nie opinie zadowolonych lub nie Klientów:/ ludzie myślcie co piszecie

robert

minęło mi wiele dolegliwości Revitum pomogło mi w nowotworze! pracownicy medyczni mają duże doświadczenie i znają się na ziołach i minerałach bazują na naturze roślin i ziołolecznictwie! Zwracają dużą uwagę na odżywianie, uczą , mają cierpliwość i wyrozumienie,,,, Jeśli macie jakieś problemy zdrowotne polecam revitum

nnnnn

dużo lepiej się czuję, jednak prawdziwe zioła są najlepsze, mają tam naturalne preparaty bez konserwantów, dobierają diety, edukują ludzi, poświęcają dużo czasu! miałam długo anemię a teraz to przeszło!powinien tam pójść każdy! Personel ma dużą wiedzę

Najlepsi specjalisci,nigdzie nie spotkalem sie z tak milymi osobami.Dodatkowo zostalem wyleczony a nikt wczesniej mi nie pomogl.Polecam ich podejcie do medycyny i chorob

Zostaw opinię o Revitum S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Revitum S.A.