Acme

Opinie o Acme

Natalia

@mario, jako Moderatorzy forum czuwamy na tym, żeby opinie były konstruktywne i oparte na konkretnych przykładach. Każdy ma prawo wyrażenia opinii, ważne, żeby była ona zgodna z prawdą. Wszystkie opinie, które łamią regulamin są zgłaszane do Administratora. Czy jesteś pracownikiem firmy Acme, czy może zastanawiasz się nad aplikacją do tej firmy?

Natalia

@mario, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne, ale z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia na przyszłość. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych. Czy możesz napisać jak Tobie pracuje się w firmie Acme? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy i swojej wypłaty?

mario
@Natalia 15.07.2018 14:36

normalne że pracownik chciałby poznać opinie o potencjalnym pracodawcy ale opinie umieszczane tutaj nie są przez nikogo weryfikowane, wystarczy że ktoś będzie pisał jedną szkalująca opinię w tygodniu a może to być np ...konkurencja! lub sfrustrowany pracownik wasz portal jest zwykłym (usunięte przez administratora) gdzie ludzie wylewają nieczystości

Grzesiek

Jeśli komuś nie po drodze z praca to musi narzekać!!!

mario
@Grzesiek 10.07.2018 18:44

możecie wskazać mi jakiś portal na którym chwalą pracodawców? ...wszędzie tylko narzekania i to bezkarne szkalowanie bez weryfikacji

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

ktoś
@Administrator 16.04.2018 09:15

chyba zaczęli zatrudniać ludzi nie mających dostępu do internetu i gowork :D

Miro

Czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś dodatki poza pensją?

Heheszek
@Miro 13.03.2018 18:29

Tak firma nadal poszukuje niewolników. Do do dodatków to jest kilka np. Darmowa terapia leczenia stresu pourazowego i sesje z psychologiem, są też prelekcje nt. Jak radzić sobie ze stresem i zła atmosfera w pracy.

An

Nikt nic nie pisze bo tam się nic nie zmieniło, oprócz ludzi którzy odchodzą ;)

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Acme? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tedy

Czy jest jakaś poprawa sytuacji ? Jestem zainteresowany praca w firmie ale trochę niepokojące informacje piszecie?

hhj

@ania rozumiem twoja sytuacje, niestety jestesmy wszscy tylko ludzmi, każdy reaguje inaczej - nie mówie ze to sa dobre zachowania, ze ktoś przelewa swoje frustracje na prace, ale niestety tak sie czasem zdarza. tobie tez sie pewnie kiedyś to zdarzyło

Ania

Doskonale wiem o co chodzi bo opisane przeze mnie przypadki dotyczyły mnie osobiście. I proszę nie udawać głupiej bo obie wiemy że takie sytuacje miały miejsce. I nie kolego. Tylko jak już koleżanko... w co też wątpię bo nigdy Cie nie lubiłam.I to z wzajemnością

Ania

A za jakie pieniądze byś był gotowy znosić wyzwiska i obelgi szefa w Twoim kierunku? proszę Sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie. W ACME wg mnie problemem jest to że Szefowa przenosi swoje rodzinne i osobiste problemy do miejsca pracy i wykorzystuje zależność pracownik-pracodawca żeby leczyć swoje frustracje i kompleksy.

Ania

Nie podchodzą uczciwe do pracowników. Nie idź tam no chyba że masz stalowe nerwy. Za takie pieniądze nie warto. Co do klientów to nie wiem. Ale z tego co widziałam to opinie też nie są zbyt pozytywne.

Mirek Smieszek

Masz racje. Normalną sprawą jest stosować mobbing na pracownikach i leczyć w ten sposób swoje kompleksy/niepowodzenia w życiu rodzinnym. Tak trzymać droga ex-szefowo. Może kiedyś firmia "AKME Karinka Rafałko" zmieni nazwę na "ACME - Tu nie szefuje Karina Rafałko" a rotacja całkiem zniknie tj. będzie w firmie pracowała tylko szefowa i jej gorliwa sługuska Joasia Na szczęście ludzie patrzący ogłoszenia o prace czytają opinie o pracodawcy. Lepiej ostrzec niż wepchnąć kogoś na mine jaką z całą pewnością jest AKME Karina Rafałko,Białystok Gajowa 20,

litości

Litości ludzie, nie pracujecie tam od xx lat a wypisujecie pierdoły które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Robicie z siebie ofiary losu, biedne poszkodowane ludziki które tak baaardzo się napracowały i taaak bardzo ich firma ACME oszukała i okradła. Zajmijcie się szukaniem pracy a nie obrażaniem innych.

@litości 16.06.2016 09:07

Litości droga ex szefowo. Nikt z Siebie nie robi ofiary tutaj. Jedynie WY(Ty) płaczecie, że źli pracownicy was szkalują. Nikt tutaj nie piszę o tym że firma AKME - Karina Rafałko to oszuści. Jedyne co w tym temacie się pojawia to skargi na Szefową którą stosowała MOBBING. Tak sie składa że dotarłem do byłych pracowników. Ba nawet słyszałem nagrania z co poniektórych ekscesów szefowej. Wasz(Twój) argument żeby zająć się szukaniem pracy jest totalnie z czapy. Zrozum droga Pani Karinko że ludzie którzy odeszli z ACME dawno już pracują. Karma wraca droga Karinko. A mobbing jest karalny. Myśle że aktulne pracowniczki prędzej czy później przeczytają opinie o was. I wyciągną wnioski a może i nawet w razie problemów z szefową zgłoszą to do inspekcji pracy? Kto wie:> PS. Pozdrawiam was droga Joasiu i Karinko. Spiskujcie dalej XoXo

Mirek Smieszek

Hahaha już dajcie spokój i przestańcie się wybielac. Aż tak dużo konkurencja wam zabiera pracowników? Mam propozycję która uzdrowi tą firmę. Proponuję wysłać szefową na Madagaskar. Niech pracuje zdalnie;) Sam szef wystarczy przynajmniej jest kompetentny.

zozo
@Mirek Smieszek 08.05.2016 13:25

masz rację szefowa niech wróci do szkoły muzycznej

Dziki

Hahhah @kulfon widzę że ExSzefowa nadal sfrustrowana. Co konkurencja boleśnie po pleckach drapie:>? Niech Szanowana pani sie tak nie denerwuje.Nawet niezłą ilość klientów wam nagoniłem. Więc proszę nie warczeć tylko przyjąć krytyke na twarz. @tom Oni ciągle kogoś szukaja. Tam rotacja jest bardzo duza bo nikt zwyczajnie nie wytrzymuje psychicznie. Praca ogólnie trudna nie jest. Wystarczy mieć żyłkę handlowca. Zawsze możesz spróbować u nich(Bo przyjmują każdego). Poduczyć się(ponoć w skrajnie trudnych warunkach ludzie uczą się szybciej) po czym pójść do konkurencji jak ja.

kulfon

dziki sam jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kolejny który myśli że za siedzenie i nic nie robienie będzie mu któs płacil

Dziki

Ludzie dajcie Sobie spokój z ta firma. Pracowałem tam i nie warto Sobie nerwów strzępić. Szefowa jest po prostu jebnięta. Nie polecam

Blablabla

W żadnej firmie nikt nikogo na siłę nie trzyma, nie podoba się to nie, droga wolna. Nie znam firmy w której nie ma rotacji. Asia do końca życia będziesz przeżywać kilkumiesięczne bycie w tej firmie i pisać wszędzie jak to Cię skrzywdzili? Daj sobie na luz i idź gdzieś w końcu pracować...

asia

Oni ciągle szukają doradców klienta, bo co jakiś czas ktoś z firmy ucieka... kto by tam wytrzymał...

Koń by się uśmiał

"Większość komentarzy nie ma nic wspólnego z aktualną atmosferą i pracą w firmie ACME." A co szefowa się zmieniła? Bo z tego co pamiętam jak pracowałem to ona była największym problemem firmy. Z tego co widzę Firma nadal nosi nazwę "Acme Artykuły Reklamowe Karina Rafałko" wiec wątpie że atmosfera uległa zmianie.

UWAGA ACME KASUJE KOMENTARZE!!

Witam Jeśli chodzi o prace w firmie ACME Białystok to nie polecam, a nawet odradzam.. W ACME pracowałam trzy miesiące. Pierwszy miesiąc przebiegał bez zarzutu, pomimo że byłam informowana przez innych pracowników o tym, że szefowa firmy miewa "humory" kiedy zbliża się czas wypłaty (10 każdego miesiąca) oraz termin wypłacania prowizji(15-16 dzień każdego miesiąca). Jest prawdą to co pisano w powyższych komentarzach tj. "Między łykami kawy poznasz cała historię byłych pracowników, jacy to byli leniwi lub cwaniakujący i jak to firma została źle przez los potraktowana". Również byłam świadkiem takich rozmów. Dodatkowo dowiedziałam się że od początku działalności przez firmę "przetoczyło się" ok. 50 pracowników. Na uwagę zasługuje również fakt, że w przeszłości zdarzyła się sytuacja, w której w ciągu tygodnia z firmy odeszła cała załoga(5 osób). Atmosfera w ACME diametralnie zmieniła sie w drugim miesiącu mojej pracy, a dokładnie po tym jak zapytałam się szefowej dlaczego maja tak złe opinie u byłych pracowników na portalu gowork.pl. Szefowa tłumaczyła sie tym, że administracja portalu pozwala tylko na publikowanie negatywnych komentarzy, a pozytywne zostają automatycznie usuwane (szefowa twierdziła że administracja portalu gowork.pl rzekomo pobiera opłaty za tego typu usługę, co jest oczywiscie wyssane z palca) Z dnia na dzień przeniesiono mnie z dziełu sprzedaży do działu produkcji, gdzie największym problemem było to, że niestety nie potrafiłam czytać w myślach szefowej. Zachowania szefowej podchodziły pod mobbing. Inni pracownicy tłumaczyli to jej złym dniem (który niestety zdarzał się prawie codziennie) oraz dużą ilością zamówień. Jeśli chodzi o premie ze sprzedaży to nie nastawiajcie się na duży zarobek ponieważ większość zapytań ofertowych trafia bezpośrednio na skrzynkę główna firmy(skrzynką zarządza szefowa) a następnie są przez nią rozdzielne innym pracowników tj. większość otrzymuje koleżanka szefowej - Ciekawe czemu:) Atmosfera pracy była "specyficzna" Prawie codziennie zdarzały się sytuacje, w których byłam świadkiem wybuchów złości szefowej w stosunku do pracowników (głownie przekleństwa). Szefowa wyjątkowo lubowała się w złośliwych docinkach w stosunku do mnie. Przykładem może być sytuacja, w której byłam na tygodniowym bezpłatnym zwolnieniu lekarskim, a po powrocie do pracy usłyszałam od szefowej komentarz cyt. "Na tą chorobę choruje się pół dnia" Reasumując, jeśli lubisz prace w firmie pełnej krzyków, wyzwisk i atmosferze terroru to zapraszam do aplikowania. W innym przypadku zalecam dwa razy dobrze się zastanowić, czy warto za takie pieniądze szargać sobie nerwy i byc tak traktowanym. PS. Wiem że skasujecie ten komentarz jak 5 pozostałych które dodałam ale ja i tak go dodam.

jakie głupoty?? powyższe negatywne komentarze(czyli większość) to cała prawda! Ludzie nie dajcie się oszukać. Sam tam pracowałem i NIE POLECAM pracy w firmie ACME. Atmosfera jest tragiczna i zmienić się może tylko wtedy, kiedy zmieni się pracodawca w firmie;)

szkodaslow

zamiast czytać powyższe głupoty osobiście się przekonajcie jak tam jest. Większość komentarzy nie ma nic wspólnego z aktualną atmosferą i pracą w firmie ACME.

hanabała

przygodę z acme trzeba przeżyć na własnej skórze - doskonała lekcja życia i zaufania do drugiego człowieka

Barnaba

Mam pytanie odnośnie firmy ACME widziałem ich ogłoszenie o prace i zastanawiam się czy coś się poprawiło jeśli chodzi o atmosferę w pracy bo widzę opinię są niezbyt przychylne.

olo90

Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie...czy są możliwości rozwoju zawodowego pracownikom...jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie...jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować.dziekuje

czytają

czytają opinie i na tym portalu i na innych... z bajką nie ma nic wspólnego poza tym że się ich nasłuchasz. Odradzam.

alaala

Jednym zdaniem najgorszemu wrogowi nie polecam pracy z tymi ludźmi

be

czytanie ze zrozumieniem to skomplikowana sztuka

Zostaw opinię o Acme - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acme