Opinie o NET COM SYSTEM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NET COM SYSTEM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NET COM SYSTEM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NET COM SYSTEM w Warszawa

Szym

Jestem z NET COM już drugi rok i nie żałuję . Uzgodniona kasa jest na czas, nocleg opłacony, jedyne co to mogli by jeszcze zwracać za dojazdy do Niemiec. To na co się umawiałem to dostaję . Jak komuś nie pasuje , niech siedzi w domu i ogląda TVP. Pozdro.

Deska mlotek

Znowu szukają jeleni do roboty Tylko trochę ogłoszenie zmienili ale nadal pisze 10000 tyś Czemu nie napiszcie rzeczywiście ile się tam wyciągnie Ludzie uważajcie bo to jedna wielka ściema

LIPA

Byłem 1 wyjazd i PODZIEKOWALEM Pan Piotr na rozmowie milutki wszystko powie wytlumaczy tylko nie chce powiedziec ile sie zarobi Broni sie tym ze nie wie jaka klasa podatkowa bedzie a prawda jest taka ze 1500 euro to max A w ogłoszeniu 10000 tyś Żal odliczyć trzeba sobie dojazd życie i kawę Piątka nie zostaje a zapieprzac trzeba ostro a kierowniczki jeżdżą i kontroluja Mietek jeden z nich każe Ci przychodzić do roboty z 15 siódma a masz pisane od 7 za przerwy nie płacą ZUS Ci potrancaja z twoich zarobionych pieniędzy Ze mną przyjechało 10 osób i już żadna nie robi Więc uważajcie bo kto jak nie Polak może Was oszfabic

ZNIESMACZONY
@LIPA

Masakra nie polecam chyba że ktoś chce wyjść niecałą piątkę na miesiąc Sciema totalna żadne 10000 tyś pan Piotr duża gada

Bany
@ZNIESMACZONY

Bzdury piszecie i nic więcej, pracuje w tej firmie 5 lat i nikt nigdy mnie nie oszukał a w niemczech byłem ponad rok i zarabiałem znacznie więcej niz te dzieciaki piszą. Za podpieranie szpadla chcieli by odrazu pensje kierownika haha żal

@Bany

CO tu dużo pisać jak ktoś pojedzie to sam się przekona kto mówi prawdę Ja wiem że na start czy jesteś fachowiec czy podpierasz szpadle a każdy na szpadlu tam robi kierowcy wszyscy nie zarobi wiecej jak 6000 ty 1000 wydasz na jedzenie i dojazdy jak nie wiecej TO LUDZIE W POLSCE JUZ SIE WIECEJ ZARABIA

Zarobiony
@anonymous

Bany a w Polsce jak cie kroją chociażby na ZUS? minimum na konto a reszta pod stołem... nie oszukuj sie chłopie bo oni cie oszukują

Deska młotek
@Zarobiony

To przyznajesz że Cię tam kroja Haha dobre czy wy to ludzie czytacie

Olek

Idealnych firm nie ma ale jeśli ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewny, że będzie zadowolony.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Gogol

Firma ma bardzo dobre notowania jako pracodawca i nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o NET COM SYSTEM - Warszawa

• Jak się pracuje w NET COM SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy NET COM SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NET COM SYSTEM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NET COM SYSTEM?

Kandydaci do pracy w NET COM SYSTEM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NET COM SYSTEM
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Łopuszańska 53 lok. B-1
    02-232 Warszawa