Mlecz-Masz Spółdzielnia Pracy

Bydgoszcz

Opinie o Mlecz-Masz Spółdzielnia Pracy

brdk

Znam firmę MLECZ-MASZ Słyszałem że znalazł się poważny inwestor (bydgoski-biznesmen działający w różnych branżach) któremu pomagają zaufane osoby z najbliższego otoczenia a osoby te potrafią zrobić coś z niczego i im się uda w 100% Już mają kontrakty,robota się rusza bo widać to po zamówieniach które wpływają do naszej firmy A i jeszcze jedno w przeciwieństwie do poprzednich władz Ci co teraz są bardzo chcą a Ci poprzedni raczej nie chcieli >

koński Zwis

za lezenie nigdzie nie placa - ja pracuje i na nic nie narzekam, no moze na chorego psychicznie magazyniera. Uczciwa praca za uczciwe pieniadze

magazynier
@koński Zwis 06.08.2015, 18:32

Kim jesteś, że wypisujesz takie bzdury? Sam (lub sama) jesteś psychiczny. Duże pieniądze mają ci co nic nie potrafią i nic nie robią ale się dobrze ustawili. Wazeliniarze, lizusy i kolesie. Pozostali mają ochłapy.

Piotr

Co oznacza, że firma została zniszczona. Mam propozycję pracy więc możesz coś więcej napisać. z góry dziękuje.

x

Najgorsza firma, niszczona przez złe zarządy. Ten, lub ta Kamila pisze bzdury.

kazinsky

miałem przyjemnosc wspolpracy - a podpisuje sie jako KAMILA :D fake

Zostaw opinię o Mlecz-Masz Spółdzielnia Pracy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlecz-Masz Spółdzielnia Pracy