Opinie o Comfort Systems Artur Lipiński w Marki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Comfort Systems Artur Lipiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comfort Systems Artur Lipiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comfort Systems Artur Lipiński w Marki

Brzozowski Krzysiek

Nie wiem, kto podpisuje się jako "Brzoza". Nazywam się KRZYSIEK BRZOZOWSKI i przyznaję, że jak najbardziej pracowałem u Artura Lipińskiego w jego firmie. Artur Lipiński dał mi szansę na pracę i kilka obiektów mieszkaniowych, zabezpieczył zatrudnienie na umowę o pracę za niezłe pieniądze (nie jakieś śmieciówki). Nigdy w życiu nie miałem problemów z Prezesem (czyli z Arturem Lipińskim). Jak trzeba mi było pożyczyć kasę, to Prezes pierwszy dał mi możliwość wzięcia nieoprocentowanej pożyczki. Nie miałem raczej z żadnym ze współpracowników w tej firmie kłopotów ze współpracą, a już na pewno nie z Rafałem Skwarkiem. Zawsze jako elektryk z wykształcenia, zamiłowania i zawodu i nie bardzo znający się na hydraulice mogłem liczyć na jedynego, zajebistego i uczynnego fachmana hydraulicznego, jakim w tej firmie jest RAFAŁ SKWAREK. Nie będę się wypowiadał na temat Tomka Okuniewicza, bo nie o tym mowa, jest jaki jest. Szkoda tylko, że ktoś go zrobił KIEROWNIKIEM HYDRAULIKÓW. Akurat tu trzeba mieć praktykę. PODSUMOWUJĄC, NIECH NIKT NIE PODPISUJE SIĘ MOJĄ KSYWKĄ "BRZOZA", BO JA NIGDY NIE NAPISAŁEM NIC ZŁEGO NA ARTURA ANI NA RAFAŁA, ANI NA FIRMĘ COMFORT SYSTEM. IP komputera jest zawsze do wyśledzenia.

GP
@Brzozowski Krzysiek

Ty nie jesteś pępkiem świata o takiej ksywie " Brzoza" takich elektryków jest dużo w Polsce

Krystyna z poczty
@GP

Ale tylko jeden Brzoza pracował w Comfort systems, więc jeśli ktoś pidpusuje się takim nickiem, to ewidentnie robi smród Temu Brzozie. Nie uważasz kolego GP?

Waldek

Czytajcie spowiedź Krzysztofa Brzozowskiego i jego żony Agnieszki

Seba
@Waldek

O co ja widzę? Sz. P. Waldek zaczepia rodzinę byłych pracowników. Nie ładnie.... ☹️

OMC-ZERAN

Firma nie dorównuje technicznie firmą General Property czy Apleona , Spie ze względu na marne zaplecze techniczne. Zatrudnienie pracowników z Ukrainy dla ,których nowoczesna technika jest obca i nie mają wiedzy technicznej by utrzymywać pełną sprawność zaawansowanych technologicznie budynków mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych klasy „A” i systemów BMS i AKPiA dlatego kiedy trzeba płacić zawyżone fakturki koordynator Tomek i kierownictwo firmy pokazuje swoją fałszywą twarz. Można byłoby zatem przypuszczać, że ich usługi są na bardzo niskim poziomie stąd te problemy, strzeżcie się współpracy z nimi

Brzozowski Krzysiek
@OMC-ZERAN

Jeśli ktoś pisze o GP czy Apelonie, czy SPIE to nie ma pojęcia, że Comfort System świadczy usługi w branży mieszkaniowej a nie w biurowej, (komercyjnej). To zupełnie inna bajka. Ja przeniosłem się z mieszkaniówki do komercji. Tu trzeba mieć na czym czapkę nosić. Jestem bardzo zadowolony.

GP
@Brzozowski Krzysiek

Piszesz bzdury człowieku patrz na stronę internetową Comfort Systems działa na rynku nieruchomości w zakresie kompleksowej obsługi technicznej obiektów Komercyjnych jak centra handlowe, obiekty biurowe i sklepy wielko powierzchniowe oraz nieruchomości Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

Stefan
@Brzozowski Krzysiek

Zmień na myckę bo jest lżejsza od czapki i rozumu nie uciska.

Skwar Wielki

Dobra, ja już się nie wypowiadam na temat Rafała Skarbka w tym wątku starczy inni internauci go ocenia, którzy jego znają. Będę sobie czytać ,ale gębę zamykam.

Darek

Widzę, że szefostwo znów nagabuje byłych pracowników o wystawianie pozytywnych opinii o firmie...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Comfort Systems Artur Lipiński kandydat na stanowisko Budowlaniec do obsługi technicznej budynków ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Kamila

@rafał oszukać ? Co masz na mysli?

@Kamila

Jeżeli kierownik Tomasz O wypisuje protokoły przeglądów na osiedlach nie robiąc ich to nie jest przekręt uważa Pani .Za przeglądy wykonane przez firmy zewnętrzne trzeba zapłacić..

Brzoza

Przypadkiem trafiłem przeglądając neta na stronę z opiniami Comfort …….S po zapoznaniu się ze wszystkimi postami odnoszę wrażenie, że Firma Comfort .. ..S trafiła na szklany sufit gdzie chciałoby iść wyżej ale przebić się już nie da. Spokojnie, w przypływie emocji i "weny twórczej" moje wypowiedzi otrzymają rozwiązanie jaki to każdy z nas był nieudolnym pracownikiem a Pan właściciel łaskawcą, który chciał nas docenić, ale byliśmy zbyt tępi jak to mówił koordynator we firmie. Zdając sobie sprawę, że będąc prezesem ma się wiele na głowie - nieudacznika Tomka też, co jedyne on potrafił to kłamstwo i mydlenie oczu. Niewątpliwie jest pracoholikiem , ale chyba też trzeźwym alkoholikiem tak jak specjalista Skwar. Facet zawsze brudny robi sobie co chce… a zamiast go wypierd…to dostał premie…Brawo!!! Ale kto by kanalizacje wybierał i paprał się w fekaliach, a później oblizywał palce. To on jest gwiazdą Comfy Group i należy jego słuchać a nie innych. Teraz mogę bez problemu powiedzieć, że nie mogłem znieść przez cały okres współpracy okropnie mnie irytował swoją osobą Skwar, który niejednokrotnie donosił w biurze na swoich kolegów, z którymi pracował, że to tłumoki, nieudaczniki, że na robocie się nie znają, był też wiecznie niezadowoleniem, że jest (usunięte przez administratora) nurkiem i dlatego kupili mu nawet samochód asenizacyjny. Podsumowując powyższe, nie trzeba wymagać tylko od pracowników ale dawać im coś więcej niż ekspres do kawy, miejsce pracy i wynagrodzenie. Chcąc mieć dobrych, skutecznych i lojalnych pracowników to trzeba nauczyć ich pracować na poszczególnych stanowiskach , ale bez udziału Tomka bo na ten temat można drugą ściankę tekstu napisać. Trzeba zauważyć ,że to nie prezes tworzy firmę, a ludzie którymi tylko zarządzacie i wskazujecie im poprawną drogę działania. Osobiście nigdy nie narzekałem na swoją pracę i zawsze potrafiłem się wyrobić ze swoich zadań. Jednak na co narzekałem to na niekompetentne ludzi, z którymi niestety przyszło mi pracować oraz te, którym się nie chciało i oczekiwały, żebym odwalił za nich całą robotę. Firma obecnie poszukuje pracowników obsługi technicznej obiektów ,ale czy znajdzie takich” specjalistów” jak Skwar.

Roman
@Brzoza

Ale ostro pojechałeś po tym Skwarku.

Skwar
@Roman

W doopie mam, że ktoś powie o mnie je*bany wazeliniarz, ja swoje wiem i tyle w tej kwestii.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Comfort Systems Artur Lipiński w miejscowości Radom? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Rafał

W Radomiu firma jest zarejestrowana bo łatwiej tam przekręty robić ale działa w Warszawie.

Agata
@Rafał

Nie rozumiem Twojego wpisu. O jakich dokładnie przekrętach piszesz? Nie dodałeś żadnego wyjaśnienia. Weszłam na forum by dowiedzieć się jak najwięcej na temat zatrudnienia w Comfort Systems Artur Lipiński. Czy możesz napisać co miałeś na myśli?

@Agata

Rafał

Ten koordynator Tomek to nie ma pojęcia o technice ale oszukać to on potrafi.

Zostaw merytoryczną opinię o Comfort Systems Artur Lipiński - Marki

• Jak się pracuje w Comfort Systems Artur Lipiński?

Zobacz opinie na temat firmy Comfort Systems Artur Lipiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comfort Systems Artur Lipiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Comfort Systems Artur Lipiński