Adres: Czeremchowa 18 lok. 72, 20-807 Lublin

NIP: 7122427855 REGON: 431024366 KRS: 0000068773

Opinie o Biuro Badania Bilansów I Rachunkowości Eks-Bil Sp. z o.o. Skrót Eks-Bil Sp. z o.o.

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Biuro Badania Bilansów i Rachunkowości Eks-Bil Spółka z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Biuro Badania Bilansów I Rachunkowości Eks-Bil Sp. z o.o. Skrót Eks-Bil Sp. z o.o. - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Badania Bilansów I Rachunkowości Eks-Bil Sp. z o.o. Skrót Eks-Bil Sp. z o.o.