Opinie o Goltrans Kamil Golec w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Goltrans Kamil Golec. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Goltrans Kamil Golec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goltrans Kamil Golec w Lublin

Operator spycharki nadal może liczyć na nocleg, płatny jak coś? Tak zerkałem na stare ogłoszenia, bo chce iść do firmy się zapytać o pracę, takie sprzed dwóch lat, no i tam ogólnie pisali że Kwatera jest, ale nic więcej tak naprawdę. Nawet nie napisali, czy płatne dodatkowo czy nie.

Operator koparki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Witam Jakie obecnie warunki pracy, mam na myśli A2 Siedlce...? Może ktoś się wypowiedzieć, najlepiej osoba która tam pracuje Pozdrawiam

Już wzięli i usunęli ogłoszenie z FB na operatorów. Kto startował i się dostał i napisze, jak jest i ile mu płacą? Najlepiej jakby operator koparki się odezwał. A temu, co wysyła do firmy, podziękuję. Jest strona, trzeba korzystać, ludziom zaufać

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Goltrans Kamil Golec? Dodali nowe ogłoszenia 9 listopada na Pracuj.pl.

Ja Nowy wpis

Człowieku, mamy prawie marzec, a ty pytasz o ogłoszenia z listopada?? Zadzwoń do nich, będziesz wiedział jak przebiega proces i wtedy sobie ocenisz poziom rozmowy kwalifikacyjnej. Podejrzewam, że jak dzwonią do nich takie nieogary to samo z siebie wychodzi, że ten poziom jest dopasowany do kandydatów ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Goltrans Kamil Golec spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kris

Nadal stawki tak niskie jak piszą ludzie w komentarzach i praca powyżej 12 godzin dziennie? Na jakiej umowie są teraz pracownicy że nie płacą 100% za należny urlop a z chorobowym jest też problem? Zaktualizujcie informacje żebym wiedział czy warto myśleć tu o pracy?Poprawiło się choć trochę?

∆∆∆
@Kris

Najlepiej zadzwoń lub umów się na rozmowę. Jak będziesz słuchał opinii ludzi z internetu, to całe życie będziesz pracy szukał bo zawsze coś komuś nie będzie pasować. Teraz każdy cwany w necie...Przed erą internetu ludzie sądzili, że przyczyną głupoty jest brak dostępu do informacji. Cóż.. to nie było to XD

Klemens

Firma z wyglądu bardzo poczciwa i stabilna dopuki człowiek jej nie skosztuje.Wysyłają człowieka w delegację mówiąc że pracuje się ok 10 godzin A prawda jest taka że pracujesz minimum 13 godzin a nawet zdarzało sie 18 i to nie było jednorazowo A nawet i nie kilkorazowo tylko wiecej Przerwa tylko jedna 1h Brak wody do picia, Nie dają także żadnego posiłku regeneracyjnego mimo sredniej 14 godzin dniowo .Sawki ogromnie zanirzane wedle swojej konkurecji .Lepiej zarabiają pracownicy firm którzy sa wynajmowni przez firmę matkę do podwykonastwa. Bo jak to mówią w tej firmie że ledwo wiążą koniec z końcem (Taka bida dla nich) Urlopy są oszukane Pani szefowa twierdzi że 80 zł za urlop to jest ok i wszyscy w koło tak samo płacą. Za zwolnienie L4 bywało że wcale nie płacili Bo zwolnienie lekarskie to przecież jakas fanaberia teraz dają 71 zł. Przechodząc do meritum Pani włascicielka i jej najmłodszy syn o pseudonimie (karaluch )by bez skrupółow wypili z umierającego pracownika ostatnią krople krwi.Nie polecam firmy bo nie podchodzą uczciwie do pracownika A mają go za (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam biedną Panią Terrezze co jeździ Mercedezzem i Karalucha co ma za ciasne spodnie bo to modne i wygodne.

Zygfryd

Firma bardzo duża w której nikt się nie liczy z pracownikiem. Ciągły mobbing nie można stanąć się wysikać bo masz od razu zdjęcie zrobione przez kierownika i wysłane do Szefostwa co oczywiście wiąże się z przykrą dla robola rozmową. Pracujemy 14 godzin od 5:30 Do 19:30 przerwa jest jedna która trwa 1h .Nie dają żadnych posiłków ani wody ,Ale na osłode dają ci na przeżycie w delegacji 30 cudownych złotych dniówką. Praca dla osób które pragną pracować na czyjs dobrobyt a nie na swój .Kolejna rzeczą sa osoby ktore np jeżdżą ciężarówkami bez rejestracji czasu pracy gdyż zwyczajnie nie starcza czasu na zgodną z przepisami jazdę tak kochają swoich Dziedzicy . Ludzie ogromnie przeciążeni obowiązkami i pewnie nic się nie zmieni dopóki ktoś nie straci życia przez inną osobę która śpi często nie więcej jak 5-6godzin na dobę . Za urlop płacą 80 zł za zwolnienie L4 70zł .Śmiech na sali Mając umowę na stałe jeżeli nie wypracujesz godzin na najniższą krajową to nie dostaniesz nic na konto. Nie polecam

Bogdan
@Zygfryd

Codziennie 14 godzin pracy? Przerwa jest wliczana do czasu pracy i płatna? Czemu za urlop tylko stawka 80 zł. Jak to jest wyliczone? Przecież urlop jest 100 płatny na normalnej umowie o pracę.

Strata czasu

Na rozmowie rekrutacyjnej inżynierom proponują stawki poniżej najniższej krajowej (przez telefon mówili o dużych widełkach płacowych hahaha), mnóstwo nadgodzin, żadnych dodatków, brak obiadów i delegacje, a pensja jak na kasie w biedronce. Samochody służbowe to jakieś strucle. Nie warto fatygować się na rozmowę rekrutacyjną z nimi. Szukają (usunięte przez administratora) a nie pracownika.

Marzena
@Strata czasu

Co ty mówisz, przecież taka pensja jest niezgodna z kodeksem pracy jak poniżej najniższej... a ile na początku zaproponowali ci w tych widełkach? Można chociaż liczyć na umowę o prace?

Strata czasu
@Marzena

4 k z wielką łaską (bo przecież to fortuna) za 220/250 h, w przeliczeniu na godziny bardziej opłaca się w biedrze pracować :P jak ktoś jest chętny tam pracować niech weźmie kalkulator i młotek na rozmowę, młotek żeby się puknąć jakby miał pomysł tam pracować, jest dużo lepiej płatnych zawodów

Bogdan
@Strata czasu

4 tys to nie tak mało ale nie za 25o godzin. Serio aż tyle się tu pracuje? To siedzi się cały czas po godzinach czy zmiany po 10-12 godzin?

(usunięte przez administratora), każdy pracownik dla nich to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek szacunku i podziękowania nawet na święta. Ogólnie robota tylko w delegacji starym pracownikom powiedziane było tak nie jedziesz w delegację wypad z roboty. Strój z łaski dadzą ci raz na dwa trzy lata a potem radź sobie sam. 19 zł na walcu 23 na spycharce śmiech na sali innymi słowy nie masz godzin nie masz wypłaty w okres zimowy zarobisz może 2000 a niektórzy nawet i tego nie w lecie (usunięte przez administratora) od 12 do 16 godzin (usunięte przez administratora) jest codziennie zawsze się znajdzie jakiś uprzejmie informujący. Najniższa krajowa reszta w kopercie pod stołem a ZUS czasem jest płacimy czasem nie. A kierownicy to całkiem druga i długa historia ci co byli spoko to już dawno odeszli.

Beata

A co z urlopami? Płatne są normalnie? Czy jakoś trzeba się dogadywać z szefem?

Dokładnie. Dodam jeszcze że najnizsza krajowa poszła w górę a tu stawka godzinowa jak była mała tak jest dalej

Zgadzam się z przedmówcą. Podejście szefostwa tragedia! Zawsze za wolno za mało a tak zwany kierownik statysta niereaguje na prośby o porównanie drogi tylko siedzi w aucie sam niewie w jakim celu.W sezonie praca po13-14 godzin,lecz ze strony szefostwa niema nawet obiadów, o wodę w lecie też ciężko się doprosić bo przecież się nieopłaca. Dla chętnych możliwość pracy w tak zwanych nadgodzinach, spoko są chętni niektórzy walą godziny 18-19. Spoko masz zdrowie lub wspomagacze rób nonstop. Dlaczego szefostwo pozwala takiej osobie prowadzić busa z innymi pracownikami narażając na utrate zdrowia lub życia.Zgłaszając awarie do firmowego druciarza słyszysz odpowiedź robić obserwować, taka informacja pozostaje bez żadnej reakcji ponieważ druciarz zapomniał przekazać dalej. Na budowie brak jakich kolwiek kontenerów socjalnych, toalet, czy śmietników.

Zofia
@.

No właśnie, coś mi tu nie pasi. Przecież godzinowa w 2023 to jest 22,80 brutto, to nie może płacić na walcu 19 zł brutto! Jak się okaże, że za styczeń będziecie mieli więcej, to dacie tutaj znaka?

Delegat
@Beata

Za urlopy Płacą tylko 80 zł dniówką wszystkim co byś nie robił i jakiej byś umowy nie miał to masz 80zł max z kont taka stawka nigdy sie nie dowiesz Wg mnie jezeli zarabiasz 2,368 zł na rekę to dzieląc tą stawkę przez 20 dni to wychodzi 118zł .To gdzie się podziewa 40 zł z każdego dnia urlopu (usunięte przez administratora) ale nie tylko tego brak, bo szacunku dla tych którzy tyraja na firmę i chcą pracować też brak A nawet bym powiedział że nigdy nie było☹

Szymon
@Delegat

To na jakiej umowie ludzie są tu zatrudnieni? Jest możliwość robić na UoP, by chorobowe, kiedy trzeba i urlop latem był?

Gołyfiut

Witam. Czytam te wszystkie komentarze i niestety muszę się zgodzić z moimi poprzednikami. Dużo więcej istotnych kwestii mógłbym poruszyć na tym forum,ale czy jest jakikolwiek sens? Wątpię... Może kiedyś było lepiej,ale ja niestety już pracowałem za rządów "Pana Prezesa Karola" . Mogę mieć jedynie pretensje do siebie,iż tak długo tam pracowałem. Polecam tam pracę dla rolników postępowych co w sezonie mogą sobie dorobić z pola,a wiem że takich tam sporo pracuje :) . Jeśli ktoś chce pracować normalnie i szanować samego siebie to nie mamy o czym rozmawiać. Za dużo karierowiczów co pracują po 14-18 h i jeszcze są z tego dumni,a Pan Prezes się śmieje z (usunięte przez administratora) :) . A i zapomniałbym o rewelacyjnej diecie 30 zł w delegacji bez obiadu. Ale chłopaki się cieszą bo przecież nic mogli nie dać :) :) :) . (usunięte przez administratora) Jakiś balans musi być. NIE POLECAM TEJ FIRMY. Tym pozytywnym akcentem zakończę swoją merytoryczną wypowiedź. Dziękuję. Pozdrawiam kumatych :)

...

Podwyżki zapewne będą dopiero w sierpniu, bo szefostwu NIE OPLACA SIĘ dawać ich wcześniej. W sumie to norma, wiecznie nie ma na nic pieniędzy i ledwo wiążą koniec z końcem a ty sobie radz. Za te pieniądze nikt nie przyjedzie do nich pracować na operatora ale i tak nie będą o ciebie dbać tylko przy każdej możliwej okazji parch powie co mu nie pasuje, a o pochwale za dobrą robotę wykonaną szybko można pomarzyć...

Tak
@...

Tak, wiecznie mało. Pieniądze uderzają do głowy. Kiedyś było inaczej ale teraz liczy się pieniądz. Młodym do 26r życia nie płacą tego podatku dochodowego tylko wliczają go w godizny pracy tak by jeszcze zaoszczędzić. Normalny człowiek który dba o ludzi dorzuca im to by ich zmotywować. A potem się dziwią że młody pójdzie gdzie indziej a dokładnie tam gdzie lepiej płacą i czuję się szanowany a nie (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) co by na nowe skutery wodne i dworki było

Hefajstos

Praca pod ogromną presją cały czas jesteś zastraszany że zostaniesz zwolniony,Praca W sezonie od 6 Do 18 i 6 dni w tygodniu,bez prawa do choroby czy urlopu gdyż ten można odebrać tylko w zimę, bo pracodawca mówi że na twoje miejsce ma 3 kierowców.Natomiast w zimę nie ma pracy i nawet szefostwo nie zapyta o Ciebie bo cię mają w D.pie A w lecie najlepiej gdybyś pracował 24/24. Wypłaty nigdy nie są na czas zawsze są spóźnione nawet o 5,6 i więcej dni.

On
@Hefajstos

Zgadzam sie cala prawda,wogole zeby sie dowiedziec czego kolwiek to graniczy z cudem,daja dokumenty do.podpisania ze sie odebralo ubior,kask.i tp i do chwili obecnej nic nie ma. Firma masakra szefostwo po usterce auta chca aby to kierowca naprawial auta a mechanik wpada zostawia klucze i jedzie bo Twierdzi ze nie ma.czasu Porazka jak ta firma.wogole.funkcionuje O.swoje zarobione pieniadze trzdba sie upominac a.kierownicy nie maja pojecia ,wiec trzrba dzwonic do szefostwa Zdecydowanie nie Polecam!!!

Iwona
@On

Ale ostatecznie normalnie ten ubiór tu wydają, prawda? No bo jak może niby nie być, to w czym by ludzie pracowali?

Robieudziada

Praca pod presją. Brak możliwości brania urlopu w sezonie problemy z wypłatami. Prawie brak możliwości jakiej kolwiek możliwości rozmowy z " prezesem"

Joanna
@Robieudziada

Czym się objawiają te problemy z wypłatami? Płacą z opóźnieniem czy nie takie kwoty, jak trzeba?

Małgorzata

Jeżeli nie można brać urlopu w sezonie, to kiedy jest on przyznawany, w sezonie zimowym ? Wtedy nie ma z tym problemu ? Jakie są godziny pracy? Piszecie, że pod presją czasu...

MATEO

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Goltrans Kamil Golec - Lublin

• Jak się pracuje w Goltrans Kamil Golec?

Zobacz opinie na temat firmy Goltrans Kamil Golec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goltrans Kamil Golec?

Goltrans Kamil Golec
  • Abramowicka 39