Opinie o Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz w Mielec

Obesrołek Nowy wpis
Były pracownik

Typowo (usunięte przez administratora)interes z typowo (usunięte przez administratora)podejściem; ile byś nie robił to powiedzą że mało, podniosą normę jak zrobisz tyle ile kazali a śmieszne 2 stówki premii dostaniesz jak: wyrabiasz normę każdy dzień w tygodniu, nie spóźnisz się, nie weźmiesz chorobowego ani wolnego. Mało tego są 2 systemy w których albo przez pół roku nie masz możliwości zrobienia żadnych nadgodzin a przez drugie pół roku masz robić 12 pięć razy w tygodniu przez cały miesiąc, a jak nie to nie przedłużą Ci umowy - która nawiasem mówiąc jest odnawiana kolejno na początku każdego z półrocznych okresów. Mało tego, zamykając firmę na czas przestoju zarządzony przez pracodawcę wciskają Ci podpisanie urlopu bezpłatnego albo wypowiedzenie jeżeli nie podpiszesz. Trakrują ludzi jak śmieci a szef i Pani Jola której wydaje się że to do niej należy firma to zdecydowanie najgorsza parka na jaką było mi dane trafić w pracy. Nick którym się podpisałem jest przezwiskiem jednego z pracowników które dumnie Pan Komaniecki nadał w ramach zemsty za to ze chłopak poszedł na chorobowe bo „pewnie sra pod siebie” banda wieśniaków którzy zarabiają na głupocie ludzi którzy chcą tam pracować. Nie pozdrawiam.

Joachim Nowy wpis

Z pewnością firma, którą śmiało można nazwać dobrym pracodawcą, super ludzie , polecam.

Dobry Nowy wpis
Były pracownik

A mi się tam podobało bo można się trochę poobijac i nikt nie goni tak strasznie do roboty.

A ja dalej nic nie robię Nowy wpis

Nierób dobrze opisał, ja dodam od siebie jeszcze że nowi pracownicy mają praktycznie odrazu taką samą (niską) stawkę co starzy z doświadczeniem . Robisz szybko? Podniosą ci normę, nie dostaje się nagrody za bycie dobrym pracownikiem a karę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Nierób

Szczerze mówiąc, nie polecam. Traktowanie pracownika jak parobka. Podnoszenie normy w tych samych pieniądzach pod byle pretekstem i na każde zażalenie usłyszysz tekst "jak Ci nie pasuje to się zwolnij". Ile by człowiek nie robił to i tak będzie za mało.

Administrator

Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!Wiecie jak teraz wygląda praca w firmie Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz, w miejscowości Mielec, mieliście z nią doświadczenie? Pomóżcie innym użytkownikom!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz - Mielec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sienkiewicza 121
  39-300 Mielec
 • NIP: 8171038019 REGON: 690391180
Firma KG Elektronik Komaniecki Grzegorz