Opinie o Robert Hanspol Auto Handel Trebor w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Hanspol Auto Handel Trebor. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Hanspol Auto Handel Trebor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Hanspol Auto Handel Trebor w Piła

RUDA

UCZCIWA SOLIDNA -firma. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam...................................

SABINA RUK

NIE BEDE SIE ROZPISYWAŁA DOBRA CENA JAKOSC OBSŁUGA NA MEDAL POLECAM

SIKORA RENATA

POLECAM ZAKUPIŁAM AUTO JESTEM ZADOWAOLNA WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM MIŁA OBSŁUGA WSZYSTKO OK--POLECAMMMMMMMMMMMMM

PIOTR SKALSKI

KILKA TYGODNI TEMU ZAKUPIŁEM AUDI Q7 BYŁEM NA WAKACJACH AUTO SPRAWUJE SIE WSPANIALE POLECAM TA FIRME OPŁACIŁO SIE JECHAC 600KM DZIEKUJE PIOTR POLECAM

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Technicznego w firmie Robert Hanspol Auto Handel Trebor? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
beata rak

Witam. Polecam współpracę z firmą Auto Handel. Bardzo miły, rzeczowy i uczciwy kontakt z klientem na każdym etapie dokonywania zakupu a do tego wysoka kultura osobista Rzeczywisty stan kupionego samochodu pokrywał się z informacjami

ROBERT

SZANOWNY Panie prosze przestac wypisywac bzdury

JELOŁ BRYS

POLECAM SZYBKO SPRAWNIE BEZ KRECENIA AUTO ZGODNE Z OPISEM OPŁACAŁO SIE JECHAC 450 KM

ROBERT

CIEKAWA OPINIA NIKOGO NIE ZATRUDNIAM NIE ZATRUDNIAŁEM PROWADZE FIRME JEDNOOSOBOWA- POMYŁKA LUB ZŁOSLIWOSC

PATI

WSZYSTKO OK AUTO ZGODNE Z OFERTA JECHALEM 550 KM NIE ZAWIODŁEM SIE POLECAM TEGO SPRZEDAWCE TAK TRZYMAC

ANITA

Polecam tego sprzedawce. służy radą , dobre podejście do klienta, bezproblemowa pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z zakupem, transakcja przebiegła bardzo szybko i bez przeszkód.

KAPSEL

PODZIELAM OPINIE POPRZEDNIKÓW W PEŁNI POPIERAM BEZ SCIEMY WSZYSTKO OK AUTO ZGODNE Z OPIOSEM ROZMOWĄ TEL POLECAMMMMMMMMMMM

PATRYK

Auto zgodne z opisem i w pełni sprawne. POLECAM w 100% !!!

RADEK

POLECAM JESTEM ZADOWAOLONY Z ZAKUPU UCZCIWY SPRZEDAWCA

xsawery

Polecam wszystkim. Bardzo rzetelna oraz profesjonalna obsługa. Auto zgodne z opisem, żadnej ściemy. Przebieg wpisany na fakturze. Auto bezwypadkowe, tak jak w opisie. Pełna dokumentacja serwisowa (faktury, dokumenty z przeglądów oraz książka serwisowa). Nie było się do czego doczepić. Oby więcej takich sprzedawców. Pozdrawiam.

DAMIAN67

Polecam serdecznie ten Komis, szybko sprawnie ,i najważniejsze bez ściemy można kupić dobre auto. Ceny bardzo dobre. Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta.Kupiłem FORDA FOCUSA.Stan techniczny bardzo dobry. Nic do ukrycia, jestem bardzo zadowolony ,warto było przyjechać Jeszcze raz podkreślam,wspaniała obsługa .Pełen profesjonalizm na wszystkie pytania dostałem odpowiedź. Polecam wszystkim którzy chcą kupić dobre Auto. Dziękuje , za profesjonalne podejście do mojej osoby . Życzę wam masę klientów. Pozdrawiam DAMIAN RADOM

RAFAŁ

Fajne i niedrogie samochody. Mila obsługa. duży wybór. Polecam!

SŁAWEK

POLECAM

Janusz

Cytuję odpowiedź miłego Pana na moje pytania odnośnie auta: "chłopie za te pieniadze pytasz jaja sobie robisz. heeee skad wy sie bierzecie ludzie". Auto za 25000 zł. Pytania dotyczyły historii pojazdu.

@Janusz

WITAM P.JANUSZU ---DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE JAK BEDE W SZCZECINIE ODWIEDZE !!!!!!!!!!!

PASI

WITAAM POLECAM SPRZEDAWCE ZAKUPIŁEM W MARCU SKODE OCTAWIE AUTO JAK W OPISIE BEZ WAD UKRYTYCH NORMALNE SLADY EXSPLOATACJI JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAMMMMMM -MAŁO TAKICH UCZCIWYCH NORMALNYCH LUDZI SPOTYKA SIE KUPUJAC AUTO POZDRAWIM P.ROBERCIE DZIEKI NAPEWNO WROCE ZA JAKIS CZAS PO IINE AUTO PASI ELBLAG

ROBU

POLECAM DOKONALEM TRAFNEGO ZAKUPU I WYBORU KONTRACHETA 100 POLECAM

Stefan
@ROBU

W Twoim wpisie widać zadowolenie. Cieszy mnie to, bo miło się czyta wpisy zadowolonych osób. Czy będziesz tak uprzejmy i w tym właśnie momencie napiszesz, jak do tego handlowca w ogóle trafiłeś? W przypadku firm handlujących autami przeważnie ma to miejsce poprzez polecenie i ciekawi mnie, czy tak właśnie też wyglądało to w Twoim przypadku. Napiszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Hanspol Auto Handel Trebor - Piła

• Jak się pracuje w Robert Hanspol Auto Handel Trebor?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Hanspol Auto Handel Trebor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Hanspol Auto Handel Trebor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robert Hanspol Auto Handel Trebor
4.6/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Rodła 8D
    64-920 Piła