Max-Trans Paweł Kopczyński

Opinie o Max-Trans Paweł Kopczyński

anonymous

Zarobiłem 4200 za 10.500 km umowa była 45gr z km obciążenia za przepałamanie norma 31 litrow scania r420 automat non stop 23 tony

mario

pracowałem w tej firmie nie polecam ponieważ dają auta które są stare a normy wymagają jak na nowych autach,mało tego obciążają kierowców za przepały co jest nie zgodne z prawem NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

Zostaw opinię o Max-Trans Paweł Kopczyński - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Trans Paweł Kopczyński