4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

Robert

Jestem zadowolony z ich działania. Odzyskali całą moją należność. Polecam

Nowak

wiem na bierząco co dzieje się w sprawach, obsługa bardzo miła zawsze służy pomocą. Koszty ponosi dłużnik z czego bardzo się cieszę. Polecam

Teresa

Wszystko OK mozna dzialac z ta firma

Firma

Firma jak najbardziej na duży plus! polecam bardzo :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
Jakub Nowak

Zajeli się sprawą którą inna firma nie chciała, i odzyskali całą należność. Polecam napewno oddam nowe sprawy jak się pojawią. Pozdrawiam.

Klient

Polecam. Miły kontakt. Jestem informowany o przebiegu postępowania e-mailowo. współpraca na wysokim poziomie.

Anna W.

Serdecznie polecam firmę 4 Grants, zajęli się moją sprawą od początku do końca, nie dość że odzyskali pieniądze od dłużnika to wszystkie koszty prowizji przerzucili na dłużnika. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Jagoda R.

Bardzo rzetelna firma! Załatwiają wszystko od początku do końca. Jestem bardzo zadowolona

Jestem zadowolony z obsługi, polecam

Współpracuję z tą firmą już 5 lat, oddzyskali mi pieniądze od dłużnika... Polecam z całego serca !

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, bardzo szybko odzyskali moją należność, polecam !

Zenek

Jestem zadowolony, bardzo miła obsługa, przedstawiciel przyjechał do mnie, zapoznał się dokładnie ze sprawą, podpisaliśmy umowę, po kilku miesiącach miałem pieniądze na koncie. Polecam.

Marysia

Pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona. Polecam. dogodne godziny pracy. Wypłata na czas.

Firma bardzo szybko odzyskała moją należność, oddałem 3 sprawy wszystkie odzyskane łącznie z kosztami postępowania! Jak najbardziej na wielki plus. POLECAM!

Pozytywne opinie dodają tylko pracownicy na wniosek samego właściciela. Pracowałam tam i wiem, że tak każe robić.

Dorota

Przyjechał przedstawiciel który dokładnie sprawdził dokumenty oraz firmę jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania. Zajęli się moja sprawa od początku do końca. Jestem bardzo zadowolona.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w 4 Grants Sp. z o.o.?

Kliff

Wypłacają na koniec roku w zalezności pd zasług

Korpo dinozaur

Pracowałem tam 4 m-ce. Jako kierownik telemartketerów. Nigdy więcej w takiej firmie. Cwaniaczek nic nie wiedzący o prawie z pod Ostrówka, dorabia się na prostych ludziach." Prezes" tak każe na siebie mówić, powiedz szczerze jaki procent masz odzyskalności długów. Przecież taki zysk nie starczy ci na benzynę aby dojechać do Ostrówka z twojej wioski. Więc kogo kręcisz na kasę.Powiedz prawdę.

Bogdan

Myślałem, że już nigdy nie odzyskam swoich pieniędzy, wyjątkowo trudny dłużnik. Oddałem im sprawę i po 5 miesiącach miałem pieniądze na koncie. Polecam!

katarzyna

Oddaje im często sprawy, zawsze odzyskują mi moje należności. Nie rozumiem tych wszystkich złych opinii. Firma godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.