Opinie o Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl w Chocianów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl w Chocianów

Maciej Rokietnica

Wykonanie i realizacja zgodnie z opisem i uzgodnieniem.POLECAM.

Zadowolony Klient

Takich ludzi tylko na rękach nosić. Pełen profesjonalizm, bardzo szybka realizacja. Takich ludzi to że świeczką szukać. Bardzo mocno polecam wszystkim współpracę z panem Andrzejem. Jeszcze raz pełen profesjonalizm i wiedza. Pozdrawiam

Anna Jakubik z Ząbek/ Wawy

Pełny profesjonalizm. Płytka zamontowana,pięć działa jak nowy. Polecam w 100%

Zbyszek

Zdecydowanie polecam. Płytę Pan naprawił na miejscu w ciągu 30 min. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pełny profesjonalizm!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Akwizytor komiwojażer handlowiec wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
MZ

Szybko, sprawnie, zgodnie z ustaleniami - zdecydowanie polecam.

@MZ

Czy Pan Andrzej sam naprawia piece czy to tylko na zasadzie doradztwa.

endriue

Pan Andrzej osobiście już nie naprawia pieców, ale podpowiada co ewentualnie może być w nich uszkodzone.

Pastel

Profeska, I ☺

Mariusz

Polecam. Bardzo sprawna obsługa. Cała procedura szybka a zasady jasne. W piątek ok. 20:00 pierwszy kontakt telefoniczny z P. Andrzejem, zrobiłem przelew, a w niedzielę przesyłka w paczkomacie u mnie (przesyłka weekend'owa). Wymieniłem sobie sam sterownik w niedzielę i sprawa naprawy pieca zamknięta w niedzielę wieczorem. Pomysł z wysyłką płyty innej, nawet za kaucją, zanim odeśle się uszkodzoną (czy 'niepewną' - jak u mnie) jest genialny, bo w moim przypadku piec 'jakoś tam' jednak ciągle działał. Zwrot kaucji szybki. Cała więc sprawa usterki zamknięta bardzo szybko a koszt wg mnie przystępny.

Justyna

Szybko i sprawnie .Serdecznie polecam.

Zbyszek

Szybko i sprawnie, tak jak było ustalone telefonicznie. Natychmiastowa wysyłka sprawnej płyty sterującej bardzo przyspieszyła naprawę pieca gazowego. Dobra i fachowa organizacja usługi. Bardzo polecam usługi Pana Andrzeja.

Dario Gniezno

Rewelacyjna obsługa klienta. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Jurek

Witam, Moja opinia jako klienta jest jak najbadziej pozytywna. Łatwy kontakt (tel., sms), rzeczowe informacje na temat zasad, kosztów i przebiegu naprawy (płyty głównej pieca) to cechy które przekonują do korzystania z usług firmy pana Andrzeja. Do tego muszę dodać szybki zwrot zaliczki po odesłaniu niesprawnej płyty,

Po dwóch miesiącach od naprawy mogę już śmiało wystawić ocenę - naprawiona płyta działa bez zarzutu :) Szybko (a w zasadzie od ręki, bo podjechałem z płytą na miejsce), skutecznie - czegóż sobie więcej życzyć? :) POLECAM :)

Bardzo fachowa i sprawna obsługa, wszystko dokładnie i merytorycznie wytłumaczone odnośnie wymiany płyty. (usunięte przez administratora)

Sławek

Polecam serwis pan Andrzeja. Wszystko zgodnie z opisem, płyta główna dotarła cała i sprawna. Piec działa jak należy. I jeszcze raz dziękuje panu Andrzejowi za wyrozumiałość do klienta.

Tomasz

Bardzo sprawna transakcja. Jedyną osobą która podjęła się naprawy płyty glownej. Serwis gazowy nakazał wymiany całej płyty głównej w piecu za ok 1300zł drugi raz w przeciągu dwóch lat a pan Andrzej naprawił za 250zł . Polecam.

Jan

Polecam! Zakupiony serwomotor dotarł szybko, mimo problemów z kurierem.Bardzo dobrze zapakowany i działa bardzo dobrze. Kaucja za uszkodzony element, zgodnie z umową, została zwrócona. Bardzo,bardzo Polecam!!!

Krzysztof

Bardzo polecam. Wszystko zgodne z opisem. Płyta główna wymieniona, działa bez zarzutu. Sprawnie i w rozsądnej cenie

Krzysztof

Profesjonalne i rzetelne podejście. Wszystko perfekcyjnie przygotowane. Podczas pierwszej i jedynej rozmowy telefonicznej uslaliłem szczegóły wpłaty i wysyłki do mnie regenerowanej płyty sterujacej. Kontakt nawiązałem w piątek 05.06. W piątek również dokonałem płatności a 07.06. odebrałem przesyłkę z paczkomatu. Od razu wymieniłem płytę sterująca w piecu i wszystko działa jak należy. Dodatkowo wykupiłem dłuższa gwarancję. Reasumując, jestem bardzo zadowolony z obsługi i zdecydowanie POLECAM. Krzysztof.

@Krzysztof

Dziękuję za skorzystanie z mojej usługi. Pozdrawiam

Czy pracownicy Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

endriue

Integrujemy się w zasadzie, w każdej wolnej chwili. Dzisiaj np. jesteśmy w Międzyzdrojach. Za tydzień będzie spływ kajakowy po Kwisie. Rewelka

Wojtek

Bardzo szybko i merytorycznie. Uzyskałem ponadto telefonicznie inne porady w zakresie nieprawidłowej pracy pieca. Kaucja zwrotna przelana bardzo szybko. Polecem

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl - Chocianów

• Jak się pracuje w Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Serwis Wodno-Gazowy Andrzej Eibl
4.8/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wesoła 15 lok. 6
    59-140 Chocianów