Sniadecki Development Sp. z o.o.

Opinie o Sniadecki Development Sp. z o.o.

Wykiwany

Podpisałem umowę rezerwacyjną, straciłem bardzo dużo czasu na niespełnione obietnice. Byłem rok czasu zwodzony że może w końcu się uda, ale szczęśliwie udało się wycofać z zakupu. Absolutnie nie wzbudzają zaufania.

Niedoszły kupujący

Odradzam !!! Szkoda nerwów, są w stanie przy podpisanej umowie rezerwacyjnej ją zerwać i podnieść cenę :)

Klient Gortatowo

Mieszkam już 3 lata w domu w Gortatowie i nie mogę narzekać na cokolwiek. Wszystko działa, usterek nie ma, więc mogę śmiało polecić!

Zwykła patodeweloperka ... Szczerze odradzam

Sprzedawca

Sprawny, rzetelny oraz profesjonalny i w miłej atmosferze.

Dotychczasowe doświadczenie, pytanie o motywacje do pracy, oczekiwane zarobki, plany związane z firmą.

Weronika

Na ich stronie jest napisane, że to firma mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem, specjalizująca się w budowaniu podmiejskich osiedli domów. To jak podmiejskie to jak tam wygląda kwestia dojazdu do pracy?

@Weronika

Lokalizacje przed rozpoczęciem inwestycji zawsze są wnikliwie analizowane. Szczególną uwagę zwracamy na dogodny dojazd. Większość z inwestycji ma zapewniony dostęp do drogi publicznej drogą z kostki brukowej wykonywaną przez dewelopera.

Wybrukowany
@Weronika

Na osiedlu Tuleckim niestety skończyło się na obiecankach. Cały drugi rząd musi się cieszyć z obliczonej nieutwardzonej nawierzchni w której jak popada deszcz idzie ugrzązc po kostki.

Mm
@Wybrukowany

Oczywiście pracownik obiecuje... Puste słowa bez pokrycia... Tam nic nie jest zgodnie z obietnicą...

Zakupiłem bliźniaka na osiedlu Tuleckim, czas odbioru lokalu trochę się wydłużył. Duży plus dla firmy za posadzenie drzew na inwestycji.

Drewniany
@Marcin

Raptem kilka lichych drzew przy drodze to dla Pana duży plus?

Smutny

Czekam ze strachem. Robota słabo się posuwa do przodu. Cos kombinują z ceną - chyba będa podnosić cenę albo obniżac jakość budynku. Nie chcę skrzywdzić dewelopera opinią, ale nie czuć od tych osób uczciwości. Jako klient mam przeczucie że deweloper bedzie chciał na nas mocno zaoszczedzić. Nie wzbudzają zaufania. Obym się mylł - wtedy przeprosze za komentarz i napiszę laurkę.

Ula
@Smutny

Nie pierwszy nie ostatni raz podnoszą cenę klientom, nawet przy podpisanej umowie rezerwacyjnej podnoszą ceny...

Zniesmaczony

Generalnie może tu zadam pytanie, może ludzie tu zagladają i czytają, również przedstawiciele firmy. Czy na Osiedlu Tuleckim szeregowce zostaną oddane zgodnie z obietnicą? Mieliśmy mieszkać już od kilku miesięcy, a co odwiedzamy budowe nic się rusza, tam w ogóle nie ma robotników, nasz dom jest w takim samym stanie od roku i zarasta krzakami ... To osiedle wygląda strasznie smutno ... niestety nikt z firmy nie odpowiada a kierownik budowy jak nie jest chory to ma urlop.

@Zniesmaczony

Jedyna opcja to iść do prawnika z umową i odzyskać swoje pieniądze, bo szybciej odzyskacie pieniądze niż tam zamieszkacie. Szeregowce widma

Waldemar

Osobiście jestem zadowolony z zakupu.

Szeregowiec

Nasz szeregowiec miał być oddany do użytku pod koniec lata tego roku. Na budowie stoją surowe mury tylko do połowy od jakiegoś roku czasu... Firmie brakuje albo pieniędzy albo budowlańców...jesteśmy zażenowani że na czas nie dostaniemy swojego domu... Tylko będziemy musieli mieszkać pod mostem lub nadal wynajmować

M.

Od dewelopera zakupiłem dom w Dąbrówce w bardzo dobrej cenie w porównaniu do standardu i lokalizacji. Było parę niedociągnięć ze strony firmy. Jak na razie mieszkam i jestem zadowolony.

Klient

Niedawno wprowadziliśmy się do domu odebranego od tego dewelopera. Odbior niestety się opóźnił o miesiąc, ale w sytuacji pandemii jest to dla nas zupełnie zrozumiałe. Co do kontaktu z firmą - zawsze kontaktuję się pod jednym adresem mailowym i numerem telefonu i nigdy nie jestem bez odpowiedzi. Aczkolwiek nie jestem typem klienta, który wydzwania z małostkami. Jesteśmy zadowoleni z zakupu, projekty osiedli są wyjątkowe, nie jest to masówka jak u innych deweloperów.

Niezadowolony mieszkaniec

To jest kryminał! Jak deweloper odnosi się do mieszkańców osiedla! Wszystko jest zlewane. Robota stoi. Nic nie działa jak powinno! Jesteśmy mega wkurzeni! Awaria za awarią! Jeden wielki bubel! KPINA! Najchętniej bym zaorał to pole i zapomniał o wielkiej stopie jakim był zakup na tym osiedlu ... Żal ...

Klient Gowarzewo

Jest to mój kolejny zakup od dewelopera i jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania budynku. W domu są wykonane takie elementy jak poszerzenie pod próg okienny, deskowania dachu czy została wykonana kanalizacja sanitarna w drodze wewnętrznej mino że jeszcze nie ma sieci w drodze głównej Tuleckiej - doceniam to bo jestem z branży. PS. Do obsługi klienta muszą się Panowie trochę bardziej przyłożyć. Jakość 9/10, obsługa 5/10.

Zawiedziony

(usunięte przez administratora)Tylko upchnąć klientowi inwestycje zaczarować na piękne oczy naobiecywać a potem radź sobie sam... Przekroczenie terminu robót, pełno bubli, zero odzewu, straszenie że to tak musi być, to nadaje się do programu w tv co tu się dzieje. Szczerze żałuję zakupu...

Ewelina

Dobry kontakt z klientem. Budowa trochę opóźniona jednak wszystko zgodnie z prospektem. Deweloper w stałym kontakcie. Polecam.

Katarzyna
@Ewelina

No to nie wiem chyba miała Pani dobre chody, bo w większości przypadków developer ten nie odpowiada ani na telefony ani na maile, ani na wezwania, skargi a nic na nic ...

Janusz

Nie dotrzymują terminów budowy. Zero odpowiedzi i reakcji na jakiekolwiek uwagi. Bardzo niegrzeczne i wymijające i prześmiewcze odpowiedzi. Jeden z gorszych developerów w Poznaniu.

Budowlaniec

obsługa klienta poniżej wszelkiej krytyki

Zostaw merytoryczną opinię o Sniadecki Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sniadecki Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sniadecki Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sniadecki Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sniadecki Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sniadecki Development Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sniadecki Development Sp. z o.o.