Opinie o Elbud Sławomir Strojny w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elbud Sławomir Strojny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elbud Sławomir Strojny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbud Sławomir Strojny w Szczecin

NieWażne

Witam, miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie, to jak traktuje się tam ludzi to totalne dno, praca od 7-17 a stawka dzienna to 70 zł, więcej pójdzie na bilety, i jedzenie żeby odzyskać siły, w ostateczności trzeba zapłacić nawet za buty, no ludzie kto to widział, współczuję tym co tam pracują, NIE POLECAM GORSZYCH WARUNKÓW ZATRUDNIENIA NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM, NIGDZIE !!!!!

Hamka Nowy wpis
@NieWażne

To idź do Cestaru to się przekonasz że może być gorzej

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mirek Nowy wpis

Nie liczcie na cud.Zadnych umow od razu.

Mieszkanka ulicy Reymonta Nowy wpis

Mam prośbę, noże Panowie w końcu posprzątacie sięgacz przy szkole przy ul. Reymonta. To co tam się dzieje , nadaje się tylko do gazety i do radia. (usunięte przez administratora) na kółkach i nic poza tym. Pełno piasku, kamieniu, palet, starych krawężników etc. Ani wjechać ani wyjechać z tej uliczki . Przez ten bałagan śmieci w kubłach śmierdzą bo nie są wywożone od miesiąca, liście walają się pomiędzy gruzem, paletami i granitem, a my mieszkańcy czekamy na mróz... Jak to wszystko przymarznie, to do wiosny zostanie ten bałagan. Zapraszmy wszystkich ciekawych jak pracuje firma ELBUD.

Jolanta Nowy wpis
@Mieszkanka ulicy Reymonta

W sumie to bardzo dobrze, że opowiedziałaś tu o tym problemie - to też daje jakiś obraz firmy. Ale może warto byłoby bezpośrednio skontaktować się z kimś z Elbud i omówić tę kwestię. Jak uważasz?

Dostałem propozycję z firmy ELBUD. Chodzi o wyjazd do Niemczech na 2 miesiące stawka to 1600 euro miesięcznie i nie jestem pewny czy zaufać po przeczytaniu opinii. A wy jak myślicie ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Elbud Sławomir Strojny? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Murarz

Dziadowska Firma !!! Zdecydowanie niepolecam !!!

kochaniutka

MACIE RACIE ZA TĄ PRACE KTÓRĄ WYKONUJĄ TAM NASI MĘZOWIE TO SĄ NĘDZNE GROSZE ZA KTÓRE LEDWIE SIĘ PRZEŻYJE. PENSIA DZIELONA JEST NAWET NA DWIE RATY, GDZIE DRUGA ZAWSZE JEST OBCIĘTA BO FIRMA NIE MA PIENIĘDZY.

cyberlion

Zgadzam sie...lecz uwaga na pomyłke...w Szczecinie są dwie Firmy o podobnej nazwie ELBUD i EL-BUD (usunięte przez administratora) i naciągacze są z tej drugiej...chcesz pracowac za 1000 zł miesięcznie (w zaliczkach) to zgłoś się do EL-BUDu do pracy .wymagają pracy 10 - 12 godzinnej mimo że nie masz umowy na godzine tylko o dzielo!!!!!!!! Może jakiś odpowiedni urząd by się tym zajął!!!!! Dają kserokopię umowy o dzieło...a powinni orginał!!!!!!! Skandal

}ph69{

Przez firmę przewija się multum osób czyli nie trzeba dużo dodawać, na początku super później zaczynają się jaja i to grube: dodawanie robót, hipokryzja, umowy o dzieło są ale to śmieszne pieniądze gdy dowiadujemy się że poza tym co w umowie trzeba zrobić więcej i zmusza do pracy od 7 do 18 (na tej umowie). Ogólnie szef to hipokryta unikać go za wszelką cenę bo zamiast firmy ma [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Elbud Sławomir Strojny - Szczecin

Elbud Sławomir Strojny
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.

Elbud Sławomir Strojny