It Clinic Radosław Dzido
counter
3 2 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w It Clinic Radosław Dzido?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tadek Nowy wpis

@Wiarygodna ale to główna siedziba firmy się mieści w takim dziwnym miejscu ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wiarygodna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w It Clinic Radosław Dzido odbywa się również w języku angielskim? Odpowiedz! W jakim języku angielskim? Żart godny Monty Pythona! Proszę przyjechać i zobaczyć ten obskurny serwis zlokalizowany z boku klatki schodowej! Przed nim stado plociuchów miejscowych, lub dzieci zagubionych bez żadnej opieki rodzicielskiej. Godne pożałowania posty na stronie głównej lizusów spod jednego adresu piszących na polecenie właściciela. Czy na tyle uważają (usunięte przez administratora) klientów żeby nie wiedzieli, że te osoby mieszkają w promilu 100 metrów. Dobrze zrobiona strona internetowa i mocno naciągnięte info stanowi, że każdy z klientów nabiera się na przyjazd do serwisu. Na miejscu opadają emocje i wyjawia się cała prawda mocno naciągnięta w opisach: parking ciasny ze szlabanem, serwis zlokalizowany w ciasnej kanciapie gdzie wszędzie walają się przesyłki firmy INPOST, w środku bałagan, który tworzy stan niechlujstwa totalnego z brakiem profesjonalizmu! W środku całą ekipę tworzą dwie osoby, inaczej opisywanym na stronie www. Czy warto tam zostawić coś do naprawy zależy od WAS! Gdyby sam serwis tak działał w 30% procentach jak jest opisany na stronie byłby sukces, ale stan zastany jest taki że stanowi może 10% tego co jest na stronie! Sukces polega na tym że nie (usunięte przez administratora) się i stara sie być obiektywnym!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w It Clinic Radosław Dzido odbywa się również w języku angielskim?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Rzetelna ocena
Klient
 Pytanie

Serwis IT CLINIC to obskurny, mały punkt na parterze w starym bloku na Sadach Żoliborskich. Gdyby nie kartka na drzwiach nikt by się nie domyślił, że tam jest. Brak reklam serwisu stanowi o tym, że wśród mieszkańców ulicy Elbląskiej mało kto wie o istnieniu serwisu. Dojazd pod sam serwis samochodem jest niemożliwy i utrudniony przez szlaban na wjeździe parkingu. Parkując, na ulicy Elbląskiej trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby, znaleźć miejsce w pobliżu adresu serwisu. W środku serwisu panuje mały bałagan, wszędzie poustawiane są paczki kurierskie. Właściciel miły, ale na tym kończą się plusy tego serwisu i jego usług. Po kilku zdaniach dowiaduję się, że właściciel ma pojęcie, ale tylko o bardzo prostych naprawach sprzętowych. W czasach szybkiego rozwoju technik komputerowych niestety trzeba cały czas się szkolić, żeby nadążyć nad nowinkami. Serwis opinie korzystających klientów ma dobre, ale co z tego skoro wszystkie napisane przez osoby mieszkające w dwóch blokach sąsiednich przez te same osoby z jednego adresu IP! Czy na tym polega rzeczywista i prawdziwa ocena serwisu?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Rychu
Klient
@Rzetelna ocena

Podpisuję się obiema rękami 100% prawdy

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Czarek

@Rzetelna ocena Mam wrażenie, że konkurencja usiłuje mocno zaszkodzić firmie.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 234 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia It Clinic Radosław Dzido? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Czekamy na nowe info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie It Clinic Radosław Dzido w mieście Warszawa i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Właściciel IT Clinic
@Administrator

IT Clinic obecnie szuka do swojego serwisu komputerowego przy Elbląskiej 10 RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY. Ogłoszenie można znaleźć na facebooku.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Kasia

Bardzo dobry i godny polecenia serwis komputerowy. Naprawiaja komputery, laptopy, tablety i telefony. Najczęstsze naprawy to zalanie sprzętu, odzyskiwanie danych, czyszczenie układu chłodzenia wymiany uszkodzonych podzespołów zawiasy, gniazda ładowania itp. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o It Clinic Radosław Dzido - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
It Clinic Radosław Dzido
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Elbląska 10
  01-737 Warszawa
 • NIP: 8241667218 REGON: 140898082
It Clinic Radosław Dzido