counter
5 1 23 5 1
ZDJS Nowy wpis

Spółdzielcy niech tylko nie zapomnę aby po sprzedaży majatku na Jackowskiego zgłosili się po swoje do syndyka bo przecież są właścicielami tej firmy wspolnie,a będzie się tam czym dzielic

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz?

Marta Nowy wpis

To prawda ze firma już nie istnieje

Kipcik006 Nowy wpis

W tej chwili ta firma nie istnieje można ją zobaczyć w środku prawie wszytko jest po otwierane teraz bawią się tam dzieci i śpią bezdomni

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz?

Wiktoria

Ciężko się dostać do tej wspoldzielni?

Jak jest z pakietem medycznym w Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz? Można dołączyć rodzinę?

Jasiu
@Pytanie

Tak tym bardziej ze firma nie dziala odx2018 roku dokladnie od czerwca

AUTO

Witam wszystkich spółdzielnia pracy mlecz-masz została zamknięta wszyscy ludzie zostali pozwalniani miedzy innymi ja. Z tego co fiem firma miala porządne długi i nie byli w stanie z tego wyjsc. Chyba juz nawet syndyk trzyma na tym łape. Pozdrawiam. A praca i tak była beznadziejna.

Beata
@AUTO

Dzięki za podzielenie się tą informacją na forum! Rozumiem, że jest ona potwierdzona, tak? Piszesz, że pracownicy zostali zwolnieni - czy nie było problemu z wypłatą wynagrodzeń? Pytam, bo jeśli faktycznie firma miała długi, tak jak piszesz, to różnie to mogło być...

emeryt

Firma nie istnieje. Czy ktoś ma ine informacje? Czy wiini poniosa karę?

Antoni
@emeryt

Skąd masz informację o tym, że firma Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz rzekomo nie istnieje? Jeżeli to prawda to możesz napisać, dlaczego doszło do zamknięcia firmy? Masz jakieś potwierdzone informacje w tej sprawie?

fan Olecka
@emeryt

Firma prawdopodobnie nie istnieje a przynajmniej nie funkcjonuję tak jak wcześniej, można to zweryfikować próbując odwiedzić ich siedzibę. W godzinach pracy pozamykane, żywej duszy nie ma, telefony nie odpowiadają. Czy ktoś poniesie karę, ciężko powiedzieć zależy kto jest winny i kto na tym ucierpiał. Ciężko powiedzieć nawet byłemu pracownikowi czy aktualna sytuacja to celowy finał włodarzy czy też porażka ich własnych ambicji.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Ciekawski

Dlaczego podczas aktualizacji strony głównej w styczniu 2017r nie wprowadzono aktualnych, prawdziwych danych? Czy nikt w tej firmie nie wie kiedy rozpoczęła działalność? Czy nikt nie zna dokładnego adresu? Dlaczego pokazujecie budynki innej firmy jako wasze, Mlecz-Maszu? Wstydźcie się!!!

Czy w firmie Mlecz-Masz Spółdzielnia Pracy w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

brdk

Znam firmę MLECZ-MASZ Słyszałem że znalazł się poważny inwestor (bydgoski-biznesmen działający w różnych branżach) któremu pomagają zaufane osoby z najbliższego otoczenia a osoby te potrafią zrobić coś z niczego i im się uda w 100% Już mają kontrakty,robota się rusza bo widać to po zamówieniach które wpływają do naszej firmy A i jeszcze jedno w przeciwieństwie do poprzednich władz Ci co teraz są bardzo chcą a Ci poprzedni raczej nie chcieli >

pogromca cwaniaków
@brdk

Nowy prezes się nie znalazł. Sam się zgłosił po to co mu się należało. To najważniejszy wierzyciel od którego nabywaliście stal nie płacąc za nią. Poprzedni prezes nauczyciel, grabarz waszej firmy też handlował stalą w Gdańsku i też miał swoich zaufanych i pełnomocnika. Do czego oni doprowadzili spółdzielnię? Dlaczego jeszcze nie siedzą? Wypisując głupoty "bdrk" chce być zaufanym nowego prezesa bo nic nie potrafi. Co za wazelina! Jak się teraz nazywa ta firma? Czym się zajmuje? Czy ktoś jeszcze konstruuje maszyny pakujące?

koński Zwis

za lezenie nigdzie nie placa - ja pracuje i na nic nie narzekam, no moze na chorego psychicznie magazyniera. Uczciwa praca za uczciwe pieniadze

magazynier
@koński Zwis

Kim jesteś, że wypisujesz takie bzdury? Sam (lub sama) jesteś psychiczny. Duże pieniądze mają ci co nic nie potrafią i nic nie robią ale się dobrze ustawili. Wazeliniarze, lizusy i kolesie. Pozostali mają ochłapy.

Piotr

Co oznacza, że firma została zniszczona. Mam propozycję pracy więc możesz coś więcej napisać. z góry dziękuje.

x

Najgorsza firma, niszczona przez złe zarządy. Ten, lub ta Kamila pisze bzdury.

kazinsky

miałem przyjemnosc wspolpracy - a podpisuje sie jako KAMILA :D fake

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy Mlecz-Masz - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad