Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Gość Firmy

Widząc te wszystkie komentarze, to aż strach zatrudnić się w tej firmie!!! Tu nie chodzi już o warunki i traktowanie ludzi, ale najgorsza jest zawiść tych ludzi którzy tam pracują. Przykre jest to że ludzie którzy tam pracują , mogą tak nienawidzić kolegów z pracy! Zawiść , zazdrość przykre to jest naprawdę, nie chciał bym osobiści pracować w takim doborowym towarzystwie! I współczuję szefostwu że dają pracę tak niewdzięcznym osobnikom. Miłego dnia życzę. Pozdrawiam.

Były
@Gość Firmy

W pracy nie ma kolegów /koleżanek są tylko znajome twarze .

@Były

Z takim podejściem do życia to naprawdę ... żal

Widmo
@Gość Firmy

Pracuję tu już kilka lat, i jest dokładnie tak jak piszesz, praca jak praca wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jeśli tak wszystkim źle, zawsze mogą się zwolnić i iść gdzie indziej. Najgorsza jest atmosfera w pracy, większość żyje chyba tylko życiem innych, kto z kim, gdzie, jak by nie mieli swojego życia

@Gość Firmy

To ze ktoś napisał prawdę ze Polacy na przymusowych urlopach , a Ukraina pracowała . To ze ktoś napisał ze nowo przyjęci pracownicy dostają więcej na godzinę od pracowników którzy paradują po kilka lat to jest zawiść do innych ? To jest smaa prawda ..

Erni

Dokładnie sama prawda. A może zrobimy strajk pod zakładem?

Do goscia firmy...wez Ty juz lepiej sie nie wypowiadaj

Yeti

Najniższa wzrosła. A Będą podwyżki w tym roku ??

Polski obywatel
@Yeti

Najniższa wzrosła a koperta zmniejszyła :D śmiech na zakładzie

@Polski obywatel

ja Się pytam dlaczego przez podniesienie krówek zmniejszyli koperty ! Wyzysk ludzi !!!!

Mocny

Bo Ukraina przyjechała zarobić , a to ze Polacy maja rodziny na utrzymaniu , to ze tez chcą zarobić to już ch... kogo obchodzi

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Optymista

Widać trzeba będzie się zwolnić albo zaczac mowic po ukrainsku by moc wynegocjować lepsze warunki płacy Hmm w koncu co tu negocjować skoro i tak nie wykarza więcej niż najniższa bo trzeba bogacic się na krzywdzie robotnika

Jachu

Majstrem będzie rzadzil majster bo robić nie będzie komu. Dajcie więcej jeszcze tych żółtych kurtek. Brawo wy

Cedar

Skąpi ten co wydaje rękawiczki, Ci co robią w tej firmie wiedzą o kogo chodzi. Pozdrawiam

Jan

Pan (usunięte przez administratora)nie zajmuje sie wydawaniem rękawic, ma wazniejsze sprawy na głowie .

Gocha

Popieram Pimpka,@Pimpek na kierownika...

Jolek

kochany pimpku nie wiem czy wiesz ale chodza tez słuchy o redukcji etatow, wiec pewnie w pierwszej kolejnowsci zostaną zwolnieni najwieksi leserzy..

Wesoły Janek

Dzień dobry drodzy Państwo. Chciałem się dowiedzieć, czy warto zatrudnić się w firmie Mat-Tar? Jakie jest wynagrodze na początek i czy można awansować w firmie na wyższe szczeble? Będę wdzięczny za jakikolwiek odzew. Pozdrawiam serdecznie:)

@Wesoły Janek

Na awans nie licz a zarobki to oficjalnie najniższa za 10 godz dziennie ha ha ha

Jawa
@Wesoły Janek

"na początek " czyli, tyle samo co 5 latach pracy więc wydedukuj sam czy warto.

Załoga

Czy ta skrzynka wniosków i zażalen jest tylko do picu bo nikt nie czyta i nie odpowiada na pytania

Optymista

Może i fakt ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale to nie powód aby dawać się wyzyskiwac na składach ZUS bo kiedyś to się odbije na naszych emeryturach Mamy więc nadzieję że szefostwo zacznie w końcu doceniać pracowników którzy tu pracują już po kilka lat i maja pojęcie o tej pracy

Jan

Naprawdę dziwie sie tym osoba, ktore robia tu po 6 , 10 lat i twierdza ze jest im tu niedobrze, zastanawia mnie fakt dlaczego jeszcze tu robią? Jest wiele innych zakładów, życze powodzenia! wszedzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma .

Joanna
@Jan

Dokładnie.

Przyjaciel Firmy

Szanowni Państwo, czytam ostatni komentarz i nie dowierzam, że są osoby które mogą tak bezpodstawnie oczerniać firmę z ponad 60 letnią tradycją, firmę rodzinną, firmę budowaną ciężką i mozolną pracą Państwa Matuszkiewicz oraz ich współpracowników. Jestem pewien, że negatywne komentarze/oceny stanowią próbę zdyskredytowania dobrego imienia i renomy Firmy (a na to zgody nie będzie). Ponadto wychodzę z założenia, że każdy komentarz zawierający informacje kłamliwe, nieprawdziwe, szkodzące firmie - winien stanowić asumpt do podjęcia kroków prawnych mających na celu ochronę dobrego imienia i renomy Firmy M-T.

Erni

Dostali kurtki? Przynajmniej teraz widać tych wszystkich dziobaków

Djuka

Chwała Ukrainie!!! Gierojom Chwała!!!

Pracownica

Nikt nikogo nie urazil więc nie ma co sie oburzać zaraz. Jest jak jest a wiele opisanych spraw ma miejsce. Zawsze może być gorzej (chyba)...

Anonim ????

Moi drodzy! W tym zakładzie pracuje nie całe 10 lat i zawsze będą wady i zalety. Komentarze jak to źle pracownicy mają, ale nadal pracujecie? Jak tak wam się krzywda dzieje to możecie zmienić zawsze pracę. Zapraszamy na Adros, Vitax, Płomyk ..... Itd. Jeśli ktoś zamierza podjąć pracę musi przekonać się sam zawsze może zrezygnować. Jeśli chodzi o urlop to trzeba zgłosić wcześniej i urlop się dostanie. Pracować wszędzie trzeba tylko chęci. Pozdrawiam

Bardzo dziwna opinia. MAT-TAR ma dobra opinię jako pracodawca, na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować.

Lidia

@Zainteresowany widzę, że z rozmów na forum nie możesz wywnioskować czy warto pracować czy nie w firmie MAT-TAR SJ. Dlatego myślę, że najlepiej jak spróbujesz podjąć pracę w tej firmie i zobaczysz na własnym doświadczeniu czy praca w w tej firmie Ci odpowiada. Zaaplikujesz by się dowiedzieć?

To wkoncu warto czy nie

Lidia

Nadal jesteście zadowoleni z pracy w MAT-TAR SJ? Czy jak na stronie firmy w zakładce kariera nie ma ofert pracy to warto aplikować czy raczej nie ma szans na zatrudnienie?

23r

dobre pytanie @kel powiem ci ze tez bym chciał to wiedziec

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ