Opinie o Akwapol Sebastian Tyra w Wierzbno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akwapol Sebastian Tyra. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akwapol Sebastian Tyra o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akwapol Sebastian Tyra w Wierzbno

Barbara

Widzę, że niektórzy klienci nie są zadowoleni z zakupu. Może próbowaliście na spokojnie porozmawiać ze sprzedawcą, poprosić o reklamację, zwrot pieniędzy? Może akwarium uległo zniszczeniu w transporcie. Ktoś pisał, że nie dostał paragonu, a może gdzieś przepadł do spamu w skrzynce e-mailowej?

kupujący
@Barbara

Z tym Panem nie można spokojnie rozmawiać Jest beszczelny i winą obarcza kupujacego. Wysyła najtańszym kurierem bez oznaczeń że to szkło Nic dziwnego że przesyłki ulegaja stłuczeniu . I nie daje żadnego dowodu zakupu. A poza tym wykonanie daje duzo do zyczenia Jak tani, tak niedokładny.

GT

Jestem bardzo zadowolona z zakupu Akwarium, bardzo dobrze zapakowane, faktura i paragon zalączone w e-mail, pięknie dziękuje

Tak jak pisze poprzednik obraza klienta nie daje paragonu pokrywa pęknięta w rogu, krzywo sklejona nie polecam proszę się strzec oszusta.

Krzysztof

zamówiłem akwarium i przyszło takie jakie chciałem. Ja nie rozumiem tych ludzi co piszą że akwarium jest żle wykonane bo to jakieś bzdury, a po druge każde akwarium jest dokładnie sprawdzane czy nie przecieka. Więc gdybym miał kupować to tylko w firmie Akwapol

@Krzysztof

To proszę dać 5 gwiazdek na allegro a nie wchodzi Pan gdzie ludzie szukają pomocy jak odzyskać pieniądze Ja mam bardzo zle zdanie o tej firmie a o samym właścicielu nie będę się wypowiadać ponieważ musiałabym się stać równie osoba niekulturalna jak on sam Szkoda moich nerwów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Akwapol Sebastian Tyra? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Tymek

A czy pracodawca tu zapewnia jakikolwiek pakiet socjalny?

pawlo

(usunięte przez administratora) W odpowiedzi na zgłoszenie reklamacji obraża i pomawia konsumenta, zupełnie przy tym nie respektując obowiązujących norm prawnych. Dlatego przeciwko niemu i jego "firmie" zostały podjęte stosowne kroki prawne. Ponadto sprzedawane akwaria są krzywo sklejone, brakuje w nich silikonu, który po otwarciu pudełka jeszcze nie był całkowicie wyschnięty. Szkoda czasu i pieniędzy. Zdecydowanie odradzam.

bartek
@pawlo

znam doskonale temat Bardzo zle traktuje klientow jesli cos jest nie tak Padaja slowa na(usunięte przez administratora)Ten gosc boi sie tylko Urzedu podatkowego, bo nie wystawia faktur. Nigdy nie mialem do czynienia z tak chamskim czlowiekiem A akwaria sa beznadziejnie sklejone Probowalem reklamowac z tytulu rekojmi, przez firme transportowa i ciekawostka, nie opaca przewozu towaru ze szkla i nie mozna odszkodowania odzyskac.

Kto zajmuje się reklamacjami w firmie?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Akwapol Sebastian Tyra?

Renata

Nie wiem jakie są narzędzia, ale szlify są robione panierem ściernym

Renata

Wysyła akwarium kurierem bez wniesienia opłaty za szkło Gdy informuje ze jest uszkodzone unika kontaktu i twierdzi że to nie jego wina Tylko teraz czyja?Bo kuriera też nie skoro przesyłka bez oznaczeń .Brak słów i nerwów na tego sprzedawcę .Nie polecam Pieniądze wyrzucone w błoto Boi się tylko skarbówki, w ten sposób odzyskałam fakturę bo też nie chciał jej dać

Kupujacy

Akwarium źle sklejone Duże pęcherze w silikonie Na dodatek potłuczony róg Wmawia mi teraz że to moja wina Nie chce uwzględnić reklamacji Przecież ja go nie kleilem aby to była moja wina Nie chce dać faktury Klienta ma w (usunięte przez administratora) Wysyła nr przesyłki innej aby mieć spokój na kilka dni Gdy się zorientowałem twierdzi że to kurierzy zawinili Nie odbiera tel Zero kontaktu Pomóżcie, co zrobić z tym człowiekiem, jak odzyskać pieniądze

Akwarium komisariat

Firma wysyła niechlujnie sklejone akwaria. Jedna ściana akwarium jest wyższa o 7 mm ?? Fachowcy hahah. Paczka przyszła niekompletna !!! Bezz jakiego kolwiek dowodu zakupu! Wlasciciel uchyla sie od kontaktu juz drugi tydzien. (usunięte przez administratora) Krotko na temat, dziekuje.

Czarek

Czyżby konkurencja inspirowała klientów do tych wpisów na forum pracowniczym?

Marta1207

Nie polecam, pieniądze przelane a pokrywy do akwarium jak nie było tak nie ma

podpis

Masakra, myślałem, że się nie doczekam na akwarium. W końcu przyszło, kiepsko zapakowane, kiepsko i krzywo sklejone, pęcherze w spoinach.... Lepiej dopłacić kilka stówek i kupić od firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje, bo przyoszczędzenie w tym przypadku jest kompletnie nieopłacalne. Mam nadzieję, że nie zacznie niedługo przeciekać.

Kamil

Omijać szerokim łukiem!!! Zamówione 2 akwaria, przód grubszy od reszty ścianek, na dodatek silikon położony nieestetycznie. Sprzedawca twierdzi, że pęcherze powietrza w spoinach powstały w transporcie?! PARODIA! O Jakimkolwiek paragonie czy zwrocie gotówki możecie zapomnieć. Wiejski Janusz biznesu, który klei akwaria na kolanie w szopie i tyle. NIE POLECAM

Tomasz

Nie polecam! Nie wywiązuje się z terminów, po telefonie: "gdzie towar" zbywa i zwala winę na kurierów! Gdy towar w końcu dotarł okazało się , że silikon nie jest w odpowiednim kolorze (chciałem przeźroczysty dostałem z czarnym), sklejone tak sobie. Całą winę zwala na kupującego, do tego jeszcze obraża, zapomnijcie o odzyskaniu pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Akwapol Sebastian Tyra - Wierzbno

• Jak się pracuje w Akwapol Sebastian Tyra?

Zobacz opinie na temat firmy Akwapol Sebastian Tyra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akwapol Sebastian Tyra?

Akwapol Sebastian Tyra
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 100
    55-216 Wierzbno