Adres: Grenadierów 17 lok. 23, 04-052 Warszawa

NIP: 7962207110 REGON: 363767789

Opinie o Atelier Kreska Stolarstwo Kreatywne Projektowanie Wnętrz Katarzyna Gołębiowska-Padewska

Filtruj opinie po kryteriach:

W internecie wciąż brakuje opinii o przedsiębiorstwie Atelier Kreska Stolarstwo Kreatywne Projektowanie Wnętrz Katarzyna Gołębiowska-Padewska w miejscowości Warszawa. Dodaj swój komentarz i oceń tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Atelier Kreska Stolarstwo Kreatywne Projektowanie Wnętrz Katarzyna Gołębiowska-Padewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atelier Kreska Stolarstwo Kreatywne Projektowanie Wnętrz Katarzyna Gołębiowska-Padewska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.