Opinie o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel w Kobylnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel w Kobylnica

Zakupiłem komputer do VOLVO, który okazało się że nie pasuje do mojego auta.Zadzwoniłem do firmy Pana Piotra kazno odesłać mi część wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Pieniądze zwrócone na moje konto, żadnych problemów POLECAM tą firmę.

Kamila
@Marcin

Spoko, że bezproblemowo się udało. A za przesyłkę to kto płacił?

Polecam firmę wszystko w porządku.Auto Części i Auto Handel godne polecenia.

Tomasz

Czy mogę prosić o numer telefonu do firmy?

Alicja

Od kilku lat robię zakupy w tej firmie i nigdy nie napotkał mnie żaden problem. Zawsze można dojść do porozumienia w sprawie oddania lub wymiany części. Polecam tę firmę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Joanna

Zakupiony wal do suzuki Ignis okazał się kompletnie uszkodzony. Pan Kowalski nie odbiera telefonów, nie odpowiada. Gdy udało się nam dodzwonić, przerywał rozmowę. To człowiek niezrównoważony, który myśli, że może bezkarnie (usunięte przez administratora) ludzi.

@Joanna

Złóż reklamacje i odeślij towar jeśli jest uszkodzony. Jak będę problemy to do Rzecznika Praw Konsumenta. Może pomoże rozwiązać sprawę. Chociaż najlepiej dogadać się polubownie, nie?

Bogdan W.

Zakupiłem w tej firmie części do vw up. Wysyłali tydzień. Jedna z części była niekompletna i uszkodzona. Zwrotu nie przyjęli . Straciłem 250zł.

Izabela
@Bogdan W.

Dlaczego nie przyjęli? Zostało to jakoś uzasadnione?

Bogdan W.

Zakupiłem w tej firmie części do vw up.Wysyłali tydzień.Przysłali niekompletne i uszkodzone, zwrotu nie przyjęli. Straciłem 250 zł.

klient

Nie polecam tam pracować ! a tym bardziej tam cos kupowac

Olga
@klient

A dodasz jeszcze, dlaczego nie polecasz tam pracować?

Magdalena Kawka

Absolutnie nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) Zamówiłam zwrotnice do suzuki ignis przyszła nie do tego modelu auta odesłałam do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani prawidłowej zwrotnicy ani zwrotu gotówki od miesiąca wyłączony telefon a jak się raz udało dodzwonić z innego numeru telefonu to Pan odpowiadał matacząco, że wysłał prawidłową zwrotnice która od ponad miesiąca nie może do mnie dotrzeć. (usunięte przez administratora)

xxx

Witam nie polecam tej firmy. Problem ze zwrotem cześci wysłanao mi 2 razy wadliwa pompe wspomagania.Za kazdym razem ponosiłem koszt montazu i demontazu pompy. firma krzak. Czesci są uzywane ale nie sprawdzone. jest problem ze zwrotem . niepolecam radze sie trzymać z daleka od pseudo firmy

Emil Bator

Firma (usunięte przez administratora)! Nie polecam!

Aleksander
@Emil Bator

Hej, dzięki za wpis, ale dlaczego właściwie nie polecasz? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat, bo tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi? Naprawdę wg. Ciebie nie znajdą się żadne plusy pracy? Daj proszę znać.

Sebastian

Nie polecam firmy, zamówiłem od nich skrzynie biegów z zdj. Z olx. Oczywiście zostało mi potwierdzone że to skrzynia z diesla a okazało się że wysłali od benzyny. Oczywiście firma zwrotów nie przyjmuje. Po uprzedzeniu że wysłali nie to co trzeba Pan który odebrał telefon nie był wcale miły w rozmowie i w pewnym momencie polecialo w moją stronę słowo spier... NIE POLECAM!!!

MAREK

Lipa nie polecam tego czlowieka blok silnika zakupiony u tego pana okazal sie zlomem zardzewialym niestety zaplacilem za to 600 zl z kolektorem wydechowym ,kolektor nie do tego silnika co chcialem ,brak jakiejkolwiek reakcji ,obiecal wyslac ale nie ma ,brak kontaktu, zakupiony blok musial isc do tulejowania bo nie nadawal sie do montazu w aucie klijenta ,brak slow NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel - Kobylnica

• Jak się pracuje w Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel?

Piotr Kowalski Auto Części i Auto Handel
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 1
    88-121 Kobylnica