Opinie o X - Projekt Dariusz Jabłoński w Radom

X - Projekt Dariusz Jabłoński
5 1 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Jak jest z awansem w X - Projekt Dariusz Jabłoński?

Józek Nowy wpis

Taka cisza na wątku dla mnie jest równoznaczna z dobra pracą!

TakNie1
Dawid Nowy wpis

Bo to bardzo dobry pracodawca ale jak w każdej firmie tak i tu znajdą się maruderzy.

Tak5Nie1
Łukasz.de Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat i mogę teraz napisać że negatywne opinie są od cwaniaków którzy pracowali w tej firmie max jeden tydzień a następnie odchodzą i oczerniają firmę bo im nagle coś nie pasuje.Szef tej firmy jest chyba JEDYNYM w Radomiu przedsiębiorcą z normalnym ludzkim podejściem do pracownika!!!!!!!!!!!!

Tak4Nie2
Ranking
Karol

Firma straszna. (usunięte przez administratora) Wszystkie zamówienia po terminie, praconicy nawet odezwać się nie mogą.(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy (amatorka) (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Tak6Nie

Halina
@Karol

Chciałabym się Ciebie dopytać, czy wiesz jak wygląda sytuacja pracowników w firmie? Rozumiem, że korzystałeś z usług X - Projekt Dariusz Jabłoński, jednak jeżeli posiadasz informacje z wewnątrz firmy to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi.

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o X - Projekt (usunięte przez administratora)? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

TakNie

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy X-Projekt Dariusz Jabłoński, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

TakNie

Ciekawa praca w miłym zespole. Firma dbajaca o pracowników. Możliwość awansu i podniesienia swoich kwalifikacji.

Tak14Nie1

Mecenas

To fajna firma. Znam ich od lat. Negatywy wypisują tacy, którzy nigdzie nie mogą dłużej popracować . Współczuję właścicielowi takich byłych pracowników. Odsyłam do art k.k. co grozi za pomówienia i publiczne oczernianie . Adres anonimka też jest do namierzenia. Techniczne jest to wykonalne. Więc powodzenia!!!

TakNie1

Mecenas
@Mecenas

Artykuł 212 kodeksu karnego, dostępny w internecie dla zainteresowanych. Sugeruję przeczytać ze zrozumieniem, uścislajac temat pomówien i zniesławienia tej firmy, której reputacja w branży reklamowej jest nienaganna. W przypadku powyższych wpisów doszło również do innych istotnych naruszeń. Autorzy dowiedzą się jakich w stosownym czacie.

Tak8Nie

........

pracowałam w tej firmie i nie spotkałam się z jakimkolwiek wulgaryzmem... opinia zlośliwa i nieprawdziwa...

Tak10Nie1

(usunięte przez administratora), pracodawca wyplaca terminowo wynagrodzenie jak i odprowadzane są wszystkie składki. Są rotacje pracowników rzeczywiście ,ale dlatego ze rozbudowywany jest dział handlowy i firma zwieksza zatrudnienie. Zarobki bardzo dobre .Firma jest stabilna i o dobrej pozycji na rynku. Polecam !

Tak8Nie1

NIE

Nie Polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak25Nie1

Zostaw opinię o X - Projekt Dariusz Jabłoński - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie