MEBLOMODA s.c. KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK

Opinie o MEBLOMODA s.c. KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK

Michał

@ja, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta firmy. Przypominam, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców. Na komentarze na temat produktów czy usług z pewnością znajdą się inne miejsca w Internecie. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w MEBLOMODA KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK i chciałby napisać kilka słów na temat tego pracodawcy?

ja

oprocz ciekawych aranzacji nic poza tym!ludzie tam pracujacy -brak kompetencji! zwykle zakupiony towar jest uszkodzony a reklamacja?hahaha powodzenia!!!!

Michał

Widzę, że większość poniższych opinii pochodzi od klientów sklepu MEBLOMODA - są one również ważne, bo też składają się na obraz danej firmy, ale może znajdą się na forum osoby, które pracowały lub pracują aktualnie w tej firmie? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i czy jest jakiś socjal w firmie.

Szukasz pracy?

anonymous

Meble które zakupiłam w Meblomoda przyszły zabezpieczone nic nie było uszkodzone. Reklamowałam sypialnie bo były małe wady i od zgłoszenia w ciągu dwóch dni Panowie przyjechali i naprawili.Byli bardzo mili więc nie mam zastrzeżeń co do zakupionego towaru.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie MEBLOMODA s.c. KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK? Czy firma zapewnia benefity?

piter2530

w żaden sposób pracownicy sklepu nie pomagają przy rozwiązaniu problemu z reklamacją nabytego wadliwego towaru odsyłają do producenta . Znając prawo konsumenta to sklep zobowiązany jest do załatwienia sprawy od A do Z tam bowiem była zawarta umowa konsumencka

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Meblomoda S.C. Katarzyna Wojtyniak-Kranz Jakub Wojtyniak jako pracodawcy.

Kamil

Pracowałem tam w trakcie studiów kilka lat temu. Szefowa jest arogancka i zwyczajnie chamska. Kasy sporo na tym robią a jest strasznym dusigroszem. Czy coś się od tego czasu zmieniło? Wątpię. Typowi janusze biznesu wyzyskujący młodych ludzi.

Barbara

Meblomoda to porażka. Długi termin oczekiwania, nieterminowość, meble do transportu niezabezpieczone folią, po niedługim czasie oczekiwania okazuje się, że zakupiliśmy bubel, na załatwienie reklamacji czeka się ponad 2 tygodnie, albo firma nie widząc mebla odrzuca nasze roszczenie do naprawy. Jednym słowem drodzy państwo nie kupujcie w tej firmie. Mało że są niesolidni, to nie respektują przepisów dot.reklamacji, a tym samym nie szanują klienta. Szkoda na nich czasu, wydanych pieniedzy oraz zdrowia. NIE POLECAM!!!!!!! P. S. Na innych stronach mają bardzo dużo negatywnych opinii.

Barbara

Dzisiaj pan serwisant naprawił mi kanapę Niagara kupioną w Meblomodzie i rzeczowo wyjaśnił w czym był problem. Usługa była darmowa chociaż mam wrażenie, że to ja zawiniłam... Przy okazji dowiedziałam się, że właściciel bardzo dba o pracowników i jest im życzliwy - no, brawo, brawo, bo to rzadkość. Wreszcie będę mogła wyspać się na mojej ukochanej Niagarze, bardzo wygodnej i estetycznej. Mogę ją wszystkim polecić bez żadnych zarzutów. Już wcześniej upatrzyłam sobie w tym sklepie wysoką, wąską szafkę z małymi szufladkami na moje mulinki, wiec niedługo się po nią wybiorę :)

Anna

Obsługa zależy na kogo się trafi.zamiast być frontem do klienta swoim zachowanie tworzą okropna atmosferę.Nic skruchy.wieloletni staż nie ma tu żadnego znaczenia.Brak osobistej kultury.Odzywki w stosunku do klienta nie nadają się na publikę

Wiem

Praca grosze,natomiast atmosfera wytwarzana przez szefostwo to jest dopiero coś,szefowa wiecznie naburmuszona a "szef wszystkich szefów" tragedia zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał, zna się na wszystkim a pracownika traktuje jak śmiecia.....Wyzysk człowieka przez człowieka...

mm

Dlaczego od dłuzszego czasu firma szuka pracownika do sklepu meblowego? Ogłoszenie w internecie pamiętam od ponad roku albo dłużej. Czy jest taka rotacja bo praca jest nieprzyjemna czy może jest jakiś inny powód?

Kształtuj swoją wiedzą rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Meblomoda S.C. Katarzyna Wojtyniak-Kranz Jakub Wojtyniak.

Zostaw opinię o MEBLOMODA s.c. KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK - Skórzewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLOMODA s.c. KATARZYNA WOJTYNIAK-KRANZ JAKUB WOJTYNIAK