X-Projekt Dariusz Jabłoński

Radom

Opinie o X-Projekt Dariusz Jabłoński

Ciekawa praca w miłym zespole. Firma dbajaca o pracowników. Możliwość awansu i podniesienia swoich kwalifikacji.

Mecenas

To fajna firma. Znam ich od lat. Negatywy wypisują tacy, którzy nigdzie nie mogą dłużej popracować . Współczuję właścicielowi takich byłych pracowników. Odsyłam do art k.k. co grozi za pomówienia i publiczne oczernianie . Adres anonimka też jest do namierzenia. Techniczne jest to wykonalne. Więc powodzenia!!!

Mecenas
@Mecenas 13.05.2017 13:43

Artykuł 212 kodeksu karnego, dostępny w internecie dla zainteresowanych. Sugeruję przeczytać ze zrozumieniem, uścislajac temat pomówien i zniesławienia tej firmy, której reputacja w branży reklamowej jest nienaganna. W przypadku powyższych wpisów doszło również do innych istotnych naruszeń. Autorzy dowiedzą się jakich w stosownym czacie.

........

pracowałam w tej firmie i nie spotkałam się z jakimkolwiek wulgaryzmem... opinia zlośliwa i nieprawdziwa...

(usunięte przez administratora), pracodawca wyplaca terminowo wynagrodzenie jak i odprowadzane są wszystkie składki. Są rotacje pracowników rzeczywiście ,ale dlatego ze rozbudowywany jest dział handlowy i firma zwieksza zatrudnienie. Zarobki bardzo dobre .Firma jest stabilna i o dobrej pozycji na rynku. Polecam !

NIE

Nie Polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o X-Projekt Dariusz Jabłoński - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Projekt Dariusz Jabłoński