Opinie o Goodlookin.Pl (Andrzej Chmiel Endrju) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Chmiel Endrju. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Chmiel Endrju o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Chmiel Endrju w Warszawa

Dagmara

@realna a czy rozmowa odbywa się w języku angielskim?

@Dagmara

Nie, to polska firma. Wszyscy mówią po polsku

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Andrzej Chmiel Endrju?

Tak, w siedzibie, na ul. Szałwiowej 2

byly pracownik

niestety ale potwierdzam opinie o tej firmie. Zatrudniają ludzi sezonowo, najlepiej bez umowy lub żeby nie płacić ZUSu to pensja "pod stołem". Kierownik magazynu to człowiek, który jest rodzina szefa. Robi co chce i nie ma pojęcia o zarzadzaniu ludźmi ! Nie polecam pracy w tej firmie!

@byly pracownik

Chłopie, zacznij żyć własnym życiem i przestań się pogrążać. Miałeś gdzieś właścicieli i współpracowników, więc twoja umowa nie została przedłużona. A z kierownikiem magazynu miałeś konflikt, bo jak twierdziłeś "to przez niego nie dostałem przedłużenia umowy". I tylko dlatego o nim piszesz. Spytałam go - on nic nie wie o byciu rodziną właścicieli. Jak rozumiem ty miałeś pensję pod stołem? :) Bez żartów - cały czas biadoliłeś, że nigdy nie poszedłbyś do pracy z pensją "na czarno", "bo kredyt hipoteczny"... Nie było tygodnia, żebyś o tym nie przypomniał...

realna

(usunięte przez administratora), jesteś niesprawiedliwy i mściwy. Są ludzie, którzy przyszli tu do pracy 7 lat temu i z tego co wiem nie planują zmiany (ja pracuję od 4 lat). Też jako pierwszą dostałam umowę na 3 miesiące, ale teraz mam umowę o pracę na czas nieokreślony, podobnie jak 20 innych osób... Ty nie pracowałeś kilka miesięcy, ale półtora roku. Miałeś pracę do wykonania, a wolałeś bujać się na krześle, obejrzeć mecz w godzinach pracy, "obrabiać tyłek" innym pracownikom (między innymi mi) i wystawiać swoje prywatne ogłoszenia ("mam zepsutego laptopa, nie zrobię tego w domu"), więc bez przesady... Z takim podejściem - powodzenia w nowej pracy!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Chmiel Endrju, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
seamas

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Praca jest sezonowa, czyli od wrzesnia do marca, potem na bruk. Szef poinformuje Cie o nie zakonczeniu wspolpracy w Twoim ostatnim dniu umowy. (usunięte przez administratora) Czysty wyzysk. Szczerze nie polecam nikomu tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Chmiel Endrju - Warszawa

• Jak się pracuje w Andrzej Chmiel Endrju?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Chmiel Endrju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Chmiel Endrju?

Andrzej Chmiel Endrju
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kępa Tarchomińska 6F lok. 2
    03-113 Warszawa