Opinie o Anwa Toyota w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anwa Toyota, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anwa Toyota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwa Toyota w Kraków

Ilona Nowy wpis

W jakich godzinach pracujecie w Inter Car? Zdarza się, że trzeba zostać po godzinach?

Informator Nowy wpis
 Rekomendacja

Firma Inter Car Nowak nie prowadzi już Toyoty w Krakowie. W jej miejsce jest dwóch nowych dealerów Romanowscy i Dobrygowscy, więc pisanie pod tym pracodawcą jako Toyotą w Krakowie nie ma sensu.

Daria Nowy wpis

Czy atmosfera się poprawiła ? Czy nadal jest tam ciężko między pracownikami?

Zenek

Rozumiem, że komuś nie odpowiadają warunki i nie podpisuje umowy. A może to kandydaci mają wygórowane aspiracje?

Gienek Nowy wpis
@Zenek

Szukają osób wykształconych z doświadczeniem a proponują mniej niż na kasie w biedronce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrian

Widzę dużo negatywnych komentarzy, ale względnie starych już. Czy aktualnie warunki pracy w tej firmie polepszyły się? Jak duże oczekiwania są od strony pracodawcy? Dużo obowiązków ma pracownik?

Lol

Kiedyś tam pracowałam i nie polecam. Pracowało ze mną kilka fajnych osób i chyba tylko przez to wytrzymałam tam dość długo. Z resztą te osoby chyba tez już stamtąd odeszły. Powody są takie, jak podały wcześniej inni tu piszący, większość to prawda. Omijajcie tą firmę bo będziecie żałować straconego czasu.

Ja

Kpina Dzisiaj byłem na rozmowie w sprawie pracy Nie polecam totalny kabaret kierownik gburowaty oczekiwania nie do zaakceptowania Omijać szerokim łukiem

Karol
@Ja

Na jakie stanowisko aplikowales?

Adrian
@Karol

Interesowała Cię praca w firmie Toyota? Zaskakujące jest to, że w wątku jest tak mało opinii, ponieważ, jak powszechnie wiadomo marka ta, jest bardzo popularna wśród samochodów, więc przypuszczam, że zatrudnia również wielu pracowników. Nikt z Was nie ma żadnych doświadczeń w tym miejscu pracy? Odpowiedzcie, proszę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jerzy

Jeśli wymaganie wypełniania obowiazków należących do pracownika jest jego wykorzystywaniem to chyba się komuś świat przewrócił!!!

Somersby

Moja opinia jest następująca: bardzo mierne zarobki, wygórowane oczekiwania, popierdol**e procedury, chora księgowa, nepotyzm zarządu, donosicielstwo kierownictwa, kamery i podsłuchy oraz chytry, nienażarty prezes. Wiejcie jak najdalej.

Czy ubiegałeś się o pracę w Toyota? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Serwus

Anwa to firma z rodzaju (usunięte przez administratora), zarządzanego przez zorganizowaną grupę przestępczą, ktorej celem jest bandyckie okradanie pracowników.

mariusz

najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisał?

życzliwy

kierownictwo to jedna wielka banda szczurów które by cię zjadły nie dość że nic niemieją to by się po tobie wspięli jak po drabinie mają wszystko w dupie jak oni coś zepsują albo zawiną to nic ale ty coś zrób źle to się nie wypłacisz zgnoją cię jak psa i do tego się na tobie wyżywają nie dość że niemieją zaradzać to cię jeszcze psychicznie wykończą zarobki marne może 3 miesiące w roku są ok po za tym to szkoda czasu tam marnować ta firma zmierza ku upadkowi banda tumanów i pociotków a jedyne co potrafią powiedzieć to klient ma zawszę rację jak tak dalej pójdzie to ta firma pierdolnie a prezes skończy w kartonie na ulicy

Karolina

Pracowalam w Anwie. I szczerze mowiac wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak odeszlam do innej firmy to zaczelam pluc sobie w brode ze zrezygnowalam z Anwy. W pracy trzeba pracowac wiec nie rozumiem oburzenia ze ciezko. Najlepiej czy sie stoi czy sie lezy to 1500 sie nalezy ?! Pogadajcie z ludzmi racujacymi w hipermarketach,na stacjach,myjniach. Ile zarabiaja. W Anwie mozna spokojnie zarobic na prowizji. Ale jak sie nie wyrobi planu to nie ma kasy ale to jest uzcziwe. Ja milo wspominam tam prace. I wielu pracownikow ktorzy poodchodzili to wrocicli pokornie znowu do Anwy. Zobaczyli jak jest gdzie indziej. A jak ktos siedzi tylko za biurkiem i czeka na wyhrana w lotto to nigdzie nie bedzie dobrze zarabial. Ja polecam tym co chca sie nauczyc i pracowac

Luna
@Karolina

Można zarobić? Może są 2lub 3miesiace hossy, ale potem tylko 1500 i orka.

Pi

Gratuluje koledze kultury osobistej. Kliencie Toyoty sa tacy i owacy... Pracuje w Anwie. Jestem zadowolony, i mocno zdziwiony opiniami jakie tu wystawiaja pewnie sami zwolnieni pracownicy lub konkurencja. Praca perspektywuczma dajaca mase satysfakcji. Nie wspomne o zespole i niezlej atmosferze w pracy. Ale ja pracowalem ciezko od najmlodszych lat wiec wiem ze praca sama Cie nie znajdzie, ze trzeba sie wykazywac i wtedy to doceniaja. Inteligentni nie zniecheca sie wyssanymj z palca negatywnymi opiniami i tak zloza cv do Anwy a reszta.....

Egon
@Pi

Docenienie:pochwała na obowiązkowym zebraniu pracowniczy o 7rano Buha haha.

Wojciech

Zatrudnilem sie w Anwie kilka miesiecy temu. Pracowalem 15 lat w innym warsztacie i praca w ANWIE to dla mnie spory prezent od losu . Gdybyscie widzielu jakie warunki panuja w innych salonach "na zapleczu" w warsztacie,blacharni czy lakierni to slabo moglo by sie zrobic. Mnie szczerze mowiac szczena opadla z zaskoczenia. To w jakich tutaj pracuje sie warunkach to szok. . Istny XXI wiek ;). Ludzie super.zarobki satysfakcjonujace. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy.

sama prawda
@Wojciech

Ja swoje widziałem. XXI wiek? że niby co? Normalny warsztat i tyle

Egon
@Wojciech

Zapomniałeś, że blacharze na piętrze pracują bez klimy w lecie na 40 stopniach Celsjusza?

Ignacy

Unikajcie tej firmy. Wszystkie osoby które w niej pracowały zgodnie podsumowują, że tylko zmarnowały tam czas i zdrowie. Zarobki najgorsze w całym Krakowie. Zero profitów dla pracowników, nie maja nawet ubezpieczenia grupowego. Pracownicy jak uszkodzą auto z własnej winy lub przypadkiem, są obciążani. Za zagubienie klucza 4000 zł (tak, 4 tysiące) kary... Ciągle nie wypłaca się premii uznaniowej. Ogrom obowiązków i wymagań a zbyt słaba pensja (na wszystkich stanowiskach najniższa podstawa plus premia, której z różnych powodów unikają wypłacać). W pracy da się odczuć mobbing, nie przyjazna motywację, tylko stresujący MOBING. Obecnie firma ma sprawy w sądzie o znęcanie nad pracownikami.

wiesia

Witam, Dział marketingu w Anwie został przejęty przez żonę prezesa.Tragiczna kobieta która nie dośc ze nie zna się na swojej pracy, bo jest ciągle nieobecna w biurze, to jeszcze nie szanuje swoich podwładnych, oszukuje na rozmowach rekrutacyjnych obiecując premie których nie ma, donosi na pracowników, jest opryskliwa i nieuczciwa w stosunku do niższych stanowisk, mimo ,że sama kiedyś zaczynała pracę w salonie od zawodu recepjonistki. Jeżeli któs będzie tam pracował, bardzo prosze uważać na tę kobietę, bo pozornie bardzo miła, wbije Ci nóż w plecy.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwa Toyota - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anwa Toyota
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Pokoju 57