X - Projekt Dariusz Jabłoński
counter
5 1 18 5 1
Łukasz.de

Pracowałem w tej firmie kilka lat i mogę teraz napisać że negatywne opinie są od cwaniaków którzy pracowali w tej firmie max jeden tydzień a następnie odchodzą i oczerniają firmę bo im nagle coś nie pasuje.Szef tej firmy jest chyba JEDYNYM w Radomiu przedsiębiorcą z normalnym ludzkim podejściem do pracownika!!!!!!!!!!!!

Tak9Nie2
Ula Nowy wpis

Podpowiedzcie mi czy warto starać się o pracę? Firma czasami rekrutuje?

Ovec Nowy wpis
@Ula

Zdecydowanie warto , firma stawia na ambitnych ludzi.

Halina Nowy wpis
@Ovec

Sama miałam o to pytać, ale ktoś mnie uprzedził. To świetnie, że firma X - Projekt stawia na ambitnych ludzi. Co prawda nie widziałam, żeby teraz trwała tam rekrutacja, ale i tak chcę o to zapytać: jak tam patrzą na tych, którzy jeszcze nie mają "bogatego" CV? Mają oni szansę na pracę tam?

Łukasz.de

Tak9Nie2
info Nowy wpis
@Łukasz.de

Pracowałeś jako właściciel, który sam się o firmie wypowiada czy tak naprawdę jako pracownik? Rzadko spotyka się byłych pracowników, którzy się o byłej firmie dobrze wypowiadają i którym w ogóle się chce wypowiadać o byłej firmie;) Także ten no;) Pozdrawiam

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 475 dni.

Jak jest z awansem w X - Projekt Dariusz Jabłoński?

Józek

Taka cisza na wątku dla mnie jest równoznaczna z dobra pracą!

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dawid

Bo to bardzo dobry pracodawca ale jak w każdej firmie tak i tu znajdą się maruderzy.

Tak6Nie1
Karol

Firma straszna. (usunięte przez administratora) Wszystkie zamówienia po terminie, praconicy nawet odezwać się nie mogą.(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy (amatorka) (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Tak6Nie

Halina
@Karol

Chciałabym się Ciebie dopytać, czy wiesz jak wygląda sytuacja pracowników w firmie? Rozumiem, że korzystałeś z usług X - Projekt Dariusz Jabłoński, jednak jeżeli posiadasz informacje z wewnątrz firmy to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi.

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o X - Projekt (usunięte przez administratora)? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

TakNie

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy X-Projekt Dariusz Jabłoński, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

TakNie

Ciekawa praca w miłym zespole. Firma dbajaca o pracowników. Możliwość awansu i podniesienia swoich kwalifikacji.

Tak14Nie1

Mecenas

To fajna firma. Znam ich od lat. Negatywy wypisują tacy, którzy nigdzie nie mogą dłużej popracować . Współczuję właścicielowi takich byłych pracowników. Odsyłam do art k.k. co grozi za pomówienia i publiczne oczernianie . Adres anonimka też jest do namierzenia. Techniczne jest to wykonalne. Więc powodzenia!!!

TakNie1

Mecenas
@Mecenas

Artykuł 212 kodeksu karnego, dostępny w internecie dla zainteresowanych. Sugeruję przeczytać ze zrozumieniem, uścislajac temat pomówien i zniesławienia tej firmy, której reputacja w branży reklamowej jest nienaganna. W przypadku powyższych wpisów doszło również do innych istotnych naruszeń. Autorzy dowiedzą się jakich w stosownym czacie.

Tak8Nie

........

pracowałam w tej firmie i nie spotkałam się z jakimkolwiek wulgaryzmem... opinia zlośliwa i nieprawdziwa...

Tak10Nie1

(usunięte przez administratora), pracodawca wyplaca terminowo wynagrodzenie jak i odprowadzane są wszystkie składki. Są rotacje pracowników rzeczywiście ,ale dlatego ze rozbudowywany jest dział handlowy i firma zwieksza zatrudnienie. Zarobki bardzo dobre .Firma jest stabilna i o dobrej pozycji na rynku. Polecam !

Tak8Nie1

NIE

Nie Polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak25Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o X - Projekt Dariusz Jabłoński - Radom