Opinie o Extreme Ride - Andrzej Szczypiński w Łęczyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Extreme Ride - Andrzej Szczypiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Extreme Ride - Andrzej Szczypiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extreme Ride - Andrzej Szczypiński w Łęczyca

Roman

Z całą odpowiedzialnością polecam extreme ride. Bardzo rzetelna i miła obsługa, a crossy które sprzedają sa bardzo dobrej jakości,zakupilem xmotos xb 38 125cc,sprowadzilem go do siebie za granice,ze względu na niedawne zmiany przepisów w moim kraju pojazd nawet offroudowy musi być zarejestrowany,w związku z tym potrzebowałem dodatkowych informacji odnośnie motoru,oczywiscie moglem na nich liczyc bardzo rzetelnie i szybko otrzymałem od nich wsparcie,za co dziekuje. Jednego jestem pewien ze to nie ostatni mój zakup u nich. Goroco polecam tego sprzedawcę.

Wiktoria
@Roman

@Roman Świetnie, że polecasz Extreme Ride. Ile czasu gwarancji otrzymuje się od tej firmy na zakupiony u nich towar?

Jery.
@Wiktoria

Gwarancja, gwarancja a serwis do kitu. Zero profesjonalizmu. Klienta traktują jak głupka. Po wymianie hamulca ręcznego w pompie woda zamiast płynu. Pompa do wymiany, ale już nie w tym nadziewanym serwisie.

Daminioo

Witam kupiłem w wakacje akurat nie w tym sklepie Ale taki model co macie cross yd607 Extreme rude powiem tak nie polecam chinskie badziewie co jazdę śróbki się odkręcają kierownica się luzuje biegi nie wchodzą zbyt szybko koła kostki mogą być ma teren Ale nie na jakieś wielkie górki prędkość jak dla dziecka to nawet ok hamulce działają dobrze świeca w nim słaba no i nie polecam chyba że ktoś chce rekreacyjnie do lasu pojeździć bądź po polnych drogach to jako tako to wytrzyma. Nie byłem w tym sklepie Ale wybór mają duży ceny jak wszędzie Ale ogółem to są motorki chinskie cena jakość wykonania za małe pieniądze nic dobrego się nie kupi . Pozdrawiam.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie!!!!!! Ludzie zastanówcie się za nim dokonacie zakupów w tej firmie. To jest jakaś masakra

Naja-1

Totalne chińskie badziewie.Motor i caly osprzęt zrobione z ryżu i papieru!Sprzęgło po 10h jazdy( przez tydz od zakupu)WIÓRY!Nakładki ścierne zrobione z plastiku chyba.Motor gaśnie podczas szybkiej jazdy!ciągle problemy techniczne!Odpala za 15 razemal a przycisk zasilania po 12 godzinnym ładowaniu nie działa. Po dostawie brak filtra powietrza i niedokręcony gaźnik! Wszystko fruwa. Po konsultacji, dowiedziałam sie wymiana sprzęgła przypada średnio raz w tygodniu i gwarancja tego nie obejmuje. Można sobie dokupić następne za 50 zl a najlepiej to ze 4 zeby na miesiąc starczyło! Silnik? Daje mu tydzień! Nie polecam!!!

Czy po rozmowie w Extreme Ride - Andrzej Szczypiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Aro

Jaka jest podstawa dla sprzedawcy i czy są jakieś premie / dodatki ? Pozdro.

pawel andrychow

totalny badziew Quad dostarczony w dniu 14 kwiecien 2020 r po pierwszym dniu uytkowania padla cewka zaplonowa wlasciciel zalecil lupno nowej w lokalnym sklepie. po 3 dniach szarpak do wymiany chociz quad w wersji z elektronicznym starterem ktory jednak dziala tak jaby go nie bylotzn bez szarpaka nie odpali wlasciciel polecil ladowac przez prostownik. ( ladowarka w zestawie do ladowania) pod koniec 1 tyg uzytkowania akumlatora kompletnie nie da sie naladowac a po sciagnieciu siedzenia okazuje sie przewosy do akumlatora zostaly oderwane poniewaz akumlator zostal wsadzony w miejscu 2 razy wiekszym niz akumlator oczywiscie niczym nie przymocowany gonil sobie tak jakby moj syn 5 letni chodzil w butach o przeznaczonych dla osoby doroslej z rozmiar 43. w drugim tygodniu uzytkowania oczywiscie po wydaniu okolo dodatkowych 300zl za naprawy i zakup nowych czesci quad zaczal gubis srubki miedzy innymi od montowania baku . pomijajac fakt ze na stronie sklepu quad reklamowany jest wraz z ZRYWKA BEZPIECZEŃSTWA ktoraj nie bylo reasumujac w pierwszych 2 tyg uzytkowania do ceny zakupu quada wydalem przeszlo 500 zl na to aby quadem mozna bylo jezdzic stanowczo odradzam zakup

ron

Nie polecam tej firmy.!!!!! Nie kupujcie tam bo gwarancja nie istnieje.!!!!!!!! u mnie w motorze stuka coś na drugim biegu,koło tylne jest ustawione krzywo bo jak się je ustawi prosto to opona haczy o łańcuch,kierownica z plastiku łamie się co 5 minut,napinacze łańcucha wbiły się w wahacz po pierwszej jeździe,rama drży jak zagęszczarka do gruntu,wszystko się odkręca. Po zgłoszeniu problemu odpisali mi że szef powiedział że gwarancji nie ma i tyle. Sprawę przekazuję do sądu. NIE POLECAM TAM KUPOWAĆ!!!!!!!!!!!!!

zeus

extrime ride to firma sprzedajaca tani szmelc z chin . Unikajcie ich z daleka bo sprzet jest wysoce zawodny, a cos takiego jak gwarancja nie istnieje. Podejscie do klienta tez ciekawe - jak do głupka. NIE POLECAM

@zeus

potwierdzam w stu procentach!!!!! sprzedają chiński bubel a później udają że nie wiedza o co chodzi!. Sami pracownicy w rozmowie telefonicznej potwierdzają niską jakość sprzedawanego sprzętu. O gwarancji zapomnij, o zwrocie kasy i możliwości odstąpienia od umowy też zapomnij oszukują i naciągają na każdym kroku. Nie kupujcie u nich nic!!!!!!!!! swoja sprawę kieruje do sądu. Jeżeli jest ktoś tak samo (usunięte przez administratora) przez ta firmę zapraszam do pozwu zbiorowego.

RON

mam ten sam problem i kierują sprawę do sądu. totalna olewka klienta i zero gwarancji na szmelc który sprzedają,a jazda na tym może skończyć się śmiercią lub kalectwem. w wtorek będzie u mnie biegły sądowy robił opinię o tym trupie co w lipcu kupiłem

Bartosz672

Nie mam nic do zarzucenia tej firmie, rzetelnie doradzili, powiedzieli co jest słabszej jakości co jest lepszej jakości, widać że nie chcą wciskać chińskiego chłamu - warto zwrócić uwagę na markę pojazdu ! Chciałem kupić Warie ale po rozmowie z handlowcem wybrałem Avengera bo różnica w jakości jest kolosalna ( pojazd ma te same plastiki i na pierwszy rzut oka wygląda identycznie ! Warto dopłacić te 700-1000 zł bo różnice widać gołym okiem.

Luidzi

@NICK Może dodasz coś więcej? Czy potrzebują pracowników?

Waldi

Ale to jest forum dla pracownik,ów a nie klientów. Chyba, że to konkurencja tak się rozpisała?

GR Zygmunt

Nie wiem jak jest teraz u nich , ale pod koniec 2014r kupiłem u nich crossa diabolini xb 31 250 i jestem zadowolony, chodź na przeglądy tam nie jeździłem bo to za daleko i duże koszty związane z serwisiem :)

Rider
@GR Zygmunt

Dlatego bo był marki DIABOLINI, a nie ich "nie wiadomo co"...

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Ride - Andrzej Szczypiński - Łęczyca

• Jak się pracuje w Extreme Ride - Andrzej Szczypiński?

Zobacz opinie na temat firmy Extreme Ride - Andrzej Szczypiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extreme Ride - Andrzej Szczypiński?

Extreme Ride - Andrzej Szczypiński
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 19
    99-100 Łęczyca