Opinie o Regnars Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Regnars Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Regnars Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regnars Sp. z o.o. w Zielona Góra

Górnik

Początki mojej pracy zapowiadały się całkiem fajnie i obiecująca . Po pewnym czasie główny sztygar zaczął stawiać mi warunki i mnie straszyć . Następnie byłem pozbawiany premii np: za to że nie przyszedłem w sobotę do pracy gdzie nie mogłem z przyczyn osobistych . Kolejny etap to ćwiczenie łopaty na zakładzie ,, kara musi być tak „ . Mobbing i znęcanie się psychiczne przez tego Pana to codzienność,a o premii mogłem już zapomnieć. Pracując za 17 zł brutto na godzinę nie wiele się zarobi ,stawki godzinowe jak na warunki panujące na kopalni to śmiech na sali biorąc pod uwagę warunki panujące na kopalni . Szkoda słów

Doświadczyłem współpracy z tą kadrą kopalni KMT Tłumaczów . Wspominam te dni negatywnie , ciagle pretensje , ciagle mało i źle . Szukanie na siłę zajęcia . Traktowanie pracownika na bardzo niskim poziomie, żadnego szacunku ze strony sztygarów . Ci mądrzejsi i doświadczeni odeszli z tego zakładu a co niektórzy zostali zwolnieni bo byli nie wygodni ale myśle ze tego nie żałują . Przemyślcie i zastanówcie się czy aby napewno chcecie podjąć prace w tym zakładzie .

Robol

Pracujesz 8 godzin od poniedziałku do piątku i za te godziny i dni pracy nie masz nawet złotówki premii. Chcesz ja mieć to przyjdź w sobotę , niedziele albo najlepiej święto to być może sztygar coś Ci żuci,ale nigdy nie licz na to w jakiej kwocie . Żołnierze maja zawsze i w wyższych kwotach , zawsze maja lekkie prace i pierwsze przeważnie zmiany . Reszta to już jak w totku ... chybił trafił .

Można pracować nawet więcej dni jak ma miesiąc .przychodzisz na pierwsza zmianę a następnie tego samego dnia na nockę za całe 2600 zł . Premia jest zależna od sztygara , jak mu się spodoba to ja dostaniesz a jeśli nie to nie masz nic wielkie g.... . Warunki pracy uciążliwe , okropne zapylenie , hałas . Faktycznie praca w tej firmie i pod tym dozorem to wielka pomyłka życiowa .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Regnars Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Radków

Siła w kupię . Pomijając tego Pana sztygara zarobki marne , konkretne karanie za bzdury , . W (usunięte przez administratora) z taka praca i taką firma . Pieniądze marne , zero szacunku . Mówię stanowcze NIE i odradzam podjęcie pracy w tej kopalni . PZDR

Nowa Ruda

Zgadzam się z wszystkimi opiniami . Totalna porażka pracować w tej kopalni z takim sztygarem . Jesteś nikim jesteś zerem, jesteś śmieciem który ma wykonywać bardzo dziwne śmieszne polecenia co nie kiedy niebezpieczne na ruchu zakładu przeróbczego a jak wiadomo nie wolno kategorycznie wykonywać żadnych ale to żadnych prac podczas pracy zakładu. Postawisz się mu, powiesz coś nie tak to zamiast jak w moim przypadku pracy na sprzęcie a mianowicie na koparce będziesz ćwiczył łopatę przez dzień dwa, a nawet dwa trzy tygodnie do momentu kiedy nie zmieni zdania . Słuchajcie nie ma przyjęć do pracy ludzi typu : operator koparki , operator ładowarki czy tez wozidła technologicznego . Jesteś operatorem od wszystkiego a zarazem nikim . Jesteś potrzebny pracujesz na sprzęcie , nie jesteś potrzebny to kopiesz dziury w pyle , błocie na zakładzie czy tez w tunelu a tunel jest karą dla pracownika a Pana S. satysfakcja bycia kimś w tej firmie . Praca w kopalni w moim przypadku jak najbardziej tak ale nigdy w życiu pod władza takiego człowieka . Nie myślcie o pracy w tej kopalni (usunięte przez administratora)

Sztygar

Doświadczyłem na własnej skórze prace z osobą wymienioną w opinii wyżej . Byłem nikim , byłem pomiatanych i wyzywany . Do tego jeden z laborantów jest również taka samą świnia jak sztygar . Zabierano mi premię , wysyłano do najgorszych prac . Premia w tej kopalni należy się za dwa dni , sobotę za drugą zmianę i niedziele . Czarne dni wynika z tego że nie są promowane . Nie przyjdziesz na weekend to masz po premii, nie wyłączysz koparki albo wozidła przed upływem 5 minut jesteś lżejszy o 50 zł , nie założysz kasku przy tankowano nie masz kolejnych 50 zł gdzie mowa była o tym ze przy tankowaniu kasku nie trzeba mieć . Z dnia na dzień wymyśla sobie nowe kary w nowej kwocie . Pensja podstawowa to 2 tys zł plus premia jeśli jesteś mu posłuszny prze cały miesiąc i tańczysz jak Ci zagra to ja dostaniesz. Cieszę się bardzo ze nie ma mnie już tam i nie mam styczności z tym człowiekiem . Napewno po zmianie tego Pana zapanowała by miła spokojna atmosfera . Nigdy więcej pracy z nim . Trzymajcie z dala od tej kopalni .

Zostaw merytoryczną opinię o Regnars Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Regnars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regnars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regnars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Regnars Sp. z o.o.
  • Ceglana 7