Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Clinic Radosław Dzido w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w It Clinic Radosław Dzido? Można dołączyć rodzinę?

Bolesna prawda Nowy wpis
@Pytanie

Jaki pakiet medyczny? Obleśny i brudny punkt na parterze bloku, gdzie nie przestrzegają w środku nawet zaleceń dotyczących zasłaniania ust i nosa w punkcie obsługi a ktoś zadaje pytanie odnośnie do co do pakietu medycznego (niezła hipokryzja). Właściciel serwisu posiada psa (sukę), który biega samowolnie i załatwia się, gdzie popadnie pod blokiem. Żona, jako pracownica serwisu, woli plotkować przed wejściem, zamiast zadbać o porządek wokół serwisu!

Zdenerwowana klientka. Nowy wpis
Klient

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Do serwisu zgłosiłam się w celu czyszczenia układu chłodzenia. Usługa miała zostać wykonana tego samego dnia, niestety tak się nie stało. Następnego dnia po kontakcie (z mojej strony) z serwisem, dowiedziałam się, że system się nie uruchamia. Po kilku godzinach diagnozą był uszkodzony dysk. Firma nie uznała w tym swojej winy, mimo, że uszkodzenie nastąpiło, gdy laptop znajdował się pod ich opieką. W ramach "nie zostawiania mnie na lodzie" zaproponowano wymianę dysku na mój koszt, oraz instalacje systemu Windows na koszt serwisu, co jest propozycją co najmniej śmieszną. Po konsultacji z dwoma niezależnymi serwisantami dowiedziałam się, że szansa, iż dysk uległ uszkodzeniu samoistnie jest mała (szczególnie, że jest to komputer "młody"), za to jak najbardziej mogło być to wynikiem nie zachowania należytej ostrożności podczas czyszczenia (np. nie zadbano o ochronę ESD na stanowisku serwisowym - co szczerze mówiąc by mnie nie zdziwiło, biorąc pod uwagę, jaki nieład panuje w tym miejscu, a dwóch młodych chłopaków pracuje "na kolanie"). Na propozycje serwisu oczywiście się nie zgodziłam, byłoby to ostatnie miejsce, w którym zdecydowałabym się na naprawę komputera. Z laptopem udałam się do pobliskiego, poleconego serwisu, w którym za podobną cenę naprawiono mi komputer, a dodatkowo wyczyszczono go z zewnątrz (IT Clinic zajął się jedynie wnętrzem), wyregulowano klapkę oraz zabezpieczono pęknięcie obudowy. Niestety dysk uległ zniszczeniu do tego stopnia, że odzyskanie jakichkolwiek plików jest praktycznie niemożliwe. Początkowo po kontakcie z Rzecznikiem Praw Konsumenta planowałam dochodzić swoich praw, ponieważ postawa serwisu jest absurdalna, jednak niestety jest to dość długi proces, a komputer potrzebny na co dzień. Jedyne co mi obecnie pozostaje, to przestrzegać innych.

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w It Clinic Radosław Dzido?

Wiarygodna

Czy rozmowa rekrutacyjna w It Clinic Radosław Dzido odbywa się również w języku angielskim? Odpowiedz! W jakim języku angielskim? Żart godny Monty Pythona! Proszę przyjechać i zobaczyć ten obskurny serwis zlokalizowany z boku klatki schodowej! Przed nim stado plociuchów miejscowych, lub dzieci zagubionych bez żadnej opieki rodzicielskiej. Godne pożałowania posty na stronie głównej lizusów spod jednego adresu piszących na polecenie właściciela. Czy na tyle uważają (usunięte przez administratora) klientów żeby nie wiedzieli, że te osoby mieszkają w promilu 100 metrów. Dobrze zrobiona strona internetowa i mocno naciągnięte info stanowi, że każdy z klientów nabiera się na przyjazd do serwisu. Na miejscu opadają emocje i wyjawia się cała prawda mocno naciągnięta w opisach: parking ciasny ze szlabanem, serwis zlokalizowany w ciasnej kanciapie gdzie wszędzie walają się przesyłki firmy INPOST, w środku bałagan, który tworzy stan niechlujstwa totalnego z brakiem profesjonalizmu! W środku całą ekipę tworzą dwie osoby, inaczej opisywanym na stronie www. Czy warto tam zostawić coś do naprawy zależy od WAS! Gdyby sam serwis tak działał w 30% procentach jak jest opisany na stronie byłby sukces, ale stan zastany jest taki że stanowi może 10% tego co jest na stronie! Sukces polega na tym że nie (usunięte przez administratora) się i stara sie być obiektywnym!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w It Clinic Radosław Dzido rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Rzetelna ocena
Klient

Serwis IT CLINIC to obskurny, mały punkt na parterze w starym bloku na Sadach Żoliborskich. Gdyby nie kartka na drzwiach nikt by się nie domyślił, że tam jest. Brak reklam serwisu stanowi o tym, że wśród mieszkańców ulicy Elbląskiej mało kto wie o istnieniu serwisu. Dojazd pod sam serwis samochodem jest niemożliwy i utrudniony przez szlaban na wjeździe parkingu. Parkując, na ulicy Elbląskiej trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby, znaleźć miejsce w pobliżu adresu serwisu. W środku serwisu panuje mały bałagan, wszędzie poustawiane są paczki kurierskie. Właściciel miły, ale na tym kończą się plusy tego serwisu i jego usług. Po kilku zdaniach dowiaduję się, że właściciel ma pojęcie, ale tylko o bardzo prostych naprawach sprzętowych. W czasach szybkiego rozwoju technik komputerowych niestety trzeba cały czas się szkolić, żeby nadążyć nad nowinkami. Serwis opinie korzystających klientów ma dobre, ale co z tego skoro wszystkie napisane przez osoby mieszkające w dwóch blokach sąsiednich przez te same osoby z jednego adresu IP! Czy na tym polega rzeczywista i prawdziwa ocena serwisu?

Rychu
@Rzetelna ocena

Podpisuję się obiema rękami 100% prawdy

Czarek

@Rzetelna ocena Mam wrażenie, że konkurencja usiłuje mocno zaszkodzić firmie.

Czekamy na nowe info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie It Clinic Radosław Dzido w mieście Warszawa i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Właściciel IT Clinic
@Administrator

IT Clinic obecnie szuka do swojego serwisu komputerowego przy Elbląskiej 10 RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY. Ogłoszenie można znaleźć na facebooku.

Kasia

Bardzo dobry i godny polecenia serwis komputerowy. Naprawiaja komputery, laptopy, tablety i telefony. Najczęstsze naprawy to zalanie sprzętu, odzyskiwanie danych, czyszczenie układu chłodzenia wymiany uszkodzonych podzespołów zawiasy, gniazda ładowania itp. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Zostaw merytoryczną opinię o It Clinic Radosław Dzido - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w It Clinic Radosław Dzido?

Zobacz opinie na temat firmy It Clinic Radosław Dzido tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie It Clinic Radosław Dzido?

Liczba opinii klientów firmy It Clinic Radosław Dzido, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

It Clinic Radosław Dzido
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Elbląska 10
    01-737 Warszawa
  • NIP: 8241667218 REGON: 140898082

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

It Clinic Radosław Dzido