Opinie o Pphu Perfekt System Patryk Frankowski w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pphu Perfekt System Patryk Frankowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pphu Perfekt System Patryk Frankowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Perfekt System Patryk Frankowski w Gniezno

Ludzie z tej firmy chodzą i nakłaniają do podpisania umowy i zapłacenia zaliczki gotówką. Sprawa została zgłoszona

UWAGA ! Cyniczni (usunięte przez administratora) ! Wymiana grzejników jest możliwa tylko i wyłącznie po wcześniejszym złożeniu podania do spółdzielni i uzyskaniu zgody, w której otrzymuje się określone parametry grzewcze. Co najważniejsze nie dokonuje się wymiany grzejników w sezonie grzewczym !! Firma nie współpracuje ze spółdzielnia, nie ma ich zgody. Chodzą po domach i naciągają starszych schorowanych nieświadomych seniorów. Ci którzy nie maja wyimaginowanej przez nich kwoty namawiają na kredyt w parabanku i przychodzą z gotową umową. Przyszli założyli grzejniki, nie zostawili żadnego rachunku, gwarancji, danych i parametrów grzejnika. Po telefonie do nich nie chcieli powiedzieć jaka cena za grzejniki i jaka cena za usługę wymiany. Po czasie przysłali rachunek z ogólną kwota do zapłaty. Wyszło na to że za wymianę 2 małych grzejników wzięli 1500 zł Gdzie normalnie ceny wahają się w okolicach max 350-450 zł za 2 gdziejnki

Nie polecam! (usunięte przez administratora) którzy podszywają się pod firmę współpracująca ze spółdzielnia bloku po telefonie do spółdzielni uzyskałam informacje że nic takiego nie ma miejsca a Panowie którzy nękają domowników to prawdopodobnie (usunięte przez administratora) ale od początku: Panowie z firmy PPHU perfekt system odwiedzili dziś mieszkanie mojej mamy z propozycją zmiany grzejników na nowe i że kwota za grzejniki i montaż będzie doliczana do czynszu mieszkania przez spółdzielnię w kwocie 40zl a cała kwota miałaby wynosić 3500 za 18 żeberek. Później zaczął tak kręcić z tymi kwotami że sama nie byłam w stanie zrozumieć o co chodzi... Następnie zażądał 450 zł zaliczki przy odmowie zapłaty namawiał dalej "no to chociaż 250" "no ale co to nawet stówy Pani nie ma?" Z takimi zdaniami spotkała się moja mama od profesjonalnego montażysty tudzież pracownika perfekt system a raczej perfekt (usunięte przez administratora). Pan perfekcyjny montażysta wziął wszystkie dane osobowe mojej mamy, spisali jakaś podejrzliwie krótka umowę i udał się z nią nie wiem gdzie do auta do szefa w kazdym razie wziął dokumenty i wyszedł z mieszkania. Po upływie 5 min Pan wrócił niezwykle poddenerwowany i powiedział że po sprawdzeniu mojej mamy w biku mama nie dostanie kredytu na wykonanie usługi, śmiem twierdzić że takie działanie jest bezprawne, mamy umowę podarł w drobny mak a kopie umowy z danymi zabrał. Sprawa jeszcze dziś zostanie zgłoszona na policję.

@Anna

podobna sytuacja u mojej mamy, tez podawali sie za firme wspolpracujaca ze spoldzielnia...niestety moja mama otrzymala kredyt i firma zalozyla grzejniki, dzisiaj anulowalismy kredyt a w poniedzialek idziemy do spoldzielni dowiedziec sie co w tej sytuacji mamy zrobic (skoro grzejniki zalozone zostaly nielegalnie przez firme nie powiazana ze spoldzielnia) i zglosic ze na osiedlu pojawili sie naciagacze..mamy dane firmy, nagrania z kamery w mieszkaniu (sa twarze) i prawdopodobnie sprawa .zostanie zgloszona na piolicje

cześć, a jak wygląda teraz sprawa wymaganego minimalnego doświadczenia by moc się stać takim instalatorem? Ktoś pytał o nabory na to stanowisko ale bez odzewu. zastanawiam się czy wymagania są po prostu jakieś wysokie?

Beata Łódź Nowy wpis

Witam nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy PPHU PERFECT SYSTEM panowie szybko i sprawnie wymienili grzejniki,mili i sympatyczni a i szef kiedy dzwoniłam odpowiedział na wszystkie pytania bez żadnych problemów Opinie które czytałam są nie prawdziwe jest umowa wstępna, wymiana i umowa po tygodniu przyszła pocztą na papierze. Jeszcze raz dziękuję i polecam firmę pozdrawiam Beata

Siemka, macie te ogłoszenia dla instalatorów może? Ciekawią mnie zarobki. Ja też jak ktoś poprzednio pisał po Zgierzu zatrudnienia szukam, tutaj jednak poruszono temat myjni, ja już mam inne doświadczenia zawodowe i chce się ich trzymać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pphu Perfekt System Patryk Frankowski na stanowisko Kierowca - spożywka? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

@Anna

Widzieliście może te krótką ofertę na myjnię ręczną? O co z nią chodzi? adresu nie podają, umowy nie wskazują, tym bardziej stawki. Samemu trzeba narzędzia do pracy ogarnąć? Roboty po Zgierzu szukam i mnie to zaciekawiło

Firma Pphu Perfekt System Patryk Frankowski rekrutuje właśnie na stanowisko Górnik. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

i co po takim zgłoszeniu? Mam na myśli te sprawę z chodzeniem i proponowaniem umowy, ktoś napisał ze zostało to zgłoszone i zastanawiam się co z dalszymi konsekwencjami? Przede wszystkim co z osobami zatrudnionymi? Mogą mieć problemy?

W tym roku jak wygląda wdrożenie pracownika na stanowisko? i czy szukali już kogoś może? chce wstępnie się tylko zorientować także po przeczytaniu tej ostatniej opinii odnośnie BHP. Czy teraz już normalnie odzież ochronna jest udostępniana? Okulary i tym podobne?

madzik795

Ekipa beznadziejna!!! Panowie nie mają pojęcia o BHP kiedy pracuje się z tarczą i Iskrami, po co komu rękawiczki i okulary Panu wpadła iskra do oka, ale na szczęście oko całe. Szef zapewniał mnie, że ekipa zabezpieczy mi podłogę. Mówiłam, że mam parkiet wszystko musiałam dać sama dobrze, że były pod ręką stare koce i ręczniki, a i tak mam porysowany parkiet. Nie polecam z całego serca!!!!

Paula

Dziwna sytuacja, właściciel firmy stale "siedzi" na tym forum dla pracowników, wymienia sążniste wiadomości z niezadowolonymi klientami, a kiedy ktoś pyta o pracę, czyli temat tego forum, to go krótko sumuje, żeby dzwonił. Proszę państwa, to forum dla pracowników! Dla instalatorów grzejników! Proszę napisać, czy jest praca, jak płatna, jaki jest region działania firmy (bo widzę, że żeście i Tychach montowali), jaki socjal pracowniczy. Sprawy klientów załatwiajcie z klientami.

Jolanta

Wystawiam firmie PPHU Perfekt System Patryk Frankowski - Gniezno pozytywną ocenę, ponieważ nie było problemu z odstąpieniem od umowy. Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej zadatek jaki wpłaciłam został w całości oddany. Myślę że.firma jest solidna i nie jest to naciagactwo ????

Właściciel

Koszt usługi za jeden punk z zamrażaniem to 250-300zł brutto i to nie jest drogo zdarza się, że spółdzielnie płacą nam 380 zł brutto za wymianę grzejnika z zaworami. Do tego należy doliczyć koszt zaworów i koszt grzejnika ( to nie są grzejniki z marketu za cienkiej blachy). Jeśli klient zrezygnuje z podpisanej umowy, a ma na to 14dni , a oświadczenie odstąpienia od umowy jest na umowie na samym dole w ramce, to należy wysłać to odstąpienie na nasz adres siedziby w Gnieźnie najlepiej listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, w tedy mają państwo pewność, że odebrałem list. Po takim liście zawsze odsyłam pieniążki pocztą polską. Nie jesteśmy oszustami, w razie jakich kol wiek wątpliwości proszę o kontakt tel: 570-101-377 lub drogą mailową tanie-grzejniki@o2.pl

Danuta
@Właściciel

Właśnie porozmawiałam telefonicznie z właścicielem firmy.Bardzo miło nam się rozmawiało.Mamy się spotkać w nie długim czasie i wszystko sobie wyjaśnić.Mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia wtedy na prawdę przeproszę właściciela tutaj na tym forum.Wiem że łatwo komuś zepsuć opinię ale każdy na moim miejscu postąpił by tak samo.Na razie czekam na właściela i poważną rozmowę.

DANUTA
@Właściciel

WITAM.CHCĘ OPISAĆ JAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ MOJA SPRAWA.PRZYJECHAŁ WŁAŚCIEL,ZA DWA DNI PRZYSŁAŁ DO MNIE DWÓCH PANÓW KTÓRZY U MNIE PRACOWALI.PANOWIE TWIERDZĄ ŻE NIC MI NIE UKRADLI.A WIĘC KONIEC JEST TAKI ŻE ŁAŃCUSZEK Z MATKĄ BOSKĄ W CIĄGU PARU GODZIN ZAPADŁ SIĘ OD ZIEMIĘ LUB RACZEJ MATKA BOSKA POSZŁA SOBIE Z NIM DO NIEBA.BYŁA POŚWIĘCONA WIĘC NIE WIEM CZY KOMUŚ PRZYNIESIE JAKIEŚ SZCZĘŚCIE.TAK CZY OWAK TO CO ZGINEŁO NIE ODNALAZŁO SIĘ I SZKODA MOJEGO ZDROWIA.NIECH KAŻDY SAM Z TEGO WYCIĄGNIE WNIOSKI. KTO TO WZIĄŁ NIECH GO SUMIENIE GRYZIE CAŁE ŻYCIE.

@DANUTA

Droga Pani Danuto byłem u Pani osobiście z pracownikiem. Rozmawialiśmy dość długo i doszliśmy do porozumienia, że moi pracownicy nawet nie mieli jak tego ukraść, a co więcej sama pani przyznała,że najprawdopodobniej zrobiła to pani siostra i to nie pierwszy raz. To nie moja wina,że boi się pani o tym porozmawiać z siostrą, widzę jedynie, że najlepiej jest obsmarować od (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) obcych ludzi dodam, że niewinnych. Proszę nie mieszać mnie w pani problemy rodzinne i usunąć te nie trafne komentarze. Pozdrawiam

Klient
@Właściciel

Witam, wczoraj mama podpisała umowę. Niestety trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Po rozmowie z Panem który do nas dzwonił, dowiedziałam się tyle że nie mogę zrezygnować z wymiany grzejnika. Zerwanie umowy grozi sądem. Mama nie została poinformowana o warunkach odstąpienia od umowy i nie poproszono jej o zapoznanie się z umową. I teraz co pytam? Wciskanie grzejnika na siłę

@Klient

Dzień dobry. Jak już nieraz informowałem proszę dzwonić na numer z umowy 570-101-307, a nie na numer do pracowników. Z rozmowy z pracownikiem zostało mi to inaczej przedstawione. Rozmawiał z Panią i uzgodniliście, że mamy się odezwać w przyszłym tygodniu i ustalić termin. Co do odstąpienia od umowy oczywiście, że do puki usługa nie została wykonana mają prawo państwo zrezygnować i na umowie jest na dole w ramce oświadczenie odstąpienia od umowy, które trzeba tylko podpisać i wpisać datę odstąpienia. W przyszłości proszę dzwonić bezpośrednio do mnie jestem dostępny 7 dni w tygodniu, jeżeli nie mogę odebrać to zawsze oddzwaniam. Pozdrawiam

Klient
@Klient

Dzień dobry Sprostowanie Jestem po rozmowie z właścicielem firmy, jak się okazało nie ma żadnego problemu z odstąpieniem od umowy ( rezygnacja z grzejnika). Właściciel sam do mnie oddzwonił. Dziękuję za wyrozumiałość Z poważaniem Klient

@Właściciel

Informuje iż bezpośredni kontakt do mnie to 570-101-307.

Joanna

Firma Perfekt działa w branży handlu i pośrednictwa. Spółka działa na rynku od 2016 roku. Nie znałam strony internetowej firmy, również nie widzę wystawionych ofert pracy. Interesuje mnie, jak wygląda ścieżka kariery i atmosfera w firmie Perfekt?

Aneta

Witam, czy w Pphu Perfekt System Patryk Frankowski poszukiwany jest może jakiś nowy pracownik? Zastanawiam się czy osoba bez doświadczenia ma szansę na pracę w firmie i może liczyć po prostu na jakieś przyuczenie. Poproszę o jakieś informacje co do wymagań pracodawcy względem nowego pracownika.

PAULINA
@Aneta

Wszystko zależy na jakie stanowisko pracy się Pani ubiega i z jakiego miasta Pani pochodzi. Zapraszam do kontaktu 570-101-307 lub tanie-grzejniki@o2.pl. Pozdrawiam Zespół Perfekt System

Danuta

Macie gwarancje i co z tego,kiedy grzejnik będzie gdzieś przeciekał gdy puszczą ogrzewanie do kogo się zwrócić gdy nikt nie odbiera telefonu.Po co ten numer.Nie wiedzą kto dzwoni i po co ale telefonu nie odbiorą.Dla nich tylko liczy się chodzenie po domach i mydlenie ludziom oczu.Firma z Gniezna a jeżdzą po Śląsku aby mydlić oczy naiwnym ludziom.Nie wierzcie żadnym firmom którzy pukają do Waszych drzwi bo dobrą firmę znajdziemy sami.A firma Pphu to (usunięte przez administratora) i złodzieje.A właściciel na nic nie reaguje.Widocznie mu z tym dobrze,ponieważ ma od tego ludzi którzy mu nabijają kieszeń kosztem biednych ludzi.Wstyd.Będę tak długo ostrzegać ludzi żeby nie wpuszczali tych (usunięte przez administratora) za próg swoich domów.Nie dajmy się oszukiwać Ja już zgłosiłam tą firmę gdzie tylko mogłam.Teraz czekam na odpowiedzi ale ostrzegać będę wszystkich codziennie przed tą firmą.

Starszy Pan
@Danuta

Trzeba dodać, że nawet jak się odstąpi od umowy to firma ta potrafi złożyć na drugi dzień wniosek o kredyt na poczet tej roboty, pytam więc jakiemu szefowi firmy chce się składać wniosek w imieniu klienta który zrezygnował, czy te zamiary są szczere???? bo mi tu coś poważnie śmierdzi. Ludzie kontaktujcie się z bankiem, blokujcie takie ruchy, chyba że stać Was aby, płacić.

@Starszy Pan

Wniosek jest robiony przed odstapieniem klienta, problem polega na tym, że system się zawiesza i informuje klientów poprzez sms o tym że go sprawdzalismy nawet po 2 dniach, a powinien przyjść zaraz po wpisaniu wniosku. Niestety nie mam na to wpływu.

@Danuta

Gwarancja oczywiście jest. Od grudnia 2018r. usunąłem wszystkich nieodpowiednich pracowników. Przepraszam, że wcześniej tego nie dopilnowałem. Dodam tylko , że zostawiłem tylko 3 z 11 przedstawicieli, za których ręczę. Telefon mam zawsze przy sobie i odbieram, lub oddzwaniam najszybciej jak się da. Pozdrawiam

Artur Katowice

Chodzą po mieszkaniach i okłamują starszych ludzi, że stare kaloryfery trzeba wymieniać, podają się za firmę współpracującą ze spółdzielnią. Na wszystkich klatkach na całym osiedlu w Katowicach spółdzielnia wywiesza ogłoszenia, że z tą firmą nie współpracuje. Kilka osób z tego co wiem dało się naciągnąć i zapłaciło za zbędną wymianę kaloryfera. ZDECYDOWANIE UNIKAĆ!! NACIĄGACZE!

@Artur Katowice

Proszę pana wymiana jest dla chętnych. Moi pracownicy mają plakietki w widocznym miejscu, a na umowie w prawym górnym rogu pod datą dużymi literami piszę ,, FIRMA NIE WSPÓŁPRACUJE Z ZARZĄDEM OSIEDLA" nieraz ja czy pracownik osiedla sprawdzał mojego pracownika i nie wprowadzał w błąd klienta.

Przemek

Dobry pracodawca to zadowolony pracownik , który również stara się dobrze pracować, polecam pracę.

Klient Poznan

Jestem zadowolony z wykonanej usługi polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Perfekt System Patryk Frankowski - Gniezno

• Jak się pracuje w Pphu Perfekt System Patryk Frankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Perfekt System Patryk Frankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pphu Perfekt System Patryk Frankowski
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Budowlanych 24 lok. U01
    62-200 Gniezno