X-Projekt Dariusz Jabłoński

Radom

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o X-Projekt Dariusz Jabłoński

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Projekt Dariusz Jabłoński

Mecenas

To fajna firma. Znam ich od lat. Negatywy wypisują tacy, którzy nigdzie nie mogą dłużej popracować . Współczuję właścicielowi takich byłych pracowników. Odsyłam do art k.k. co grozi za pomówienia i publiczne oczernianie . Adres anonimka też jest do namierzenia. Techniczne jest to wykonalne. Więc powodzenia!!!

Mecenas
@Mecenas 13.05.2017 13:43

Artykuł 212 kodeksu karnego, dostępny w internecie dla zainteresowanych. Sugeruję przeczytać ze zrozumieniem, uścislajac temat pomówien i zniesławienia tej firmy, której reputacja w branży reklamowej jest nienaganna. W przypadku powyższych wpisów doszło również do innych istotnych naruszeń. Autorzy dowiedzą się jakich w stosownym czacie.

Mecenas Śmiech
@Mecenas 16.05.2017 06:55

hahaha mecenas I tak każdy wie ze to Pan !!!!! Panie Dariuszu

Pracownik

Praca w Giftpolu czy X-projekt Dariusz Jabłoński Radom nie Polecam firmy praca u Dariusza J tam to jakaś żenada Szef cały czas starszy używa wulgaryzmów Pisząc nawet do ciebie maila czy na skype zero szacunku dla człowieka pracownika

jola

Widzę, że zniknęło większość opini, więc napiszę swoją jeszcze raz :) Pracowałam krótko- całe szczęście. Pan DJ miał problem ze wszystkim i o wszystko. Jak się nudził to siedział na kamerach i pisał na Skype, że siedzisz w złej pozycji i jak się nie podniesiesz to zostaniesz zwolniony dyscyplinarnie. W biurze Giftmax nikt się do nikogo nie odzywa, chyba że coś chce, ale ogólnie przez 8h siedzisz w ciszy. Pomijam fakt, że po każdej przepracowanej godzinie przysługuje 5min przerwa- przysługuje wszędzie tylko nie u Pana DJ. Tam możesz od 12:00-12:15 zapalić wysikać się i zjeść.

Administrator

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy X-Projekt Dariusz Jabłoński, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Pracownik

Ciekawa praca w miłym zespole. Firma dbajaca o pracowników. Możliwość awansu i podniesienia swoich kwalifikacji.

........

pracowałam w tej firmie i nie spotkałam się z jakimkolwiek wulgaryzmem... opinia zlośliwa i nieprawdziwa...

Pracownik

(usunięte przez administratora), pracodawca wyplaca terminowo wynagrodzenie jak i odprowadzane są wszystkie składki. Są rotacje pracowników rzeczywiście ,ale dlatego ze rozbudowywany jest dział handlowy i firma zwieksza zatrudnienie. Zarobki bardzo dobre .Firma jest stabilna i o dobrej pozycji na rynku. Polecam !

NIE

Nie Polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o X-Projekt Dariusz Jabłoński - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Projekt Dariusz Jabłoński